Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kacorek
10. dec 2011

@anubis
A vypadá to dobře ???? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic víc nebudu komentovat, až to ohlasíš "veřejně" tak bude ta velká gratulace !!!!!!! 😀 😉 🙂

kacorek
10. dec 2011

@11112
Ajoj, no tak to máme opravdu dost podobné teda 🙂 !!!!! Ale moc moc Ti gratuluju 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem spíše právě při těle, ale i tak mi Macháč radil jen jedno kvůli té vysoké možnosti dvojčátek. Co vím, tak ve čt bylo 6 osmivaječných a jedno šestivaječné a to byl odběr manžela v pondělí.... Díky Ti moc moc moc 🙂 !!!!!! Pak dám vědět co nového !!!!
Jinak všem přeju krásný víkend holky a maminy !!!!!!!!!!!!!!! 😀

anubis
10. dec 2011

@kacorek
Ahoj,už to není jen duch....už je to čárka,která krásně ztloustla a zbarvila se 😀 a co ty a embryotransfer?

silvinnka
10. dec 2011

@anubis tichucko gratulujem !!!

kacorek
11. dec 2011

@anubis
Tak to je úžasné 😀 !!!! Gratuluju Ti 🙂 !!!!!!! No včera jsem měla tak trochu žaludek na vodě ☹ , ale pak už to bylo lepší. Snažím se na to moc nemyslet a hlavně se šetřím, abych netahala těžké věci a nepřemáhala se. Akorát mě tak trochu pobolívá bříško 😒 a občas mě tam pichne, ale jinak nic víc. Vložili teda to jedno embryjko a zbytek co půjde tak zamrazit. Tak jsem zvědavá !!!!! Ale jak tak tady čtu, jedné po druhé se to krásně povedlo, tak doufám, že neporuším řetěz 😀 !!!!!!!!!!!!!! Tak ajoj, přeju krásnou neděli 😉 !!!!! A Ty taky šetřit se holka !!!!

amatka
11. dec 2011

@kacorek ahoj...vcera si bola na ET??? držííím ti moc moc palčeky.......ja som 6 den po ET a vkladali mi 2 blastocisticky mala som PK ,tak uvidim ci sa im u mna bude pacit....... 🙂 . Prajem pekný dnik a vela lenos 😉

anubis
11. dec 2011

Ahoj holky,všem Vám mooooc děkuju za palečky,čára na testu sílí a ráno jedu na krev 😉
@kacorek,@amatka-jakpak Vám je?taky se šetříte?držím palečky,at neporušíte úspěšný řetěz a brzo // na tt 😀
@silvinnka-a co u Vás,už je vše v pořádku?a jak je?

amatka
11. dec 2011

@anubis ahoj......setrim sa,stale spim som ako po narkoze,som unavena sem tam ma pobolieva brusko, ale inak som v pohode a verim ze to tento krat bude pozitivny vysledok 🙂 toto je moje siedme IVF a prve s darovanymi. dakujem moc a drziiim palceky vsetkym snazilkam 🙂

anubis
11. dec 2011

@amatka
To je dobře,já jsem si taky nepřipouštěla nic jinýho,než // na tt,,,,nevím,nějak jsem cítila,že to vyjde 😀 sice je to zatím jen na začátku,ale super pocit to je 😀 já zase vůbec nemůžu spát- asi radostí a štěstím,vylejzám už kolem 4-5h ráno 😀 😀 😀 A kdy budeš testovat?já měla ET už třetí den a osmý den tam byl duch 😵 😵

amatka
11. dec 2011

@anubis ja som mala ET na 6 den a testovat budem az 16.12 to je den mojich narodenin 🙂 ........po vsetkych tých sklamaniach co som mala sa ani skorej neodvazim. Toto je tvoje prve ET s darovanymi???

silvinnka
12. dec 2011

@anubis ahoj,ano my sme uz o.k ,dostali sme aj tehotensku knizku,obe babatka su silni bojovnici 😵

petral
12. dec 2011

@silvinnka nejprve gratuliji 🙂 a držím palce, chtěla jsem se zeptat, jak stará jsi měla embrijka a kdy ti vyšel pozitivní těhu test, děkuji moc 🙂 jsem týden od ET prvně na darovaných 🙂

silvinnka
12. dec 2011

@petral ahoj,dakujem 🙂 embryjka som mala na Pk,vkladali mi ich na 5ty den ako blastocysty....na 9 den od transferu,som mala pozitivny test....nie ducha,ale normalnu,viditelnu druhu ciarku....mne vkladali dve a obe sa chytili.

anubis
12. dec 2011

Ahoj holčičky,děkuji za palečky,povedlo se-HCG -879 jsem ofic.těhotná a 2.1 2012 mám první ultrazvuk 😀

amatka
12. dec 2011

@anubis gratulujeeem 😵 a prajem vela stasticka ...je to krasne citat taketo spravicky 🙂

nika009
12. dec 2011

@anubis Gratulujem🙂)) Ja by som mala ist na vklad 21.12....takze tesne pred Vianocami, dufam ze nam to prinesie stastie, uz som ale dost nervozna

marca22
12. dec 2011

@anubis Jů gratuluji 😉

anubis
12. dec 2011

@marca22
Děkuji a tobě taky gratuluji k chlapečkům 😉

marca22
12. dec 2011

@anubis 🙂 Děkuju. Takže máte pěkný vánoční dáreček 😉 Kolikátý den po ET jsi testovala?

anubis
12. dec 2011

@marca22
jj,krásný vánoční dáreček a ještě mám dnes svátek,takže super 😀 neměla jsem pk,vkládaly mi dvě třídenní osmibuněčný embrijka a osmý den jsm měla ducha a desátý už krásnou čárku 😝 No jsem zvědavá na ultrazvuk,kolik jich čekám 😀 😀

marca22
12. dec 2011

@anubis A dneska jsi 14 dní po ET? Tak přeji všechno nej k svátku 😀

anubis
12. dec 2011

@marca22
promin,usnula jsem u telky 😉 jo dnes jsem 14 dní po ET,a co vy,vše v pořádku?mimochodem máš už pěkný bříško 😀

marca22
12. dec 2011

@anubis Jj vše v pořádku,dneska už jsem měla celý den pohyby,takové jakoby šimrání nebo spíš bublání,bylo to zvláštní i když žaludku se to moc nelíbilo 🙂 Zatím roste naštěstí jen to bříško,doufám že to tak i zůstane,nechci po porodu schazovat 20kg 😕

anubis
12. dec 2011

@marca22 to mě určitě nemine,to shazování 😝 už takhle jsem přibrala po těch všech hormonech,,,,ze své původní váhy mám deset kg nahoře 🤐 ty máš štěstí,že jsi ještě mladounká,já už mám za tři týdny 32 a to už se shazuje hůř a taky to víc bolí 😀 Ale hlavně at je vše v pořádku,pak teprve můžem řešit hubnutí 😀

marca22
12. dec 2011

@anubis To jo,ono přece jen uživit dva chlapáky je trošku problém,jen tak něco mi nechutná 😀 Jestli čekáš taky dvojčátka tak sama uvidíš 😉

anubis
12. dec 2011

@marca22
už bych to taky chtěla vědět,jenže možné je jedno i dvě,holt si musím počkat do 2.1. a jaké se Vám líbí jména?a je už jasné.že to budou dva chlapáci?bylo to dobře vidět?

marca22
13. dec 2011

@anubis Ten druhý je takový spíš chlapeček,měl to malinko menší,ale ten první je jasný 😀 Dáme Jakuba po tatínkovi a Kristiána,kdyby náhodou přece jen byla holčička tak nebude Kubíček ale Izabellka nebo Adrianka,uvidíme,času dost 😀 Však svátky utečou jako voda,hlavně na sebe buď opatrná 😉

kacorek
14. dec 2011

@amatka
Ahojky, ano ano, 10.12. jsem měla ET. Mně vkládali jen jedno embryjko a dvě mám zamražené. A Ty jsi už tedy dneska 9-tý den po, že jo? A jak Ti je? Tak mocinky Ti držím palečky !!!!!!!!! Uvidíš, malinkým se u Tebe bude líbit a budeš další, ketré to vyšlo. Tady je nějak zázračné, že každá holka, co byla za poslední dobu na ET apod., tak jí to vyšlo....Vítej v partě a tfujky tfujky přeju štěstíčko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

kacorek
14. dec 2011

@anubis
Ahojky, a děkuju Ti, určitě se snažím neporušit řetěz 😉 . No cítím se celkem dobře, akorát mě občas pobolívá bříško a sem tam mě v něm píchne. Jen prsa mě bolí, ale jinak dobře. A ještě jedna věc. Nevím, jestli je to v pořádku, ale hlavně teda na večer mívám dost nateklé břicho, je to normální ☹ ? Jako že po ETu? A jak Vám se paní daří?

anubis
14. dec 2011

@kacorek
Ahoooj a jak ti to utíká?a chodíš teda do práce?já už jsem na neschopence a docela se nudánkuju 😝 😝 😝 kdy zkusíš testovat?vydržíš 14 dní?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre