Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

anubis
5. apr 2012

@twininky
Máš to v meilu-ale drobek už má čtvrt metru a skoro půl kila-tak se nemůže moc roztahovat a nevešel se do objektivu-na první fotce tleská a na druhé mává 😀 jsem ko,jdu chrnět-rozepíšu se zítra-jinak samozřejmě vše v pořádku 😵
@kerkyra
A tobě moc moc držím palečky,at se mimi krásně zavrtají a líbí se jim u tebe 🙂 hlad si bříško a bud na sebe opatrná 🙂 🙂

zeina62
6. apr 2012

@kerkyra ahoj moja tak velmi velmi ti drzim palce🙂 tak strasne ti to prajem🙂 a neboj sa ja citim ze ti to tento krat vide 🙂 hlavne oddychovat vela a kasli uplne na vsetko doma len oddychuj🙂

kerkyra
6. apr 2012

Všem moc děkuju za podporu.Ležím a hladím bříško,ať se miminka pěkně zabydlí 🙂 .

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
6. apr 2012

@twininky začíná bolet podbřišek,tak se snad broučkové zahnizďujou 🙂 .

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
6. apr 2012

@twininky 🙂

anubis
6. apr 2012

@twininky
Děkuju....ale víš,že se nerada chlubím 😀 a na tý druhý fotce vypadá jak z hororu,jak je osvícenej 😀 a placentu mám na přední straně-proto mám na pohyby ještě čas,ale klidné mímo to fakt není 😀 ani jsme nepotřebovaly čoko-předváděl se i bez ní 😀 a pohlaví stále nevíme 😀 ale začíná mě štvát,že je všude všechno růžový nebo modrý 😝

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
6. apr 2012

@twininky
Neeee,ufo je vychovaný-necucal si paleček ani jednou...na té první fotce si tleská a na druhé nám mává-ale je to mžik,tak než dr.kliknul už to nebylo tak vidět 😀 jj,to má prosvícenou hubinku a páteř-říkám ufo 😀 a ty prstejčky taky -aspon je vidět,že jich má všech pět 😀 neboj,taky se dočkáš a už brzo 😀 a půjdeš na 3D nebo 4D? já asi joooooooo 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
6. apr 2012

@twininky
U nás to dělají v porodnici,ale prý to není tak kvalitní,jako v gennetu,tak se domluvím se svou gyn.a uvidím 🙂 taky jsem byla vykulená-naposledy ho měřili,když měl cca 5,3cm a najednou 25cm-ale dr,vtipkoval,že ted už se to jinak nebere,než na metry a na kila 😀 😀 😀 jo a dokonce jsme ve vývinu o tři dny napřed 😎 ale dost chlubení 😎 a příští pátek jdu zase na utz,na gyndu-kde budou vážit a měřit-což nechápu proč....a pak zase budu měsíc čekat na další ko.Nepřijde mi to logické 😕

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
6. apr 2012

@twininky
Myslím,že si tohle říká každá těhule 🙂 nebo aspon ta která k tomu nepřišla jak slepej k houslím 😀 jdu hodit sprchu,je mi zima,zatím papa a dobrou noc těhule,těhulovitá 😝

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosalu
7. apr 2012

Ahojky holky 🙂

Nějak Vás nestačím dočíst. Já stále krvácím, tak nevím co s tím. Na posledním utz cca před 14 dny bylo vidět srdíčko, tak mě to trochu nadzvedlo, ale to krvácení je jasně červená krev 😖 tak se bojím čím dál víc. V týdnu už jdu na další utz, tak budu vědět na čem jsem, docela se dost bojím. Mám bolesti v podbříšku, bolí mě prsa, pár dní jsem i blinkala a teď už jen krvácím a žádné jiné těhu příznaky nemám a nemám, ani hematom, tak nevím z čeho je pořád ta krev. Doktorka říkala, že pokud to tak má být, tak se mimi udrží. Čekání na utz je snad nejdelší 😢

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosalu
7. apr 2012

@twininky jdu na utz v úterý, tak už to vydržím. Moje mudr. o krvácení ví už od posledního utz. Mám nakázaný klidový režim, tak polehávám i když je to na palici.

zojaaa
8. apr 2012

Ahojte kocky 😀
Dlho som sa neozvala, my sa mame celkom dobre, sem tam mi je na zvracanie, sem tam zaspinim, ale celkovo sa mame dobre, strasne sa tesim, mam kopec energie...tak asi za troch 😀 😀
Ja idem na utz vo stvrtok, tak sa neviem dockat 😵
@kerkyra drzim palce, dufam, ze to vyjde 😀
@rosalu snad to neni nic vazne, v utorok sa ozvi, budem na teba mysliet 😵 😵

kerkyra
9. apr 2012

@zojaaa přeju,aby ti ta energie za 3 vydržela 😀 😀 😀 .Já jsem teď nějak klidnější,než po prvním IVF,moc to neřeším.Tak to snad bude mít dobrý konec 🙂 .Hodně štěstí na dalším UTZ 😉 .

kerkyra
9. apr 2012

@rosalu moc držím pěsti,ať vše dobře dopadne a krvácení ustnane.Musíš být asi pěkně vylekaná.Tak pro uklidnění,kamarádka krvácela celých prvních 10 týdnů ,jezdila na pohotovosti,kde ji nic nezjistili,pak to samo ustalo a teď je už v 25.tt 😉 a vše je ok.Budu na tebe v úterý moc myslet 😉 .

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosalu
10. apr 2012

@zojaaa
@kerkyra
@twininky

Holky, mimi se drží má 17 mm 🙂 jsem tak šťastná, tenhle týden si ještě jedu pro těhu průkazku 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
10. apr 2012

@rosalu
Tak to je super 😉 ty si teraz 8tt+1? ??
Uz ma skoro dva cm 😀 😀 ja som dnes 8tt+6 a v stvrtok, ked pojdem na utz budem 9tt+1 😀
Som zvedava aky budeme my velki....co som citala na nete, tak uz by mali byt pekne vidiet hlavicky, rucicky, nozicky... 😀

kerkyra
10. apr 2012

@rosalu super zpráva 🙂

rosalu
11. apr 2012

@twininky
@zojaaa
@kerkyra

holky moc děkuji 🙂 dneska jsem 8+3 tt , na utz už bylo všechno pěkně vidět i to velké bušící srdíčko, bylo to moc krásné pozorovat. Hematom žádný mudr. nenašla a krev se trochu uklidnila, už je to jen sem tam a jen trošičku. Příčina nezjištěna, tak i tak se pořád bojím, asi jako každá z nás. Od pátku budu chodit do poradny a měl by tam být 3D nebo 4D utz tak se těším. Jinak mi je pořád blivno 😀

rosalu
11. apr 2012

@kerkyra

teď jsem trochu dočítala a moc ti držím palečky, aby se prďolkům u tebe moc líbilo 😉 a přeji ti brzo nalezené //
pěkně odpočívej, myslím na tebe 🙂

kerkyra
13. apr 2012

Dobré ráno,včera jsem trochu špinila,tak se snad dětičky konečně zabydlely 🙂 .Zítra budu 9.den po KET,zamražený byly 4denní + rozmražení 2dny,tak ve mě hlodá pokušení testnout.Co myslíte,není to brzy?Jsem strašně nedočkavá,na druhou stranu mám strach ze zklamání,abych se zas zbytečně nenervovala.Po ET jsem měla // 10.den.Na krev do CAR jdu 19.4.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre