Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
18. sep 2013

@agneszka ja jsem nezvracela ani jednou 🙂.

stastenka42
18. sep 2013

@agneszka ani ja nezvraciam😉

agneszka
18. sep 2013

@misha83
@stastenka42 netuším děvčátka kde ten můj manža na ty žvásty chodí ,že každá těhule zvrací 😉
přeji všem pěkný den,u nás je mrazivo ,ale slunečno tak se jdu projít

majka43
18. sep 2013

@agneszka Já bych to nevydržela, netestit každý den.

majka43
18. sep 2013

@rokytka11 To jue krásný, že budeš mít ještě mrazáčky, nebudeš se tak nervovat, když budeš mít něco v záloze.

majka43
18. sep 2013

@misha83
@stastenka42 Já taky nezvracím, ale je mě špatně celý den a po sedmé večer, je to brutus, ale vůbec mě to nevadí, vydržím.

majka43
18. sep 2013

@kikacka Hned bych jela zítra s tebou, já za ním jedu až v říjnu a moc se na něj těším, vždycky od něj jedu tak uvolněná a s velkou nadějí.

majka43
18. sep 2013

@megie4 A co ty? Jak jsi na tom, moc doufám, že už je to lepší.

megie4
18. sep 2013

Zlatíčka,špinění ustalo,ale já fakt nesmím z postele,jen na záchod a do spršky.Tak snad to bude dobré.Taky ty koňské dávky léků...,tak ještě aby ne.Možná mě v pátek pustí domů😀,dám určitě vědět.😉

agneszka
18. sep 2013

@majka43 nevydržela jsem a je tam stále o něco větší dušíček náš maličký,šla jsem do města koupila testy a šla se vyčurat ,za hodinku jsem byla doma počůrala jsem papírek a je tam větší než ten z pondělka..zítra udělám ráno zase a zavolám co Reprofitu co dál

majka43
18. sep 2013

Holky pusťe si dvojku, je tam dobrý pořad.

majka43
18. sep 2013

@agneszka Dej fotku ať se můžem pokochat.

agneszka
18. sep 2013

@majka43 zítra vyfotím a popíšu všecky a hodím vám to tady ja... 😉 ted mi příjde syn na návštěvu a bude tu něco kutit na pc a pak se musím učit do školičky...děkui za pochopení

majka43
18. sep 2013

Tak mám za sebou první zvracení, je to hnus.

rokytka11
19. sep 2013

ahoj holky, tak ja nemohla ani dospat, dneska je den D, po obědě u6 snad budu mít bobánky u sebe. Za chviklku jdu volat na kolikátou mam dorazit do CAR.
Vyhlížím tu testík od Agnezsky 😎

rokytka11
19. sep 2013

@majka43 tak to je vše na té nejlepší cestě - poblít se znamená prosperující těhu...jen tak dál 😀

agneszka
19. sep 2013

,,tak nemám moc dobré zprávy ,,
Dobré ránko,dneska jsem si tedy udělala kontrolní reprofitácký test a skoro nic na něm není vidět..pro jistotu ještě pozdějí mamatest a čárka co tam byla včera tam už taky není...mám si zajít tady u nás na krev a zavolat výsledek a pak asi pro kontrolu ještě jednou...sestřička byla nějaká zmatená .Tak mám takový neblahý pocit že to mimisek vzdal ještě dřív než začal žít.No bohužel tato biochemická těhu jsou častá.Tak já běžím na tu krev

rokytka11
19. sep 2013

@agneszka a nemela jsi rozdilne citlive testy? Nektere zachyti od 10 MG a některe az od 20 mg a při takhle brzkem testováni to dela velky rozdil
Jukni na krabicku testu.

rokytka11
19. sep 2013

Holky, tak dneska máme 4 krasne blastocysty a v CARu mam byt v 10:30. Tak ja se jdu chystat....... myslete na mě prosím. Nemohu se dočkat az budu mít ty dva bobanky v bříšku 🙂

agneszka
19. sep 2013

@rokytka11 ten co jsem dělal včera odpoleden js etejný jako ten co jsem dělala ted ráno,ale z první ranní moči jsem dělala ten co mi dali v Reprofitu,mají rozdílnou citlivost ,ale opravdu dneska to skoro není vidět ,ani fotit to nemám smysl..je to jak před lety,jeden čárka a druhý den nic...ovšem tehdá jsem měla bouřlivé stahy dělohy a bylo mi hrozně zle.Tentokrát mi nic není.zatím..no nic běžím na tu krev než mi tam zavřou..

agneszka
19. sep 2013

@rokytka11 držím pěsti a myslím na tě

misha83
19. sep 2013

@agneszka ty nove mamatesty jsou na prd. A test z RF je 20, takze rozdil tam urcite je.

agneszka
19. sep 2013

@misha83 tak rozdíl je hlavně v tom,že bylo a není..skákla jsem tedy na tu krev a výsledek bude snad zítra v 11 hodin,ale předpokládám,že mi stejně nic neřekne a Reprofit mne pošle ještě na kotrolní takže stejně budu vědět víc až příští týden...

stastenka42
19. sep 2013

@agneszka ale Reprofitacky test ma citlivost 20,tak mozno preto...este vydrz,nechaj sa prekvapit

stastenka42
19. sep 2013

@rokytka11 tak to je parada,moc drzime palceky😀😀

agneszka
19. sep 2013

@stastenka42 no nic jiného mi nezbývá,ale čárka by měla sílit a né mizet ni? no uvidíme,krev rozhodne a jak ji budem opakovat tak se vše vyjasní a do té doby budu stejně v Bohnicích 😀

stastenka42
19. sep 2013

@agneszka ja som tiež nemala bohvieake silne testy,pozri v mojom profile a nakoniec som mala obrovské Hcg...tie testy su fakt na prd..a keby si chcela vediet mam len dva testy na ktorych mi nezmizla ciarka...

agneszka
19. sep 2013

@stastenka42 až mne to dojalo k pláči..tak to ten můj tak krásně vidět není..a dneska už vůbec ne..uvidíme kolik to bude zítra to HCG

stastenka42
19. sep 2013

@megie4 Zlaticko ako sa ti dari?

majka43
19. sep 2013

@agneszka Dneska jsi teprve dvanáctý dem, to může být ještě dobrý.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre