Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lejduska
29. nov 2021

@pramen32 ahoj. Na 3 vklad, mala som 29. Ak potrebuješ nejaké informácie kľudne napíš IP 🙂

adula1234
12. apr 2022

@janulka232 prosím ťa veľmi pekne pri pôrode si musela udať že si mala darované vajíčko ? mne to lekárka v správa napísala, že to musia v pôrodnici vedieť, ja by som bola rada, keby to nebolo udané pri pôrode

janulka232
12. apr 2022

@adula1234 nie nič som nemusela udavať v pôrodnici

adula1234
12. apr 2022

@janulka232 Ďakujem za odpoveď , moja lekárka v tehotenskom preukaze neuviedla DV ale prílohou sú lekárske správy kde to je zapísané, dnes na kontrole mi doktorka povedala, že to musí uviesť, tak neviem ako to riešiť, vraj mám potom na novorodeneckom poprosiť, aby to v lekárskej správe neuviedli, tak neviem ako toto riešiť, nechcem aby vôbec o tom niekto vedel

janulka232
13. apr 2022

@adula1234 tak jasne,že ani ja by som to nechcela,aby to niekto vedel.Tak naštastie moj gynekolog to vobec neriešil,ani nikto iny.Ale som zaskočena,že chcu to u Teba riešiť

adula1234
13. apr 2022

@janulka232 veď to dosť má človek s tým problém to prijať, že ide touto cestou a ešte to takto pripomínajú. Budem si to musieť poriešiť inak🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre