Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky
Já se nerada chlubím 😀 a uvidím,jak se čudla ukáže-ale už by měl mít mín místa,tak už by mohl být klidnější a nevrtět se tak 😀 😀 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky
Vůbec nevím,jen co mi psala,ale už je to dlouho-myslím,že v květnu si pojedou pro mrazáčky 🙂 tak jim to snad vyjde 😵 😵 😵
a já si nechám fotky poslat na meil-tak když mi pošleš do ip meil.adresu-v pátek ti je přepošlu,jestli se teda nebude předvádět,zase 😀 😀 😀 minule jsem dostala jen jednu-víc se nepovedlo,jak se furt mrcasil 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky
Mejlík už mám 😉 a snad už se ji ty hematomy vyhnou 😵

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky A bohužel ne jen po ivf 😕 ale dost negativ-leze sluníčko a to se to tady bude těhotnět 🙂 a rodit 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky
A já asi s kočkou na gauč-courala jsem totiž dopoledne 🙂 tak zatím a užij si sluníčka 😎

brita
4. apr 2012

@anubis Ahoj anubis, moja 😉 Tak co, este ziadne pohyby? Ufounek este v brusku neprudi? 😀 Ja ked sedim, tak fakt nieco citim. Niekto ma v brusku stekli (lehta) a cosi sa mi tam prevaluje. Ale to citim len sem-tam a zasadne pri sedeni 😉

anubis
4. apr 2012

@brita
Ahoj briti,já zatím fakt nic necítím,málokdy mám takový pocit,jakoby tepla v břiše,ale fakt jen vyjímečně 🙂 na to,že to byl takovej akrobat 😀 se musím zeptat,kde mám placentu 😉 a bodejt bys něco necítila,když se ti tam mačkají dva zajíčci 😀 a hlavně jsi jen kousek za mnou,myslím v tt 😎 ale už se nemůžu dočkat zítřka 😵 dokonce jsem si dnes koupila i čokoládu,sebou,kdyby byl ufoun línej a nechtěl pozovat 😉 a nemohla jsem si vybrat-protože to nemusím-tak jsem si vzala rovnou tři studentské pečetě 🙂 hruškovou,ostružinovou a malinovou,tak jsem zvědavá 😝 a jinak,když sedím,tak mě strašně bolí pod pravým žebrem-ale to jsou prý játra a ne ufoun 😀

kerkyra
4. apr 2012

@anubis rozmrazili mi 4 embrya,dvě to hned vzdala ☹ ,jedno je dnes 6ti buněčný 🙂 a jedno 3 buněčný 😒 ,snad se ještě do zítra vzpamatuje 😉 .Chtěla bych radši dvě- při ET se chytilo ze 2 taky 1.Ráno mám nástup do CAR v 10.30.Už se na mimi moc těším,snad to budou ti praví bojovníci a já se přidám k Vám těhulím 😀 .Tobě přeju,ať máš zítra výsledky na výbornou.

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
4. apr 2012

@twininky moc,moc děkuju.Dnes zářím optimismem,tak mi to snad na 9.měsíců vydrží 😀 😀 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
4. apr 2012

@twininky to už nebudou takový nervy,to bude už jen radost 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
4. apr 2012

@twininky 😀 😀 😀 😀 😀

anubis
4. apr 2012

@kerkyra
Díky a tobě taky moc moc držím palečky 😵

kerkyra
5. apr 2012

dobré ráno,od 5 jsem vzůru,nemůžu se dočkat,až budu mít mimi u sebe 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
5. apr 2012

@twininky to doufám 🙂 .Transfer strašně bolel,až mi slza ukápla.Vkládali 2 embrya-desetibuněčný a čtyřbuněčný 🙂 .Vyfasovala jsem fraxiparin na 10dní.Vím,že je proti srážlivosti,ale doktor mi o tom vůbec nic neřek 😠 ,že si budu píchat,minule jsem ho nebrala a najednou přinesla sestra recept.Nevím,jestli prevence hematomu??Ale minule o žádném dr.nemluvil,jen,že se embryo přestalo vyvíjet ☹ .Už jsem ho pak nezastihla,abych se zeptala,musel na sál.
Tak mám zas nad čím dumat.

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
5. apr 2012

@twininky při zavádění zrcadel musel použít ještě nějaký kleště,nemoh se dostat přez čípek 😠 .Jo to embryo bylo samozřejmě po prvním ET 😢 .Tak si říkám,že když jsem si to teď tak vytrpěla,mohlo by to být s dobrým koncem 🙂 .

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
5. apr 2012

@twininky 😀 snad to do Vánoc stihnem,termín by měl být 27.12. 😀 Jinak s těmi procenty si to napsala moc hezky 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
5. apr 2012

@twininky taky bych si přála 2,ale tomu 4buněčnému Dr. moc šance nedává a říká mu loudal.Samozřejmě bych taky byla štěstím bez sebe za jedno.Máme ještě 4 mražáčky,tak bychom šli za 2 roky pro sourozence 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre