Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
31. jan 2011

@lenca78 : lenčo to je dobrá zpráva, věřím, že to bude dobré 😵

minka051
31. jan 2011

@envy dík dúfam že ich uvidím 🙂 😉

lenca78
31. jan 2011

@minka051 taky moc drzime palce 🙂

lenca78
31. jan 2011

@mircalla Ahoj Mircallo, Filipek je krasny.

Holky, za par let si tu budeme radit, zda detem rici, ze jsou z darovanych a jakou formou 🙂 Uz to vidim 😀

paja1
31. jan 2011

@lenca78 Zlatej pejsek,lepší jak 100 doktorů 😀 😀

actanonverba
31. jan 2011

Ahoj také jsem se rozhodla darovat vajíčko. Pokud mohu někomu v Praze pomoci aby nemusel tak dlouhou dobu čekat, protože jsem četla různé články a je to tedy hrůza, tak mi napište na email actanonverba@email.cz Je mi 26 děti ještě nemám ale jsem zdravá.

mircalla
31. jan 2011

@lenca78 hehe asi tak🙂

envy
31. jan 2011

@aja37 😀 😀 😀 tak story ohledně návštěvy sociální pracovnice mě pobavila 😀 Ty jsi teda číslo 🙂 My už tady sociální taky měli...napekla jsem, kočky učesala 🙂 a ona přišla, 5minut poseděla a zase šla pryč, a pěla ódy na to jak to tady máme pěkný atd atd 🙂 . A jak dlouho se čeká od těch psycho testů až k tomu víkendovému sezení? Na to se taky docela těším, prý se jde i do kojeňáku atd...???

lajcikova
31. jan 2011

ahojik,nezlobte se že vam sem lezu,lae nemohli by ste mi napsat ceny darovanych vajiček???mam posledni pokus,a některe centra maj ceny tedy šilene.děkuju vam moc ivet

beruska64
31. jan 2011

@minka051 vela stasticka na zajtra, tfuj tfuj tfuj! Cikanie je super znamenie 🙂
@lenca78 to mi je luto, ze ma Zuzanka take problemy. Drzim palecky nech to dobre dopadne a je zdravucka.
@mircalla Filipek je fesak! Pozdrala som, ze sa narodil 25.7.2010 a ja mam termin na 25.7. 2011 😀

envy
31. jan 2011

@lajcikova my platili 20tis

paja1
31. jan 2011

@lajcikova Pokud máš ještě nějaký pokus na pojištovnu tak to bude +- kolem těch 20tis.Ty různé a přemrštěné ceny jsou spíš u samoplátců a tam to jde od 80tis -do 100tis.Já je mám ted už podruhé posobě.Tak at se ti zadaří.A kam se chystáš do kterého centra?Co tupíší holky i na tom záleží.Já mám už 13pokus,a chodím do Zlína,ale přemýšlela jsem o změně,no neudělala jsem to.Ale já už mm ted poslední šanci a pak to balím.Nekrademe.ZATÍM 😀 😀 😀

paja1
31. jan 2011

@envy jAK BUDEŠ MÍT CHVILKU TAK MI PÍSNI SO SCHRÁNKY,TY SIS DALA ŽÁDOST NA ADOBCI?pROŠLA JSEM VŠÍM UŽ 2X.aLE zajímala by mě čekací doba a vše co víš.Já ti ten svůj románek napíšu to je na dlouho už jsem to možná někomu psala tak to tu nechci blokovat mýma jinýma sstarostma a jak nás vypekli.

paja1
31. jan 2011

@minka051 Tak na tebe budu myslet aj se v noci pomodlím at to máš v kapse.Věřím,že jo a pak i my.Potřebujeme to vidět. pozitivně.A hlavně se vyspi at neponocuješ-nervíky jsou prevíti.Dej ráno vědět jestli testneš a na kolik jdeš.Přestanu se válet a budu ti držet všechny pěsti a vše co půjde.Upřímně ti to všechny přejeme.I ti závidím,že už zítra.tak tfuj,tfuj,tfuj,. 🙂

monnn
31. jan 2011

@lenca78 krásný holčičky!!!

mircalla
31. jan 2011

@beruska64 no sestrin syn a jediny synovec je tiez 25.7 moj povodny termin bol 4.8., ale vypytal sa na svet trosku skor

lajcikova
31. jan 2011

@paja1 no ja chodila do fertimedu,chlap se k vuli tomu se mnou rozvedl ☹ pry chce rodinu,a ted s novym přitelem zvažuju taky ten zlin.mame to blizko,koukala sem ještě na reprofit ale je to fakt palba.a jinak jsou všude šilene čekaci doby.držim ti mocmoc palečky,to je mazec třinactkrat,a naše debilni vlada radši da prachy na fetaky než pro lidi co chcou rodinu 😠 děkuji za info

gabikri
31. jan 2011

@lajcikova : ahoj, zjišťovala to nedávno jedna známá a kontaktovala různá pražská centra, tak ceny s pojišťovnou za ten samý výkon je od 8 tisíc do 70 tisíc 😝 Záleží, jestli jsou pro Tebe důležitější peníze než čas 😉 Čím rychleji je dárkyně, tím je to dražší 😉 chce to si dát tu práci a zjistit si to sama, jak to je 😉 Možná Ti pomůže web : www.darkyne.cz 😉

gabikri
31. jan 2011

@lajcikova : levné to je tuším pokud jsi z Moravy tam kam chodí Minka, ale už nevím, kde to je 😉 Jinak Reprofit za cyklus s dárkyní na pojištovnu jsme dopláceli 39tisíc. Zdá se to být hodně, ale za to samé v jednom pražském caru účtují asi 70 tisíc 😖

paja1
1. feb 2011

@minka051 Píší jen pravačkou levou držím pěsti,ale už končím a letím držet aj tu druhů. 🙂 přeju moc štěstí.

aja37
1. feb 2011

@envy : My sme cakali asi 2mesiace. Zalezi na tom, kolko je uchadzacov a kedy je najblizsi termin tej "vikendovej skoly". Moze to byt menej ale aj viac. Skuste nastojit, aby ste to mali co najskor. Pretoze cez letne prazdniny tusim nerobia. Do kojenaku sa ide asi tak na 3-4hodky a az po absolvovani toho vikendoveho skolenia. Poviem ti, plakala som tam jak mala. Tie deticky su tam tak bezbranne a nie vsetky su vhodne na adopciu, takze niektore z nich tam ostanu ☹ ... no a uplnu bodku tomu vsetkemu robi este pohovor s psychologom na konci, asi tak tyzden po vikendovej skole a tak do mesiaca, mozno dvoch vam potom dojde potvrdenie, ze ste zaradeni do zoznamu vhodnych adoptivnych rodicov. A potom uz len cakas a cakas a cakas ..... a cakas 🙂

@minka051 : tak ako? nejake novinky? dufam a drzim palce, aby boli len pozitivne!!!

minka051
1. feb 2011

@gabikri
@paja1 Takže dievčence nič z toho test negatívny ani duch tam nieje. A krv bude na tom tak isto. už mo potvrdila aj doktorka že ked terz nič neukázal tak to tak aj bude. Nič som zmierená asi to tak má byť a život ide ďalej, Ostným držím všetko čo sa dá aby ste boli tehulky. 😵 Ja som už vyčerpaná skoro 2 roky snaženia a nič tak už stačilo. Ale nelutujem. Tak sa tu majte a budem vás sem občas chodiť pozerať ako pokračujete. 🙂 😉

paja1
1. feb 2011

@minka051 Už nechceš?Já vím,že dnes je to opovážlivé,ale ty jsi měla vždycky jen mražáčky?Ono ta šance u čerstvých je větší.Ted si oddýchni a třeba v létě ještě začneč doufat.Jinak bud ráda máš 2 zdravé děti a to je nejdůležitější.moc jsem ti držela pěsti.

envy
1. feb 2011

dobré ránko,

@minka051 moc mě to mrzí..nevím co víc napsat ☹. Drž se!!!!

@aja37 tak čekačka dva měsíce je docela v pohodě, to bysme měli i do toho léta v pohodě stihnout. No jsem zvědavá 🙂. A to nám řeknou na tom psycho-pohovoru jak je to s těma víkendama, nebo nám to zase přijde domů??

gabikri
1. feb 2011

@minka051 : minko ach jo, zrovna tobě jsem to tak přála 😔 Ty taková bojovnice a ten osud ti prostně nemůže nadělit kousek štěstíčka 😔 Drž se 😔

suezana
1. feb 2011

@aja37 Ahojte, ja sa len chcem opýtať, chystáte sa na adopciu v Prahe? Inak je tu aj téma Adopcia, aká bola vaša cesta k drobčekovi a ešte Prišli k nám... obe sú fajn, ak by mal niekto záujem, kto toto rieši ... je fajn vedieť a poznať.... Aj my sme sa rozhodli ísť touto cestou, - 3x som absolvovala IVF - 3x úspešne, ale 2x potrat v 7.týždni 😔 Držím vám palce.

paja1
1. feb 2011

@suezana Díky já se určitě podívám na ty stránky.

mimka29
1. feb 2011

Ahojte,

@minka051 to snáď nie je možné ☹ som z toho smutná ☹

Ach babule, ja som taká naštvaná po každom vašom neúspechu 😠 Odkiaľ tie centrá berú tie percentá úspešnosti, lebo v tejto téme sa teda fakt neodrážajú. No nič, ideme s maličkou trošku vymrznúť von. Papa

minka051
1. feb 2011

@mimka29 no už sa stalo, ale ja som sa už zmierila. 🙂 Tak uži si prechádzku. 🙂 Ja sa už teším na iné veci čo ma ešte čakajú v živote.
@gabikri Moja no šťastie ma čaká asi inde. Tebe prajem z celého srdiečka aby ti to vyšlo a verím že ano. Nie som ani smutná, lebo to mi aj tak nepomôže a asi to takto pán boh chcel tak to tak musím brať. Detičky mám tak sú na rade tie čo ich nemajú a tým ja veľmi prajem 😵 😵 Drž sa budem ťa tu sledovať. 🙂 😉 😎

lenca78
1. feb 2011

@minka051 Minka, to me hrozne mrzi, moc jsem ti to prala. Je mi z toho smutno ☹ Nevim, co vic napsat a jak te potesit. Tak aspon, ze s hokama te zdravime a prejeme hodne stesti s klukama, co uz mas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre