Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

beruska64
30. okt 2010

@gabikri Ahoj gabikri, urcite si dam zaviest dve, ak budu 🙂 V pondelok budem volat, kolko ich je. Chodime do Pronatalspa, v Karlovych Varech. Sme tam s nimi spokojni. Strasne mily lidicky. Boli sme tam pred troma mesiacmi, a aj sa to podarilo, zaviedli mi dve embria. Ale prve sme stratili v 6tt a druhe v 8tt. ☹ Tak si budem teraz davat riadny pozor, a vela oddychovat.

gabikri
30. okt 2010

@beruska64 : tak budu moc držet palečky, aby to tentokrát vyšlo 😵 Na pondělí hodně štěstí, ať jich je co nejvíc té nejlepší kvality.......tfuj, tfuj, tfuj 😵 😵

beruska64
30. okt 2010

@gabikri dik, dik. Aj tebe vela stastia, nech sa zadari...tfuj tfuj tfuj

paja1
30. okt 2010

@beruska64 držím také pěsti.At se nám co nejvíce zadaří.U nás jim bude dobře,že jo holky?

paja1
30. okt 2010

@gabikri Jinak jak se ti daří?Mě hodně pobolívají kříže mám z toho obavy.Tak uvidíme.

gabikri
30. okt 2010

@paja1 :ahojky, no tak obavy máme všechny..........ale zatím na to nemyslím, horší to asi bude, až budu doma sama.
No a břicho mě bolí docela dost, jako bych tam měla vetřelce, ale to mě bolelo i před transferem, to je podle mě z toho Estrofemu, takže tomu nepřikládám žádnou váhu. Jinak co se u mě změnilo tak celý den s odpuštěním žeru a žeru 😝 😝 Ale to je spíš asi psychické.

gabikri
30. okt 2010

@paja1 :a hojky, no tak obavy máme všechny..........ale zatím na to nemyslím, horší to asi bude, až budu doma sama.
No a břicho mě bolí docela dost, jako bych tam měla vetřelce, ale to mě bolelo i před transferem, to je podle mě z toho Estrofemu, takže tomu nepřikládám žádnou váhu. Jinak co se u mě změnilo tak celý den s odpuštěním žeru a žeru 😝 😝 Ale to je spíš asi psychické.

gabikri
30. okt 2010

Hmmm.kousnul se mi PC.............tak je to tam dvakrát 😝

carlin
30. okt 2010

@gabikri Tak to jsme na tom podobne, dneska taktez zeru nonstop. Zrejme jsi me virtualne nakazila 😉

paja1
31. okt 2010

@gabikri No to je možné z těch prášků?Mě totiž bolíval vždycky a taky jsem to vždycky dostala.No nervy pracují.Mě bolí hodně podbříšek jako by vaječníky a i kříže,Na druhou stranu když jsem byla těhotná s Kačkou před 14 lety vím,že jsem ani nevěděla,že jsem těhu a byla jsem tak 2týdny a myslela jsem bolestma,že umřu a pak se zjistilo ,že jsem těhotná jen na testu ale na ultrazvuku to ještě nebylo vůbec vidět .Tak tehdy mi řekl doktor,že jsem čerstvě tak 14dní.Já to rozvádím,ale taky se tím uklidnuju,Děs a hruza.Držte se všechny.Pája

gabikri
31. okt 2010

Ahoj ženy 😉

Tak jsem dostala teď mail z laboratoře, že máme zamrazené dvě blastocysty.......jupí, já mám radost!!!! 😵 😵 😵 No nic to neznamená, ale jsem o hodně klidnější 😵

paja1
31. okt 2010

@gabikri Tak to je super.Mě na zamražení nezbylo.A další pokus nehrozí,už tento jsme platili v plné víši.Já vím nejde o peníze,ale............

gabikri
31. okt 2010

@paja1 : no ale Tobě to vyjde už teď , vždyť to máš 4 x posichrované 😉 No nám o penízky jde, teď jsm to měla ještě na pojišťovnu a 40 tisíc bylo stejně dost, ale dalších 100tisíc................no nebudeme takhle spekulovat, nám to teď vyjde oběma, ne??? 😵 😵

paja1
31. okt 2010

@gabikri Jsi super pozitivně naladěná.Určitě máš pravdu.Hodila bych taky smailíka,ale nevím jak.Dcera šla ven.Je to ostuda,ale ta nás na počák pouští po chvilkách.Skusím to ,že bych na to přišla 😀 😀 😀

paja1
31. okt 2010

@paja1 Vidím,že to funguje-super.Tak žádné chmury. 🙂 😉 😎 😀 😅 😵

paja1
31. okt 2010

Ted zjištuji,že jsem si napsala sama sobě.Ale opravdu jsem nic nepila-jen jsem takový malý..................

minka051
31. okt 2010

@paja1 no to je dobréé 😀 neboj prídeš nato 🙂

paja1
31. okt 2010

@minka051 Všimla jsem si,že je mám vlasně poruce,ale pozdě. 🙂 🙂 .Jinak asi jsem se ptala i tebe,jestli tě po transféru bolel spodek?Jako by na Měsí..............,ani to nechci psát?

minka051
31. okt 2010

@paja1 no mňa nebolelo vôbec nič sem tam ma pichne a čo ma bolí tak občas to je hlava a prsia . Inak som len unavená, ale nevadí ved si vždy pospím. 😀 😀 😀 😀 A kedy si mala transfer?

paja1
31. okt 2010

@minka051 Ve středu 27.10. dárované vajíčka.

minka051
31. okt 2010

@paja1 Tak silno držkám palce hlavne veľa oddychuj 🙂 😉 Len teraz nepi čaj Kontryhel.

paja1
31. okt 2010

@minka051 Děkuji za radu ten nemám,ale jsem čajíčková.Já to stebou prožívam už dlouho.A jsi fakt dobrá když jsi vydržela netestovat.Já si říkám,že taky nebudu,ale nevím.A je to ještě daleko,apokud bych to dostala ..........A zase když to nedostanu tak ty nervy ta jít?Bez testíku?

minka051
31. okt 2010

@paja1 iné čajíky také ovocné môžeš aj ja pijem také. No keď chceš testovať tak možeš, len nie skoro možno tak na 10 deň.To by už malo ukázať.Ale skús mamamtest10 ten je dosť citlivý. Ja som sa hrozne bála, lebo predtým som testovala a vždy bol test negatívny a to ma vždy sklamalo. Tak som si naposledy povedala že nebudem.

paja1
31. okt 2010

@minka051 skusím vydržet netestíkovat.A ty když jsi dříve testila a zklamalo tě to dostala jsi před kontrolou měsíčky?

gabikri
31. okt 2010

@paja1 : no já myslím, že podle toho co jsem měla minule, tak měsíčky nedostaneš i když těhotná nebudeš, protože Ti je brzdí ten Estrofem. Krvácet začnou hoky, co Estrofem neberou 😉 Jo a k tomu bolení podbřišku................při mém minulém neúspěšném pokusu mě ten podbřišek bolel zrovna tak, úplně jsem si byla jista, že jsou to první příznaky, hledala jsem tady všude na Koníkovi.......no a pak nic. Takže dneska mě třeba to břicho bolí ještě víc.............ale já si toho nevšímám, protože to fakt neznamená vůbec nic 😝 Jo a taky jsem strašně ospalá a to jsem byla minule taky 😝
Je fakt, že když do sebe pereme ty léky, tak to tělo nějak reaguje.

paja1
31. okt 2010

@gabikri Je to super si takhle o tom s někým alespon napsat.Ja mám těch pokusu,ale je pravda,že ten Estrofen jsem nikdy nebrala.TO je poprvé co mi ho nasadili.Jinak já při těch minul.pokusech jsem pokaždé menzes dostala od 5-10 dne.ale vždy.To jsem nevěděla,že to muže ten estrofen držet,No taky nemusím všechno vědět.A pravda je že taky mě to bere na spaní.

gabikri
31. okt 2010

@paja1 : no já to taky minule nevěděla a holky mi to tady napsaly, tak teď můžu zase dělat chytrou já 😀

minka051
31. okt 2010

@paja1 ano ked som išla na krv tak som už začala špiniť a hned na to krvácať. ☹ A jeden krát som začala krvácať 7 deň po KET aj ked som brala Utrogestan.

minka051
31. okt 2010

@paja1 no nechápem že si pred tým nikdy nemala nasadený Utrogestan.

gabikri
31. okt 2010

@minka051 : když jdeš na KET, tak to dávají stejné léky, jako když jseš na čerstvé? I Estrofem i Utrogestan?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre