Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

pixie18
17. jan 2013

@kerkyra Super, drzim palce silno.
@misha83 dakujem. Veru, je to za chvilu...V pondelok idem na kontrolu sliznice..

luca77
17. jan 2013

@kerkyra Držím ti palce, ať vše dobře dopadne 😉

kerkyra
18. jan 2013

Zdravim vas z CAR.Uz mam deti u sebe.Z osmibunecnyho je Ackova morulka a to druhe dorostlo do 8bunek kvalita B.Prozivam zvlastni pocit stesti 😵

anubis
18. jan 2013

@kerkyra
To je dobře,já taky věděla,že to vyjde a vyšlo,tak tfuj tfuj 😵

misha83
18. jan 2013

@kerkyra Super, ať se jim u tebe líbí a pustí se až za 9 měsíců 🙂

sambuca
19. jan 2013

@kerkyra Kerky super!!! Držím Ti moc palečky!!!

kerkyra
19. jan 2013

Holky dekuju za podporu,budu ji po tom vsem potrebovat.

adella1
20. jan 2013

@kerkyra Držím pěstičky ,ať se zakousnou a nepustí dříve jak za 9měsíců 🙂

stastenka42
20. jan 2013

@kerkyra dievca držím palceky 😀 😀 😀 😀 nech ti to konečne vyjde,ty pekne začneš tehuvlnu a my po tebe nastúpime a budeme všetky tehulky 😀 😀 😀 😀 ja už tiež papam,cca 3.2.si pojdeme pre nanučky 😀 😀 😀 To si mala po PK?

stastenka42
20. jan 2013

@misha83 a ty už stimuluješ ked ideš na sliznicu? Ja som myslela že v marci 😉 tak to pojdeme všetky pekne za sebou 😀

kerkyra
20. jan 2013

@stastenka42 mela jsem PK-po oplodneni 3dny a po rozmrazeni 24hodin a to pekne dorostli,prckove.Moc drzim pesti,aby KET dobre dopad 😉

stastenka42
20. jan 2013

@kerkyra no super,takže tiež KET? to ti pekne rastúúú 😀 😀 😀 😀

kerkyra
20. jan 2013

@stastenka42 taky KET - uz 6.transfer s darovanymi vajicky.Nejak se nam nedari a pritom neni duvod.Dr.rikal,ze je to u nas jen otazka stesti

stastenka42
20. jan 2013

@kerkyra neboj raz to príde 🙂 ja som mala 5xIVF s vlastnými a ani raz tehu,a teraz 3darkyna z toho 5 vkladov raz tehu ale v 14.tt potrat /čakala som štvorčatá/,raz biochemické tehu,a zvyšok negat ☹ tak ja idem teraz tiež na 6vklad s darovátkami 😀 určite to dáme,uvidíš 😀 😀 😀 najprv ty,potom ja a nakoniec @misha83 😀 😀 😀 😀

stastenka42
20. jan 2013

@kerkyra inač my sme tiež nemali žiadny zdravotný problém,nič...

misha83
20. jan 2013

@stastenka42 Ještě ne. OPU bude cca 18.3.. Snad to uz uteče.

zeina62
21. jan 2013

@kerkyra tak pekne sa opatruj a odychuj a mysli len pozitivne, velmi ti drzim palce

zeina62
21. jan 2013

@sambuca ahoj jak sa mas? davno som o tebe nic nepocula, co mas nove?

sambuca
21. jan 2013

@zeina62 ahojky, no nějak se sem moc nedostanu.. lítám pořád po doktorech, šíleně se mi zhoršila migréna.. 😢
Mám i 3 záchvaty do týdne.. dnes jsem jela k Mudr. Guo Li (léčila i Václava Havla) dělá čínskou medicínu a akupunkturu, ale řekla mí, že dokud se miminko nenarodí, nemůže mi pomoct!! Vkládala jsem do ní teda dost nadějí! Jinak pupík už se pěkně dere na povrch 😀 i když jsem pořád ještě 2 kg pod svou původní váhu. V poslední poradně před 14 dny mi mudr vyhrožovala kapačkama s tím, že jsem podvyživená, měla jsem necelých 49 kg při 171 cm, docela hukot.. ale už se to lepší! Zvracím už jen ráno nalačno, jinak už začínám zjišťovat co jsou těhu choutky.. momentálně ujíždím na octu a to tak, že hodně..!! 😀 Příští kontrolu mám za týden ve čtvrtek, tak si tajně doufám, že by mi už mohla mudr. říct, co čekáme..
No a co ty kočko, jak to jde? Máš to všechno dvojnásob.. máš už velké bříško? A co výbavička, už chystáš?

zeina62
21. jan 2013

@sambuca tak to som rada zevti tehulkovanie ide dobre, a hadam sa ta migrena uklidni. My sa mame dobre rastieme, uz som aj pribrala, a aj brusko rastie, ale nemam ho este velke velmi,aj ja este neviem co to bude, nechcu sa ukazat.mne tie tyzdne celkom rychlo utekaju, uz somzacala aj nakupovat miminkam, tak sa s toho vytesujem.tybuz nakupujes ci este?

sambuca
21. jan 2013

@zeina62 no nakupovala bych jako blázen, ale moc nemusím neutrální barvy, takže vyčkávám na to pohlaví.. Ale už jsem tady na koníkovi v Bazárku sehnala super téměř novou vaničku se stojanem a v akci jsem sehnala v Babyparku novou autosedačku Maxi-cosi Pebble, takže to už máme doma. Jinak kupuju postupně plínky, když jsou v akci, zrovna dnes jsem tu sehnala za super peníz Pampers Premium Care 6 balíků, takže krom hadříků vlastně nakupuju 😀 Mít volnou ruku, tak zrujnuju náš rodinný rozpočet 😎 Tak až budeš něco o miminkách vědět, určitě mi napiš! Chtěla by si páreček?

zeina62
21. jan 2013

@sambuca ako mne je to jedno hlavne nech su zdrave, a aby som ich donosila stastlivo. Drzim ti palce a daj aj ty vediet ze co budes mat 🙂

julinka87
22. jan 2013

Ahoj holky 🙂
Hlásím se ze včerejší kontroly-včera jsem se těšila, že se konečně dozvíme co čekáme , ale mládě tam pořád strkalo nožičky, tak vim prd 😀 , a další kontrolu mám 19. února. Jinak mě ty týdny taky utíkají a vůbec mi nedochází že už jsem v pátým měsíci 😀 . Včera jsem byla po delší době v práci a nechtěli mi věřit, že jsem v pátým měsíci a byli celý udivený, že, kde mám bříško 🙂.
Sabinko s tím octem si mě pobavila 🙂, já zas ujíždím na kysaným zelí a na kyselých jabkách 🙂
Jinak s výbavičkou už jsem taky začala-koupila jsem pro mimi hrací deku, objednala jsem si kojící polštář a z koníka jsem si objednala dvě panenky od Lamaze v domnění, že čekáme holčičku 😀 , takže, když to bude kluk, bude spinkat s dvěma panenkama a růžovým hajánkem 😀 . Jinak nad těma plenama jsem taky uvažovala, protože mě naprdli s tím 21% DPH z plen!! Jinak manža už nám byteček dodělává a naše rekonstrukce finišuje 🙂

sambuca
22. jan 2013

@julinka87 Ahoj Jůlinko, no konečně si se ozvala, už jsem o Tebe začínala mít trochu starost.. naposledy si mi odepsala 28.12.2012 😎 mám to ale v merku, co? 😀 Takže prcek se takhle schovává, jo? To nás doufám nečeká, jinak padnu zvědavostí na hubu!! Jako myslím, že ty pleny se fakt vyplatí koupit dopředu, pokud se naskytne takhle příležitost, buďto od jiné maminy, nebo v akci v krámě. Včera jsem se dohodla tady s jednou maminkou, že mi prodá krásné nové šatičky na jaro/léto (jsou jí volné přes prsa, což mě se teda určitě týkat nebude 😀 Mám čtyřky!! Vůbec nevím co to udělá, až se mi nalejou po porodu.. k tomu ta moje rachitická postava, no vypadám celkem vtipně 😀

monologue
22. jan 2013

Ahoj vsem chci se zeptat zda ma nektera z Vas zkusenosti s akunkturou a IVF ? Mam slabou funkci vajecniku, netvori se mi vajicka, chodim do IVF, uvazuji o darovanych oocytech ale prece jen jeste chci udelat maximum prirozenou cestou. Take se chci zeptat, zda ma nektera zkusenosti s ISCare v Praze ? Pokud ma nekdo tip na akupunkturu nebo jakykoliv jiny tip (prirodni lecba atd.) ocenim i kontakt. Plus neco na povzbuzeni spermii pro partnera 🙂 Moc diky M

julinka87
23. jan 2013

Sabinko já něják nestíhám a strašně rychle mi ty dny utíkaj, jak děláme na bytečku 😀
No mě málem taky trefil šlak, když se mimís nechtěl nastavit, jsem měla zamluvenej kočárek a musela jsem ho zrušit, by to byl risk, jak blázen.
Hele o prsou mi ani nemluv, protože mě je podprsenka 90 D malá!!!!! Netušim co je to za číslo, ale, když se na sebe podívám tak si přijdu, jak kojná od medvědů :D. Včera jsem udělala mimísovi radost a koupila jsem mu od kámošky houpačku 🙂 , botičky a pár neutrálních oblečků, chrastítko a plyšáka. Ted akorát číhnu na plíny v akci a další nákupy vidím za měsíc, snad se dozvíme co čekáme 🙂), jooo a dneska si mám na poště vyzvednout kojící polštář 😉 .

julinka87
23. jan 2013

@monoloque Ahojky, byla jsem na tom stejně jako ty a paní doktorka z Gennetu mi tenkrát doporučila akupunkturu a bylinky-chodila jsem k číňance-půl roku, je pravda, že mi pomohla nastartovat tělo, zbavila mě otoků, dala mě do pohody, ale s vajíčkama bohužel nehla. Chystala mě půl roku na druhý IVF, ale v závěru jsem ze tří vajíček vyprodukovala jedno, které se nám ještě ten den přestalo vyvíjet...
Jinak darovaný vajíčka si nemůžu vynachválit, protože jsme se téměř po čtyřech letech dočkali vytouženého těhotenství a začátkem června se nám má prcek narodit 🙂.
Moc Ti držim pěsti!! 🙂 . A jestli si z Prahy, tak ti klidně kontakt na tu akupunkturu dám 🙂

monologue
23. jan 2013

@julinka87 Ahoj moc diky za odpoved, jsem z Prahy, budu moc rada kdyz mi das kontakt na akupunkturu, bud tady nebo na mail, co preferujes. jeste jednou diky a drzim palce at mas krasny a zdravy miminko)

kerkyra
23. jan 2013

Holky,potřebovala bych poradit.Chtěla bych jít týden po transferu do práce.Čerpu kvuli financim dovolenou a ne PN.Ptám se hlavně těhulek a maminek.Chodila jste některá?V práci sedím,nic těžkýho nenosím.I utrouš můžu zavádět.Dík za odpovědi.

julinka87
23. jan 2013

@kerkyra Kerky jestli máš sedavý zaměstnání tak by to vadit vůbec nemělo 😉 , aspoň Ti to čekání uteče rychleji 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre