Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
5. feb 2014

@stastenka42 Minule říkal že ve 30 týdnu bude velký UZ a tam se asi dozvím víc. Jinak na kontrole jsem měla být dneska, tak jsem tam volala že nepřijdu. Mám se ozvat až mě pustí.

stastenka42
5. feb 2014

@majka43 ano,aj mne brala krv,stery,prietoky,merala babatko..este ma poslala na ekg...urcite aj teba sa bude pytat kedy chces ist na matersku ci 8 alebo 6 tyzdnov pred,a urcite pride aj tema porodu...ved uz to mame za par 🙂

majka43
5. feb 2014

@stastenka42 A ty jdeš o 6 nebo 8 týdnů dřív

stastenka42
5. feb 2014

@majka43 ja idem 8 pred..som na pn tak aspon to uz ukoncim..minuly tyzden som zase mala kontrolu 😠

sweetest
5. feb 2014

@stastenka42 Ahojky 🙂 A není právě lepší když máš PN jít na mateřskou až 6 týdnů? Já tak jdu, dr. mi to už na začátku těhu napsal do průkazky a když jsem se ptala naší účetní,tak ta řekla, že je lepší jít 6.... 😅

stastenka42
5. feb 2014

@sweetest to zalezi aky mas prijem...ja nemam zamestnavatela,ja robim sama na seba.. 🙂

majka43
5. feb 2014

@stastenka42 No ono císaře stejně asi dělají dřív, než je termín, tak ono ti to tak možná vyjde.

sweetest
6. feb 2014

@stastenka42 A když jsi OSVČ, tak zase nemáš nárok na PPM, ale jenom na RD,ne? ...tedy tady u nás, nevím jak na Slovensku 😀 To jsem si neuvědomila 😉 😀

stastenka42
6. feb 2014

@sweetest mam narok uplne na vsetko ak mam zaplatenych 270 dni za posledne dva roky..ja som si platila vsetko,tak s tym nemam ziadny problem..materska+rodicovsky +kocikove.. 🙂

sweetest
6. feb 2014

@stastenka42 Aha, tak to potom ano 🙂

majka43
6. feb 2014

@stastenka42 Tak domů zase nejdu, všechno mám v pořádku akorát ten tlak se jim pořád moc nelíbí. Tak prý možná zítra až jak rozhodne velká vizita.

stastenka42
6. feb 2014

@majka43 holka zlata...tak radsej vydrz este jeden den a budes aj ty kludnejsia ked ten tlak nieje ok... 🙂

stastenka42
6. feb 2014

@sweetest aj vy dostavate kocikove?

majka43
6. feb 2014

@stastenka42 Kočíkové je porodné? Jestli jo tak to já nedostanu. U nás se to dává jen na první dítě a nesmíš přesáhnout příjem 18500 měsíčně. No a ten my s přítelem přesáhnem asi o 1000kč. To první dítě bych splňovala.

sweetest
6. feb 2014

@stastenka42 U nás jen porodné na první dítě a nesmí součet partnerů přesáhnout 68 000,- za rok 😠 To bychom nesplnili, ale stejně čekám třetí,tak nic 😢 Stát na hovno !!!

misha83
6. feb 2014

Holky minule to tu nejak zapadlo. Nechcete tu soukromou diskuzi? Preci jen tu psat uplne osobni veci a nebo vkladat fotky deti je na prd. Co vy na to?

majka43
6. feb 2014

@misha83 Jsem pro.

sweetest
6. feb 2014

@misha83 Sem Ti psala, že za mě ano...pokud Vám tedy nebude vadit, že mezi Vás vlastně moc nepatřím, když mám vše svoje 😨

misha83
6. feb 2014

@sweetest jj, vim, ze ty jsi reagovala. Zkusim na to vecer mrknout.

stastenka42
6. feb 2014

@misha83 som za 🙂
@majka43
@sweetest tak aspon nieco mame lepsie 🙂 u nas dostane kocikove-poporodne kazda mamina ci robi,nerobi,bez ohladu na to kolko zarabate..je to okolo 860 eur neviem presne a dostava sa za 3 deti...jedina podmienka je ze miminecko sa musí dozit 28dni...
@sweetest a ty preco pises ze k nam nepatris? Jasné ze patris 🙂

sweetest
6. feb 2014

@stastenka42 No protože nemám nic kvůli mimi darovaného 😉 Už ani nwm jak jsem se tu vzala 😀 😀 ,ale je mi tu fajn 😵 😵

nanenka
6. feb 2014

No tak my máme dnes po ďalšej poradni, maličkému sa darí dobre, pekne rastie . Môj tlak sa drží okolo 140/90, ale stále zatiaľ v medziach normy, no užívam Dopegyt 4x1 tbl. a Magnesium 3x1 tbl. No ale tá moja bielkovina nešťastná v zbieranom moči stále pomaly stúpa, tak o týždeň ju musím znova zozberať a urobia mi aj komplet laboratórny odber krvi . Tak verím, že to bude v poriadku .
Inak aj ja súhlasím so súkromnou skupinou, ak ma tam zoberiete. 🙂

stastenka42
6. feb 2014

@nanenka no tak ty si davaj na tlak pozor..ja som vsetko vysadila,upravil sa mi tlak skor nizky ako vysoky mam teraz....dva tyzdne si musím zapisovat a merat 3xdenne a doniest do poradne gyndoske...

majka43
6. feb 2014

@stastenka42
@misha83
@sweetest
@nanenka Tak já beru ode dneška 3x2 tablety dopegytu a 3x2 tablety magnézka. Jinak bílkovina atd všechno v pořádku jen ten tlak.

stastenka42
6. feb 2014

@majka43 tak to je super..aspon vylucili preklampsiu nie? Baby nebojte,vsetko bude fajn,hlavne miminecka nech su ok..

nanenka
7. feb 2014

@majka43 No tak to tam už nejako vydrž a snáď sa Ti už pri takejto dávke Dopegytu ten tlak upraví a skoro budeš doma.

majka43
7. feb 2014

@stastenka42
@nanenka Tak tlak se mě pěkně snížil, ale prý si mě tady ještě nechají 2-3 dny na pozorování, jak mě bude taková dávka sedět. No to už nějak vydržím.

stastenka42
7. feb 2014

@majka43 Jasné ze vydrzis.. 🙂 tak si len pekne oddychuj,zachvilu nam ten oddych skonci 🙂

misha83
7. feb 2014

Holky, tak jsem zalozila diskuzi a rovnou jsem ram vlozila stastenka42, majka43, sweetest, agneszka, fidorka33, megie4. Ostatni se pridejte 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuz...

stastenka42
7. feb 2014

@misha83 Dominicek uz mal dva mesiace???? To ani neni mozne ved teraz sa narodil 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre