Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
1. nov 2013

@stastenka42 Tak mě ta hematologie vždycky odvaří. Mám to 50km a když se vrátím, je mě zle, dvakrát jsem zase blila, hlava bolela jak střep až do rána. Já nesnáším auto.

stastenka42
1. nov 2013

@majka43 chudatko☹☹ ale hlava aj mna teraz bolieva...a zacali mi opuchat nohy..dr. mi zobrala krv na komplet biochemiu,kyselinu mocovu a tak..tlak a moc bol ok..

rokytka11
1. nov 2013

Ahoj holky,

tak včerejší kontrola dopadla dobře, mimi už vypadal jako malý kosmonaut - velka hlava jako ve skafandru 🙂 . Měří 23 mm a odpovídalo 9+1. Srdíčko krásně blikalo a tak, že prý je vše jak má být. 😎

majka43
1. nov 2013

@rokytka11 Krásný. Jak si tam pěkně hajá.

majka43
1. nov 2013

@stastenka42 taky mě prala krev a tlak mám 130 na 80, tak asi taky dobrý.

megie4
1. nov 2013

@rokytka11 Krása!Tak se opatrujte! 😉 🙂

megie4
1. nov 2013

Tak screening bude nakonec přece jen v pondělí 4.11.,ale už ráno o půl deváté.Dnes volali z kliniky a zase mě přeobjednali.Ale já jsem ráda,snad už bude všechno jak má být. 😒 😵

majka43
2. nov 2013

Holky mě dneska šíleně bere břicho, úplně jak kdybych to měla dostat, snad to nic nebude. Ráno jsem se tady trochu přetahovala s krabicema a teď se bojím.

sweetest
2. nov 2013

@majka43 To bude v poho, mě už 3tí den bolí břicho od levého podžebří až do podbřišku...je to roztahováním dělohy 😉 Tak lež a odpočívej, ono se to uklidní 🙂

misha83
2. nov 2013

@majka43 urcite to bude v poradku 🙂 .

agneszka
2. nov 2013

@sweetest opu bez narkozy néé...my jen probíraly jak moc to může bolet ta biopsie sliznice..ptala jsem zda měl někdo biopsii a holky odpovídaly ,že to nebolí ,prý jen jako OPu bez narkozy..brrr..tak to se tedy vůbec netěším...

agneszka
2. nov 2013

@misha83 díky za odpověd..já se ptala zda někdo neměl biopsii a zda to bolí..snad to nebude tak zlé,ale stejně se bojím..pak vám písnu jaké to bylo

stastenka42
2. nov 2013

@majka43 neboj to sa mimi roztahuje...ja som mala take bolesti v kuse az do 16tt.Potom to prestalo a mam pokoj ..urcite sa nic nestalo..@rokytka krasny drobcek😀😀

sweetest
2. nov 2013

@stastenka42
@majka43
Tak jsem dnes preventivně nasadila hořčík, ráno hned 2 tbl. a ted navečer 1 tbl., a musím říct, že je mi hnedle lépe 😉 Bolení povolilo a nebo se tam květák nějak vměstnal 😀 😀

majka43
2. nov 2013

@sweetest A co máš za značku, asi si ho taky koupím, začínají mě bolet i nohy.

majka43
2. nov 2013

@misha83 Snad jo, ale takový bolesti jsem ještě neměla.

majka43
2. nov 2013

@stastenka42 A v podbřišku? Když mě bolí na stranách, tak na to už jsem si zvykla.

sweetest
2. nov 2013

@majka43 Mě koupil manžel od firmy Galmed " Magnesii lactici " 50tbl. za 50,-Kč 🙂

majka43
2. nov 2013

@sweetest Já si dřív kupovala ten šumivej, jak se hodí do vody, ten bych mohla taky?

sweetest
2. nov 2013

@majka43 Jasně, je jedno jakou formou...já raději tbl. 🙂

stastenka42
2. nov 2013

@majka43 Ano,cele a kolko krat aj s krizami ze som ani nevstala...teraz beriem aj ja magne b 6,je to dobre na uvolnenie...mna zacali boliet klby na rukach,prstoch..vraj mimi mi tlaci na nervy na chrbtici☹☹

84matulik
2. nov 2013

ahojte, my sme mali tiež darované vajíčka...moja diagnoza: predčasná disfunkcia vaječníkov...čakali sme cca rok a prišlo to...teraz už máme dvojičky chlapčeka a dievčatko, majú 18 mesiacov....narodili sa bohužial predčasne☹ mala som preklampsiu - gestozu......ale sme zdraví a šťastní🙂)))))))))))))))))
PS: dievčatá ale je to makačka!!!! hih držím všetkým päste!!! 😉

majka43
4. nov 2013

@megie4 Myslím na tebe.

majka43
4. nov 2013

Tady je ta slíbená fotka z poradny 14+3.

sweetest
4. nov 2013

@majka43 Děkujeme 😉
A jak se jinak vede, vše v poho? U mě ano...furt ani nwm, že jsem těhu...jen tedy stále přetrvávají problémy se stolicí, ale to je můj odvěký problém, vždy se zhoršující v těhotenství 😀

majka43
4. nov 2013

@sweetest Tak u mě stolice v pohodě, doufám, že to nezakřiknu, ale nevolnosti mám pořád. Sice už menší, ale jsou. Ještě pořád si nemůžu dát, na co bych měla chuť, třeba svíčkovou. Dala jsem si jí v úterý a letěla do záchodu, ale pochutnala jsem si. 😀 😀 😀

sweetest
4. nov 2013

@majka43 To přejde 😉 Já naštěstí můžu vše, ale zase nějak nemám na nic chuť 😀 To jsem snad byla rozežranější před MS 😀 😝 než teď. A to jsem se těšila, jak si budu dávat a teď je mi jedno co sním, hlavně, že mě to (tedy květáka 😀 ) nasytí. Být na mě, tak jím ještě méně než jím, ale manžel trvá na tom, abych květáka nenechávala o hladu, když to musí jít přes mou tlamičku 😀 😀 😀

stastenka42
4. nov 2013

@majka43 krasna fotecka...
@sweetest ja som na tom uplne rovnako...v poslednom case papam nasilu. Mne na stolicu predpisala gyndoska sirup duphalac,davam si ho kazdy treti den a super..ja som mala velke problemy..a pomaha mi cervena repa.cvikla..neviem ako sa to povie cesky..

sweetest
4. nov 2013

@stastenka42 Tak mě tedy Duphalac nepomohl 😒 a to jsem ho pila několik dní každé ráno ☹ Tak si zítra koupím glycerínové čípky...poslední šance 🙂

majka43
4. nov 2013

@megie4 Tak kde jsi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre