• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešnosť jednotlivých CAR. Ktoré je najlepšie?

15. januára 2008 
Mile tehulky pripadne uz mamicky, ktore ste otehotneli pomocou IVI alebo IVF, chcem vas poprosit, aby ste napisali, v ktorom centre sa to podarilo a na kolky pokus, pripadne ktoru metodou...
Urcite to tu ukaze peknu mozaiku tych, ktorym sa to podarilo a bude to nadejou a povzbudenim pre tie, ktore na to este len cakame. A v neposlednom rade bude vidiet, ktore centra maju aku uspesnost, samozrejme na vzorke nas, co chodime na MK...
P.S. Tato tema by nemala sluzit na diskusiu, myslela som skor na prieskum, aby to bolo prehladne...
Dakujem.
4. jan 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ISCARE BA, IVF + ICSI, kratky protokol, stimulovane Gonalom F, 1 pokus = uspesne :dizzy_face:
4. jan 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GYN-FIV BA, IVF/ICSI, krátky protokol, 2. pokus úspešný (1 dieťa 4,5 ročné),
potom 2 neúspešné IVF/ICSI,
ďalšie IVF/ICSI SOFT protokol - úspešné - 1 plod, missed abortion v 10 tt,
potom neúspešný KET
4. jan 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry napad,katy2...tiez ma to velmi zaujima...Este by som sa vas chcela opytat, ci bol problem v otehotneni v partnerovi (zly spermiogram - nas pripad),alebo v partnerke....Dakujeeem :wink:
4. jan 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sanatorium Helios v Martine IVF/ICSI, dlhý protokol, stimulovaná: Provera, Decapeptyl, Gonalom 1 stimulácia - predčasne ukončená - hyperstimulačný syndróm. Mesiac pauza, potom znova...provera, decapeptyl, menšie dávky gonalu.....úspešné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: momentálne 32tt. dve embryjká spinkajú v mrazničke. :wink:

problémy: syndróm PCO :cry: a partner znížená kvalita spermiogramu :cry:
4. jan 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sanatorium Helios Martin. Som v 10tt po 2.IUI. Problém vo mne, nepriechodný hlien v krčku. Výborný personál a veľmi milý doktor Kjrajkovič.
13. jan 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ferticent -BA 1.IVF + ICSI uspesne 14tt napriek nic moc stimulacii, mala som len 2 vajicka, manzel oligoasthenotheratozoospermia :slight_smile:
15. jan 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gyncare Kosice, 1.IVF+ICSI uspesne...mame z toho sedemmesacneho chlapceka. stimulovana puregonom...problem bol len s manzelom..oligospermia (malo a slabe)... :sweat_smile:
15. jan 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok