Úspešnosť jednotlivých CAR. Ktoré je najlepšie?

katy2
4. jan 2008

Mile tehulky pripadne uz mamicky, ktore ste otehotneli pomocou IVI alebo IVF, chcem vas poprosit, aby ste napisali, v ktorom centre sa to podarilo a na kolky pokus, pripadne ktoru metodou...
Urcite to tu ukaze peknu mozaiku tych, ktorym sa to podarilo a bude to nadejou a povzbudenim pre tie, ktore na to este len cakame. A v neposlednom rade bude vidiet, ktore centra maju aku uspesnost, samozrejme na vzorke nas, co chodime na MK...
P.S. Tato tema by nemala sluzit na diskusiu, myslela som skor na prieskum, aby to bolo prehladne...
Dakujem.

minicka
4. jan 2008

ISCARE BA, IVF + ICSI, kratky protokol, stimulovane Gonalom F, 1 pokus = uspesne 😵

jelka
4. jan 2008

GYN-FIV BA, IVF/ICSI, krátky protokol, 2. pokus úspešný (1 dieťa 4,5 ročné),
potom 2 neúspešné IVF/ICSI,
ďalšie IVF/ICSI SOFT protokol - úspešné - 1 plod, missed abortion v 10 tt,
potom neúspešný KET

kejla
4. jan 2008

Dobry napad,katy2...tiez ma to velmi zaujima...Este by som sa vas chcela opytat, ci bol problem v otehotneni v partnerovi (zly spermiogram - nas pripad),alebo v partnerke....Dakujeeem 😉

donla
4. jan 2008

Sanatorium Helios v Martine IVF/ICSI, dlhý protokol, stimulovaná: Provera, Decapeptyl, Gonalom 1 stimulácia - predčasne ukončená - hyperstimulačný syndróm. Mesiac pauza, potom znova...provera, decapeptyl, menšie dávky gonalu.....úspešné 🙂 🙂 🙂 momentálne 32tt. dve embryjká spinkajú v mrazničke. 😉

problémy: syndróm PCO 😢 a partner znížená kvalita spermiogramu 😢

bibianna
13. jan 2008

Sanatorium Helios Martin. Som v 10tt po 2.IUI. Problém vo mne, nepriechodný hlien v krčku. Výborný personál a veľmi milý doktor Kjrajkovič.

lucia121
15. jan 2008

ferticent -BA 1.IVF + ICSI uspesne 14tt napriek nic moc stimulacii, mala som len 2 vajicka, manzel oligoasthenotheratozoospermia 🙂

poivf
15. jan 2008

Gyncare Kosice, 1.IVF+ICSI uspesne...mame z toho sedemmesacneho chlapceka. stimulovana puregonom...problem bol len s manzelom..oligospermia (malo a slabe)... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre