Prihlás sa
Zaregistruj sa tu!
Bazár
Diskusie a skupiny
Príspevky
Poradne
Recenzie
Magazín
Pridaj diskusiu
Snažíme sa o dieťatko
28
ľudí prispelo za týždeň
Odoberaj
1630
Prejdi na najnovšie príspevky
Mali ste špinenie ako príznak tehu?
13
teressa30
Pred 8 rokmi
Skúsenosti s Inofolicom
4
sunflower98
Pred 8 rokmi
Polycystické vaječníky a tehotenstvo
32
sunflower98
Pred 8 rokmi
Oplodnenie v deň očakávanej MS
3
camil
Pred 8 rokmi
Potrebujem vypočuť a povzbudiť, snaha o bábätko
16
gerbera35
Pred 8 rokmi
Helios Košice
1
ruzicccka
Pred 8 rokmi
Snažíme sa ale nedarí sa
8
patqa27
Pred 8 rokmi
Snažíme sa o tretie dieťatko
12
zuzana92521
Pred 8 rokmi
Ako pokračovať- snaha o bábo
14
tehulka2016
Pred 8 rokmi
Pokus o bábo, akú sú symptómy ovulácie?
7
nona288
Pred 8 rokmi
Duphaston a Clostylbegit. Je to nákladná liečba?
20
katarinka183
Pred 8 rokmi
Špinenie počas uhniezďovania
8
silvia610
Pred 8 rokmi
Viete poradiť dobrého urológa v Košiciach?
2
danielkadandy
Pred 8 rokmi
Otehotnenie po spontánnom potrate
27
lady911
Pred 8 rokmi
Špinenie týždeň pred MS
9
jane5552
Pred 8 rokmi
Kratšia ms
5
nikol9m
Pred 8 rokmi
Nepredáva niekto pre-seed gél ?
13
ladymarry
Pred 8 rokmi
Kyselina Listová plus Železo
5
romanko222
Pred 8 rokmi
Graf bazálnej teploty ( anovulačný cyklus )
13
ruzicccka
Pred 8 rokmi
Pregnyl a bolesť ako pri ovulácii
2
bibiankaka
Pred 8 rokmi
4x cisársky
11
30secondstogabi
Pred 8 rokmi
Preeklampsia - zopakovala sa aj pri druhom tehotenstve?
64
megicka007
Pred 8 rokmi
Snažíme sa už 7mesiacov s jedným chemickým tehotenstvom po 6 mesiacoch - mám nádej?
10
babyttcirl
Pred 8 rokmi
Užívanie liekov/byliniek počas snaženia sa o bábätko
7
terka_123
Pred 8 rokmi
Druhý pôrod bude tieť sekciou?
15
megicka007
Pred 8 rokmi
Novinky
Zoznam skupín a diskusií
Opýtaj sa nás
Kódex
Pravidlá bazára
Všeobecné podmienky používania
Kontakt
Hlásenie nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidlá
Ochrana osobných údajov