Graf bazálnej teploty ( anovulačný cyklus )

ruzicccka
9. jún 2018

Baby som tu s dalsim problemom 🙈
Snad ma neukrizujete hoci to vyzera ze mi stale nieco je 🙃😁😁 skor sa ..snazim spoznavat moje telo
Pol roka som brala clomid na podporu ovulacie kde som mala
Istotu ze ovu je kedze som ju mala potvrdenu lekarom a s krvi
Tento cyklus bol bez clomidu
A ja chcem vediet ako moje telo funguje bez pomoci kedze mam PCO
Moj lekar v UK mi dal dalsie 3 mesiace s clomidom a ak to nevyjde ma tlaci do IVF
Lenze ja potrebujem najskor zistit ci ovulujem aj bez clomidu partner je v poriadku ak Ano do IVF nepojdem teda aspon nie hned
Prikladam foto z grafu a ovu testom.
Viem ze ovu je NEGATIVNY ale co sa tyka grafu to vobec neviem viem ze mi ovu nevyznacil a ze ovu este nebola ale zaujima ma ako vyzera graf pri anovulacnom cykle
Aj ked viem ze je to individualne ale aspon aby som bola v obraze dnes som 22DC
Mam cakat ovu?
je moj graf .. presne taky ako byva pri anovulacnom cykle ?

Dakujem za kazdu radu 🙂

bluka2
9. jún 2018

Áno, ovulácia zatiaľ nebola, či príde alebo bude anovulacny, je vec hádania. Meranie teplotu až do menštruácie a budeš vedieť s istotou

bluka2
9. jún 2018

Áno, ovulácia zatiaľ nebola, či príde alebo bude anovulacny, je vec hádania. Meranie teplotu až do menštruácie a budeš vedieť s istotou

ruzicccka
autor
9. jún 2018
ruzicccka
autor
9. jún 2018

Nikto sa tu nenajde kto by mi poradil ?? 😑🙈

kale13
9. jún 2018

@ruzicccka tu mas pridlady grafov.. c.4 je anovulacny..teplota sa nedrzi zvysena 3 dni ale skace.. http://marygynblog.com/5-major-types-of-basal-b...

ruzicccka
autor
9. jún 2018

@kale13 hmm tak moje zase tak neskacu

meredith83
10. jún 2018

😞 a femaru nechce skusit ten doktor.. Alebo IUI. Monitoroval ta ked si bola na Clomide? Ja som bola na femare 4 mesiace( som v Irsku) a monitorovali ma kazdy cyklus ci mi rastu folikule... V sept som to vysadila a nasadila Vitex(Bylinka) V oktobri som ovulovala a otehotnela. Mala som sice zamlceny potrat ale aj to otehotnenie bolo s PCO uspech. Ako to mas s vahou. Ja som v norme a to je este vacsi problem kedze vela liekov posobi lepsie na tie PCO co maju zvysenu vahu.. Inak v Jan som mala kyret a nabehla som na Fertilaid vitaminy ( maju v sebe Vitex) a ovulujem uz 2 cyklusy,...

Zatial to nevyzera na ovulku mozno neskor..

ruzicccka
autor
10. jún 2018

@meredith83
Ja som v january tiez potratila
Na zaciatku tehu ... 😑

meredith83
10. jún 2018

@ruzicccka Hmm ja by som skusila ten Vitex alebo ten Fertilaid. Taktiez pozor na velmi neskore ovulovanie. Ked clovek ovuluje po dni 24 tak to moze ovplyvnit kvalitu vajicok( to my povedala gynekologycka) kedze ja som mala prvy pozivny test v den 23 cyklu a potom som ovulovala niekedy den 24-25 a nevyvijalo sa to ako sa ma. Teraz uz 2 cyklus ovulujem den 21 a mam 35 dnovy cyklus.. Ale jem tie Fertilaid. Mozes to kupit na stranke Iherb... Berie sa to 3 xdenne. Taktiez jem royal jelly kedze to je ze vraj skvele na plodnost. Tak skusam co mam robit s PCOs... Ale ked mas clomid tak neber bylinky...

ruzicccka
autor
10. jún 2018

@meredith83
Clomid zacinam brat ...
Na dalsi cyklus tento bol bez clomidu tak som zvedava ci ovu vobec pride .. alebo nie
28 cestujem na slovensko tak zajdem na Gyndu netusim coto je ... co beries da sa to kupit v lekarniach na slovensku ? Ja momentalne beriem inofolic combi
S clomidom som mala ovulaciu na 14 den cyklu
Obcas 17-18DC

ruzicccka
autor
10. jún 2018

@meredith83 pokial budem brat clomid do seba nebudem
Pchat bylinky ako hovoris .. ale ked nezaberie tak mozno zacnem ...
Mne sa zda ze ak ovu bude tak velmi neskoro
A to ani nema sancu
Sa uhniezdit
Ak by to naaahodov vyslo

ruzicccka
autor
10. jún 2018

@meredith83
Inac ...ano prvy cyklus s clomidom som chodila na folikulometriu..
kde som
Mala potvrdenu ovu lekarom nasledne s krvi
Kedze som na 3 cyklus a clomidom otehotnela som mala pauzu po potrate som zase zacala
Brat clomid a to som zase chodila na folikulometriu
A vsetko bolo ok ...
Ovu bola folikuly pekne rastli 1-2mm za den

Partner je v poriadku kedze sme boli na
Spermiograme
Ale clomid som brala pol roka kde ovu bola
Kazdy cyklus kedze tento je po pol roku prvy bez clomidu si myslim ze Telo sa s toho este spametava a mozno ani .. ovu nebude ak hej tak neskoro sama Neviem
Prvy cyklus si teraz meriam bazalku baby
Mi pisali ktore s tym maju viacej skusenosti ze mam Pekne pred ovulacne
Teploty aj
Ovu testy su dnes krasne silne ..
Ale nie pozitivne trosku im chyba tak mozno ak by ovu prisla za 1-2 dni to by som bola 25DC by to
Teoreticky aj mohlo vyjst ..kedze mavam tiez dlhe cykli ale kto vie ani mi tento cyklus tak nejde o to aby to silou mocou vyslo .. len
By som chcela vediet ci ovu vobec je
Aj bez pomoci

meredith83
11. jún 2018

@ruzicccka No to je dobre, Mozes si zajednat krvny test o 7 dni aby sa potvrdila ovulka? Ked ten chlomid zaberal tak je mozne ze potrebujes viac cyklou. Inak mne femara nezaberala. Teda folikule rastli ale bohuzial moj progesteron nepresiahol 30 a to bolo zle hlavne na medikovanom cykle kde mal byt nad 50 ☹
Ale po 4 cykloch som vsetko prestala brat kedze mi ta femara navadzovala strasne debky. A zacala som brat ten Vitex a podarilo sa otehotniet. Je dobre ze si bola tehotna kedze mas tym padom vsetko dole ok.. Len tie hormony upravit🙂 🐱

anulka1944
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre