• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@lydka84
@zebatox
Ahojte...nebola som tu dlhsie ale dietu drzim poctivo...asi este aj viac ako poctivo...schudla som 6,9 kg od 31.3 do dnesneho dna.Teraz vecer som sa vazila .?..nevydrzala som :slight_smile: je to normalne...
11. apr 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 joooj to na vitaminovy den mozem papat aj zeleninu...jaaaj a ja to ovocie tak tazkp znasam ze si dakedy radsej nic nedam :slight_smile: a ranajky su len ovocie alebo si mozem dat npr. dve rajciny alebo jednu uhorku? zboznujem zeleninu a vymenila by som ju :slight_smile:
11. apr 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mozem aj syr-encian v bielkovinovy den so zelenonou?
11. apr 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanytheo ahoj, super ti to ide :slight_smile: mozem sa spytat z akej vysky a vahy ides? :slight_smile: a inak encian mozes :slight_smile: v bielkoviny :slight_smile:
11. apr 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss moja vyska je 180 cm a vaha 31.3.2014 bola 89,8 kg :slight_smile: a dneska je vvecer 82,9
11. apr 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tiffanytheo výšku máme rovnakú :grinning: a čo papáš? robíš si podľa knihy alebo z receptov, čo sú v našej skupine tu na fb? a dávaš si aj pečivo a vývar? :slight_smile:
11. apr 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tiffanytheo a inak odvaž sa zajtra rano :slight_smile: váha bude ešte nižsia :slight_smile:
11. apr 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe no super:slight_smile: a to si si obliekla svadobne saty :slight_smile: ? Mna by daco take nenapadlo
11. apr 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss tak pozrela som si co mozem a vymyslam si co mi chuti...npr som si robila lososa na kopre a dusenu mrkvycku,bio celizrnbe spagety s rajcinami bazalka a kecup,zeleninove rizoto s uhorkovym salatom,chlieb moc nie akurat ked som si robila zemiakovo zeleninovy gulas ale aj to cirny celozrnny vyvar si davam v bielkov.den aj so zeleninou :wink:
11. apr 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanytheo no parada :slight_smile: som zvedava kolko pojdes dolu po vodnom, ked ti to takto ide :slight_smile: a cm ti klesaju? ci sa nemarala?
11. apr 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss nemerala som ale urcite :wink: je to viditelne...vsade :slight_smile: na rukach,stehnach,bruskua aj v tvary
11. apr 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss uz sa tesim ako ma budu doma hladat :slight_smile: a akurat mame tolko roboty okolo domu...rucne robime travnik..moryka,hrable a makam skoro kazdy den :wink: v skolke mam 21 deti a doma dve :wink: idealny cas na dietu
11. apr 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tiffanytheo no aj tak odpadavam, mohla by si chudnut aj za mňa, keď ti to tak dobre ide :slight_smile:)))
11. apr 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jeinabe ja mam veci, ktore som nosila po svadbe. teraz vojdemdo rifli,ktore som ani nezapla a kratasy mam tiez take co som nezapla a uz zapnem.
este mam dvoje rifle jedne tak cca 3cm potrebujem v pase nohy su ok ja mam pomerne chude nohy a jedne mam 31 tky tie vytiahnem ale treba miaj stehna dat dole aj pas este.
ale verim ze oprasim vsetky veci a aj vojdem do nich
zajtra mam ovocia a vecer smer Praha. v nedelu behame po prahe v pondelok skolenie v noci domov a utorok veelmi rozmyslam ci prideme :sweat_smile: do prace
11. apr 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss a ty ako dlho drzis dietu z akej vahy a ako si na tom :wink:
11. apr 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanytheo ja som momentalne bez dietky :slight_smile: mam cca 80 kg :slight_smile:..ale ked mi skoncia skusky, tak nabieham znova tiez :slight_smile:
11. apr 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss no tak to mas super...ja som mavala 73-72 kg pred detmi aale s dcerou som dala 45 kg :-/ taakze zvrat :slight_smile: nacase sa vratit do starych kolaji :wink:
11. apr 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox No bola som na skúške šiat, pritom som už držala diétu, bolo potrebné mi ich trošku rozšíriť, no ale ked som prisla o par mesiacov tesne pred svadbou, tak som v pohode do nich vošla a netrebalo robiť žiaaadne úpravy...... :wink:
11. apr 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky je neaka sukromna tema pre 90 dnovky?
11. apr 2014 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherrine on pojde ale nemozes chciet ak sa rok lepil aby sa za dva dni vytopil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2014 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeinabe teraz sa neviem skonsolidovat na papanie a vobec to nevyzera akochudutie ten mj jedalny listok ..... tak si musis dat nejaky ciel, ja osm is dala ze v lete mame stretnutie po skole po rokoch a chcem vyzerat aspon tak ako som vyzerala ked sme skolu skoncili .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca asi sukromka nie .... teda aspon ja o ziadnej neviem .....
12. apr 2014 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanytheo supeeeeer blahozelam k prvym stratenym 7 kileckam ..... no kazdy den do 12-stej len ovocoie oriesky semena a po 12-stej mozes uz aj zeleninu, vo vitaminovy den kazde 2 hodiny a bud ovocie, bud zelenina alebo to striedas, ale az od 12-stej ...... :wink: a mozes hocijaky syr na aky si len spomenies ......:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2014 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduss uz sa tesiiiim ked zacnes zas s namiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a budes titulovanaaaaaaaaaaa, to oslavime na tom welnese v tatrach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podrobnosti o 90 DD + rozpis dni sa dozviete na strane 1666 - prvy prispevok odomna :slight_smile:

knihy na stiahnutie:

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-dieta-pdf

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisovacia-dieta-pdf

adresy na uzitocne linky o dietke :

https://sites.google.com/site/locevalnadieta/potek-diete

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk/

http://martininakuchyne.blogspot.sk/p/90-denni-rozlisovaci-dieta.html

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArD8ThSrxU3qdHBSajdpdnBlVk1seXJ0NjBvYV9naUE#gid=0

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa ubytky dopisali vzdy po vodovom dni ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArD8ThSrxU3qdDRMcGctZlU3TUI3eXU1YXhMOUFoR1E&usp=drive_web#gid=0

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom do každého dňa !!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.sk/group/5470/

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam dnes skroby uz mam navarene brokolicova polievka a soja na zelenine s ryžou:slight_smile: tesiiim
12. apr 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe jaj so. Myslela ze uz mas roky po svadbe a ze si si ich skusala len tak :grinning:
12. apr 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zebatox ja mam tiez dnes skroby ale este neviem co vymyslim ......
12. apr 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tiez sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile:
12. apr 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduss na dietku ci na welnes ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok