Aké máte skúsenosti s chudnutím v štúdiu Kompliment?

emmulienka1203
31. aug 2011

Ahojte, mate niekto skusenosti s programom na chudnutie v studiu Kompliment. Ja som prave zacala. Mam za sebou 3 navstevy. Upravili mi stravu, mam 2x cvicenie za tyzden. Zatial som schudla 2kg, ale povedali mi, ze zo zaciatku to pojde lahsie, ale optimalne je chudnut tak cca 0,5 kg za tyzden. Ak mate niekto skusenosti tak sem s tym 🙂

renatato
6. sep 2011

Emmulienka, absolvovala som program v 2008 a bola som velmi spokojna. Chudla som na zaciatku viac a potom uz menej. Celkovo som schudla 11 kg. Z 73 na 62, pri vyske 170 cm. Po skonceni a prechode na normalnejsiu stravu som pribrala spat 2 kg a sa mi to zastabilizovalo. Zial tehotenstvo mi pridalo kila navyse, tak sa chystam opat k nim 😉

emmulienka1203
autor
7. sep 2011

Renatato, to si zvládla úplne super. Ja by som potrebovala dať dole min. 15 kg. Mám za sebou 5 návštevu, od začiatku je to teraz 15-dní a mám dole 3kg. Keby to takto išlo ďalej tak je to úplne super. Program mám do Vianoc, tak to by bol taký vianočný darček 🙂 ....len vydržať. Ty si tam koľko chodila, kým si dala dole 11kg? Čo bolo pre teba najťažšie. Mne idú teraz meniť aj cvičebný program...už to bude náročnejšie na kondičku, tak uvidím ako to budem zvládať. Ale môžem povedať, že potom cvičení sa cítim úplne fajn 🙂

renatato
8. sep 2011

Emmulienka, program som mala 10 tyzdnov po 2 razoch do tyzdna, cize 20 navstev. Urcite to vydrzis, neboj. Treba si len zvyknut a rozmyslat/planovat, co budes jest na nasledujuci den a podla toho nakupovat. Tazky bol len zaciatok, lebo z jedla mi vyhodili prilohy a tie mi trochu chybali. Ale casom ich pridaju, tak je to potom pestrejsie. Sladkosti mi nechybali, cokoladu a spol. velmi nemusim, ale take mamine kysnute kolace, tak to teda hej 🙂 K cviceniu - ak uvidis, ze chces niekde schudnut/ vyrysovat viac, treba im povedat, zakomponuju Ti aj ine cviky na oblast, ktora trapi 😎 A hlavne po skonceni programu, treba pokracovat v "triezvom" jedalnicku 😎
No, ako to citam, co som napisala, tak som sa normalne namotivovala znova nieco pre seba spravit 🙂 Uz len prestat kojit a hura na to!
Daj vediet, ako pokracujes, drzim palec!

emmulienka1203
autor
9. sep 2011

Renatato...takže 17-ty deň, šiesta návšteva. Dnes ma merala a vážila. Brucho, boky, stehná, lýtka 2 cm dole, kolená 3 cm a váha o 3,5 kg menej. Pridala mi ovocie a budúci týždeň mi zmení cviky. Len aby to išlo takto ďalej 😒

ada32
9. sep 2011

su velmi drahi?

emmulienka1203
autor
10. sep 2011

ada32...máš to podľa programu koľko chceš schudnúť....ale máš pravdu, je to drahé. Ale zase z druhej strany je to taká motivácia, že keď si toľko už zaplatila, tak je dosť blbé sa na to všetko vykašlať 🙂

ada32
10. sep 2011

@emmulienka ja prave netusim ci su drahi. ja som sa len pytala. s otaznikom. prosim ta nemohla by si mi dat do IP aspon priklad ceny? lebo nemam potuchy. pre niekoho je velmi drahe 50E pre niekoho 200E, len aby som mala aspon predstavu.

renatato
11. sep 2011

Emmulienka - super Ti to ide 🙂 Btw.dolezitejsie su cm a nie kila, lebo to znamena, ze spalujes tuk. 🙂
Ada - cena v 2008 bola okolo 12 tis., neviem ci isli hore, alebo dolu 😎 Ale je fakt pravda, ze ked tie peniaze za to das, mala by si asi fakt blby pocit vykaslat sa na to. 😉

petaboo
16. sep 2011

@emmulienka1203 ja som najviac sxudla ked som obmedzila stravu a pravidelne behávala 😀
Viem čo koľko a kedy človek má a nemá jesť a ako kde a koľko sa hýbať 😉

petikn
16. sep 2011

Ja nedám dopustiť na knihu Zhubnete jednou provždy od Mačingovej. Chutné recepty, žiadne hladovanie, schudla som do plaviek 🙂 a hlavne váha mi ostala. Fakt odporúčam!
http://www.knihcentrum.sk/zhubnete-jednou-provz...

emmulienka1203
autor
16. sep 2011

Ahoj petikn...nepoznam tu knihu. Je to nieco ako delena strava?....a co sa tyka chudnutia, ja potrebujem dat dole min. 15 kg, co asi len dietou dole nedam. Treba sa asi aj trochu hybat.

mucilienka
14. nov 2011

@renatato moja byvala kolegyna tam bola, veeeelmi schudla asi aj 30kg, a teraz ked priberie vraj dodrziava ten ich plan a ide to dolu samo... len s nou nie som prave naj kamoska, takze mi v tomto velmi neporadi...

alex16
27. dec 2011

Ahojte, chcem sa opýtať ako je to s platením v komplimente. Potrebovala by som zhodiť takých 10-15 kg. A uvažujem nad štúdiom kompliment. Platí sa v jednej čiastke napr. na začiatku cvičenia, alebo je to rozdelené napr. podľa týždňov ? A ako dlho trvá jedna "návšteva" ? Ďakujem...

renatato
8. jan 2012

@emmulienka1203 Ahoj Emmulienka, ako Ti ide chudnutie? Ja uz tiez od minuleho pondelka dodrziavam "stravu podla Komplimentu" a tento tyzden zacinam aj cvicit 😎

zuzanka21
10. sep 2012

Ahojte dievčence, ktoré ste z BA (bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia, žiadne tabletky na chudnutie ak chcete vedieť viac tak IP Je to naozaj účinné ja som takto zhodila už 10kíl.
Alebo ak by ste chceli pribrať pár kíl a vyformovať si postavu tiež vám viem pomôcť🙂

dadka1717
2. nov 2012

sú to vyhodené peniaze!!!!!!!!!!!! jednoznačne. Za ťažké tisíce od človeka povyťahujú kopec údajov vo vedomostných testoch, z ktorých potom akože zostavia "individuálny" program. Ak si myslíte že dostanete aspoň Skybovej slávne knihy, v ktorých je rozpis diéty alebo cvičenia, nedostanete. Musíte si ich kúpiť. Okrem toho rozpisy nie sú v knihe a nedostanete ich ani v rámci individuálneho prístupu na nejakom papieri. Individuálne sa v Komplimente nedá chodiť ani vycikať a celá ohromujúca cvičebná procedúra spočíva v tom, že vás odvážia, potom zohrejú v drevenej krabici a následne si odcvičíte zostavu - tak asi 20-minútovú, ale tvária sa akože hodina. Potom vás znova odvážia. Keďže celý čas nepijete, zato sa pri nahrievaní spotíte, tak akože úbytok na váhe. Lebo tučná žena je pre Skybovú sprostá žena a biznis je biznis. A to už ani nehovorím o tom, že sa tam musíte producírovať v spodnom prádle a dívať sa na ostatné ženské v spodnom prádle, čo je dosť nechutné - ale asi psychologicky motivačné, pani Skybová má z toho doktorát. Proste celé zle, neodporúčam

jespera
12. dec 2012

@emmulienka1203 ahoj, neviem ci to je este aktualne - ale ja sa momentalne chystam do komplimentu....ako to vlastne funguje? strava a cvicenie? a cvicenie u nich - co su to vlastne za boxy? Kolko si dala dole za aky cas a kolko ta to stalo? odporucas?

lucija272
23. dec 2012

@jespera ahoj zacala si v komplimente? ja som s nimi schudla 10 kilo este pred tehotestvom, bola som velmi spokjna,s pristupom so vsetkym...je pravda, ze je to skutocne dost drahe, ale mne to za tie peniaze stalo...po mne isli moje dve kmosky a tiez rozhodne nelutovaali...teraz by so chcela ist znova ale len na ten polovicny program, nevies co to teraz stoji? cca 10 navstev? chodila som do BA do petrzalky a super pristup mali tie baby fakt, ja rozhodne odporucam kazdemu, kto potrebujem mat nad sebou kontrolu 🙂

jespera
31. dec 2012

@lucija272 ahoj, nezacala som - deti, casovo narocne - cestovanie -proste by som to nestihala. Ale bola tam jedna mlada slecna ktora koncila program a tiez vravela ze schudla desat kg...Teraz to stoji 15 sedeni - 330eur.

inulain
15. jan 2013

Ahojte neviete poradit nieco o Slimline?je to nieco podobne ake maju referencie?
Lebo rozmyslam nad Komplimentom alebo Slimline

alucner
2. feb 2013

Ahoj, Kompliment určite odporúčam, chudla som s nimi v 2009 a schudla som 11 kg aj na miestach, kde sa mi to nikdy nepodarilo a to po 2 deťoch. Keby som mala voľné financie išla by som zasa, boli tam strašne milé baby / v Bratislave /..

janniia
17. mar 2013

no hlane je to asi pre tie co si chcu pokecat .. vela sa lutovat a nechat do seba hucat 🙂

no a ked mi zahlasila .. ze oni si mozu vyberat kto bude u nich chudnut ... 🙄
tak som vytrestila oci .. a radsej vypla mozog .. lebo to uz nezvladal ... 😀

a samozrejme kopec penazi ...

skoda ...

inulain
24. mar 2013

No tak ja som sa rozhodla ze nie bola som tam na pokec a stacilo mi,radsej budem 3krat do tyzdna chodit na hodinove prechadzky spalicami ako mam pocuvat tie ich kecy.ale som rada aspon sa mi otvorili oci,a na druhej strane tie peniaze sa daju vyuzit aj inak.
Prajem vsetkym pekny den

luccija
31. mar 2013

chodila som po materskej pred 3 rokmi.Schudla som za 3 mesiace 11 kg.Veľa som sa naučila o strave a to si myslím, že som mala dosť prehľad 🙂 cvičenie bolo jednoduchšie ako som čakala.Najprv sa zohrejete v termo kabíne slúži namiesto rozcvičky, potom idete do lôžka, kde cvičíte v ľahu, kľaku, boku na rukách nohách máte na zvýšenie záťaže remene predcvičia sa aj casti a svaly, ktoré pri bežných cvikoch nedokážete precvičiť.ja som bola spokojná so všetkým no len cena áno je to ´dosť drahé možno preto som sa zaťala a naozaj všetko dodržiavala 🙂
hlavne som nemala chuť na sladké, lebo som každú chvíľu niečo jedla a nebehal mi cukor.zo začiatku som sa bála, že ešte priberiem, lebo jedla som omnoho viac ako predtým hlavne som vynechávala olovrant a tým pádom som bývala večer hladná a pažravá 🙂

majkacik
19. apr 2013

cvicenie je velmi drahe,nasla som v Ba podstatne lacnejsie, a presne ten isty typ cvicenia.prijemne prostredie-temer domace,fajn baby! odporucam

inulain
28. apr 2013

Ahoj a ako sa to vola nejaku internet.stranku alebo kontakt poprosim.Dakujem

mikchaila
20. sep 2013

@majkacik a kde prosim ta?

kukuckaba
12. feb 2014

@majkacik Prosim o kontakt na inu alternativu ku KOmplimentu = co je rovnako ucinne a lacnejsie 🙂. Vdaka. Maria

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sparki
16. máj 2014

Ahoj, mam dobru skusenost v novom centre Dandelion v Rusovciach zavolaj na cislo, 0911156528, su tam mile baby, vycestuju za tebou ak si mimo BA. Ceny oproti komplimentu lepsie a robia to stylom ze trvaly efekt chudnutia na baze prirodzeneho stravovania bez hladovania a doplnkov.