Aké máte skúsenosti s chudnutím v štúdiu Kompliment?

emmulienka1203
31. aug 2011

Ahojte, mate niekto skusenosti s programom na chudnutie v studiu Kompliment. Ja som prave zacala. Mam za sebou 3 navstevy. Upravili mi stravu, mam 2x cvicenie za tyzden. Zatial som schudla 2kg, ale povedali mi, ze zo zaciatku to pojde lahsie, ale optimalne je chudnut tak cca 0,5 kg za tyzden. Ak mate niekto skusenosti tak sem s tym 🙂

luseta2000
29. jún 2014

Ahojte ja som chodila do komplimentu v 2009 ( cena bola si 550€) a schudla som asi 8 kg co mi v tedy stacilo, ale teraz som po 1 dietati a strasne som pribrala ( 15kg) a nejde to dole ☹ opat uvazujme o komplimente, ale niekto tu pisal o niecom podobnom a za menje penazi. prosim napiste mi ka mate info. dakujem

to je ten dandelion v Rusovciach?

lucia
.

juditkak
30. jún 2014

ahoj ak ti možem poradit žiadne co u citam salon Star-a Šamorín oplati sa ti vycestovat sem, urcite ta to vijde aj menej. ja som bola max. spokojna chodim k nej vzdy poradi žiadne ceny navyse za konzultácie a podobne mas to vratane toho

anickanm
7. júl 2014

kamarátka absolvovala a bola spokojná. Ja teraz chcem skúsiť ešte nejakú diétu inú ale ak sa neosvedčí ide do komplimentu.

Anka

mamavika
12. aug 2014

Caute, ja chodim do komplimentu teraz, zatial som schudla 7 kg, pokracujem, este dve tri kila. Nikdy som nedrzala dietu, a neverila som, ze sa to da. Presvedcila som sa, ze to ide aj jednoduchou upravou stravy. Odporucam. 🙂

sonya_12
23. jún 2015

Ahojte. Bývam momentálne prechodne v Bratislave na pol roka. Vedeli by ste mi poradit? Chcela by som schudnúť. Odporučili mi tohto poradcu, máte nejaké skúsenosti?
http://topchudnutie.sk/nase-pobocky/chudnutie-b...

petrakopecka
17. sep 2015

Posledny odkaz topchudnutie je svetzdravia, skryvaju sa na roznych strankach pod roznymi menami ale je to stale ten isty podnik.
Ceny za kompliment sa mi zdaju privysoke na to ze dieta je vseobecna a nerobia ziadne vysetrenia na zakladektorych by stravu usili na mieru na daneho cloveka.
Ak chcete zdravo a trvalo schudnut vyskusajte komplexnu vyzivu: http://www.komplexna-vyziva.sk/

lucia1974
4. okt 2015

Rozmyslam po pôrode nad programom od komplimentu chudn.po pôrode alebo cambridgska. Neviem sa este rozhodnut. Nemate niekto info. Co to vychadza v komplimente teraz? Dik

petrakopecka
5. okt 2015

Cambridge diet je dieta zalozena na znizenom prijmekalorii - vedie k jo jo efektu a nic vas nenanuci o tom ako schudnut. Mam vela klientov co si presli Cambridge dietou.

lucia1974
5. okt 2015

@petrakopecka ja som komplimentom uz raz preska bola som spokojna .len by m azaujimalo nemohli by st emi napsiat IP. kolko vychazda teraz ? dakujem
je to pre ma tiez dovlezite .budem po porode sa rozhodovat. dakujem

luseta2000
5. okt 2015

@lucia1974 Ja teraz chodim do SLIM LINE v Katrlovke a podla mna su lepsi .treba zavolat a popytat sa maju roxne ceny a su lacnejsi ako kompliment, milsi pristup, ...ne vyhovuju viac a to som uz chodila do komplimentu este 2009

lucia1974
5. okt 2015

@luseta2000 dakujem za info. ja byvam v petrzalke. maju aj tam studio? co to vychadza u nich? je to podobne cvicenie? dakujem.

luseta2000
12. okt 2015

@lucia1974 Dobrý den, nie maju iba v karlovke a je to rozne podla dlzky naju 16 cviceni aj viac uha cena je okolo 350e myslim ale zavolajte tam 0265420746 alebo 0905842219
su velmi mile, je tam pani Cervenkova ktorá bude mat s vami aj pohovor.

lucia1974
12. okt 2015

@luseta2000 dakujem som sa uz info. v kompl. cena co poviem dost vysoka .Rozmyslam o cambrid.na zaciatok a potom sama cvicit.uvidim ,ale dakujem karlovka mi je dost daleko ,skoda

niki0712
18. apr 2016

Ahojte.Neviem kto a gde chodil do komplimentu,ale ja budem mat tretu navštevu a mam 3.kg dole.A možem povedat že je to na začiatku trošku tažke zvyknut si na tu stravu ,ale citim sa vyborne.A te baby su tam fakt velmi-velmi mile.Uvidime ako mi to pojde dalej ale nigdy som tak velmi ešte nechcela schudnut ako teraz .Tak mi držte palce aby som to dokazala.