Ako schudnúť po pôrode?

3. okt 2022

Ahojte, poraďte , s čím sa vam podarilo intenzívne schudnúť ? Skončilo mi 600nedelie. Rada by som so sebou niečo robila, keďže som pribrala 23kg… 10 mám ešte navyše. Nejaký tréningový plán? Nastavenie stravy? Poznáte niekoho, kto by mi vedel online vytvoriť jedalnicek? Ďakujem moc 🙂

autor
3. okt 2022

*nedojčím, mám už len minimum mlieka, odstriekavam

petamich
3. okt 2022

kalorickym deficitom, nic ine zial nefunguje 🙂 no a este dlhe prechadzky s malym a beham (pripadne spinning), ja som unavu zazierala, takze som neschudla nic medzi odchodom z porodnice a 1. narodeninami dietata, prave naopak este som 3 kg pribrala 🤷‍♀️

h2o2
3. okt 2022

Veď vyskúšaj osobného trénera ak máš čas a peniaze😁. Kamoška je veľmi spokojná.

wewuliatko174
3. okt 2022

Zamna odporúčam pozri si schudni s DaVe...pozri na nete ich stránku..na mesiac máš 50 euro a máš vtom jedalniček na Teba tvoje miery,k tomu cviky a online poradenstvo.pri oboch tehotenstvach som pribrala 20 kilo a polovica mi zostala.Pri prvej som vôbec neriešila,a nie tak skoro ale tento krát to bolo iné,veľmi zle som sa cítili,normálna depka z tých 10 kilo ço po pôrode,a premna to veľa znamená veľa za 2,5 mesiaca som tých 10 kilo dala dolu a pokračujem ďalej.Ziadna dieta,hľadanie,iba zdravšie stravovanie,a to cvičenie som stíhala pri bábätku tak na 50 percent.Spokojna veľmi.A to kojím a mám stále kopec mliečka a cítim sa veľmi dobre👍

sienkoo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kotvickaa
13. okt 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

Pozri na FB a IG Cesta výživou s Jarkou, robí poctivé individuálne jedálničky na mieru a ješ len to čo ti chutí, žiadne kokteily a podobné hlúposti

talia6410
Odpoveď bola odstránená
Zobraz