Chcem začať chodiť do fitka v Bratislave. Pridá sa niekto?

katka2365
19. apr 2015

Ahojte rozmýšľam že začnem chodiť do fitka. Vo februári som sa rozhodla začať chudnúť a teraz posledné týždne som sa nejako zasekla. Prišli prehrešky v strave aj v cvičení tak chcem chodiť radšej do fitka. Hladam ešte nejaku babu čo by sa rada ku mne pripojila kedže som nikdy nebola vo fitku aby sme sa návzájom motivovali.

petraivan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bandura
9. máj 2015

@katka2365 ahoj asi si nikoho nenasla vsak? skoda ze nie si z ke...schudla si uz nieco? kolko vazis?

katka2365
autor
9. máj 2015

@bandura ahoj tak ja som začala cvičiť tak doma vo februári ale koncom marca sa to nejako zastavilo lebo sme sa sťahovali tak som mala inu prácu, tak cvičenie bolo bokom a aj jedlo. Schudla som zatial 6 kil a ešte 6 by som chcela. Začala som chodiť cvičiť tu k nam do kulturneho domu je tu take cvičenie pre ženy a kalanetika a rozmýšlam že budem chodiť behať.

michaelakarasy
15. máj 2015

michaelakarasy Do TV relacie hladame damy s hmotnostou cca 100 kg, ktore maju seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.

katka2365
autor
15. máj 2015

@michaelakarasy tak ja mam iba 63 ale ešte by som trocha chcela

michaelakarasy
15. máj 2015

@katka2365 Som si ista , ze s takouto kozmetickou redukciou vahy si hravo poradite. Drzim palce.