Chudnime spoločne

micka1002
13. okt 2014

Ahojte baby, ženy, dámy 🙂 Som mladá baba (23), ktorá má rada život 🙂 Vo všeobecnosti mi nič nechýba len by som sa chcela trošku rozhýbať a zhodiť nejaké kilá 🙂 Som z Komárna a bola by som veľmi rada ak by ste sa niektorá pripojila. Prechádzky, beh atď 🙂 Sama vždy zlyhám a už som z toho deprimovaná !! Síce ma netrápi až tak moja váha myslím si že mi to po estetickej stránke neuškodí vôbec :D Tak ak by tu bola nejaká žena, ktorá takisto potrebuje nejakú podporu v tomto smere bolo by to super 🙂 ...Hľadala som už aj nejaké fitká len mi je blbé keď vidím aké ženy tam chodia :/ pripadala by som si tam ako hamburger medzi mrkvami 🙂 Dúfam že sa niektorá ozvete a budeme chudnúť spoločne a budeme sa tešiť zo spoločných výsledkov 🙂 Teším sa na Vás !!! 🙂

niki101988
13. okt 2014

@mawka Ja javorový sirup neznášam len v tomto ho pijem
Cecok neviem ako chutí, lebo skoro som mala zub, hrýzla som tak ma mama odstavila 😀

mawka
13. okt 2014

@micka1002 takze ak som v praci:
- vstavam o 8.00 hod, napijem sa vody, normalna stolova voda alebo z vodovodu, porobim si svoje ranajsie procedury, atd.
- 9.00 ranajky a obvykle si davam jogurt - nepozeram ci je nizkotucny alebo ma vyssi obsah tukov, mojim nepriatelom je cukor, takze sledujem tie s nizsim obsahom cukru. ale niekedy to neriesim. jogurt si vyberiem z chladnicky ked vstanem aby sa trosku "oteplil", kym ho idem jest. niekedy si do neho hodim vlocky, niekedy nie. ine uz nejem k jogurtu /ziadny rozok, kolaciky a podobne/. Niekedy si dam celozrnnu zemlu, ale len polku z nej, natretu obycajnym maslo /nie rama a spol./ a supnem na to bude med alebo sunku nejaku, dve kolieska. finito.
- 10.30 si dam platok syra alebo jablko alebo pomaranc, proste cokolvek na zahyryznutie. alebo len tak bez nicoho polystyrenovy chleba - ja ich milujem. ale tie obycajne, ktore nie su namacane v coko a spol.
- 12.00 obed cokolvek normalne. nelubim vyprazane, to takmer vobec nejem. ale co jem kazdy den je polievka. akakolvek. ked treba zaprazku, spravim normalne, ale slabu. urcite mam kazdy den k obedu salat nejaky, je jedno ci uhorkovy, paradajkovy a spol. odnaucila som sa vsak robit nas sladkokysly nalev /ze cukor a ocot haha/, ale kupujem si tie fixy na zalievku, sacok sa rozmiesa vo vode s kvapkou oleja /oliv., slnecnicovy/ a obsahuje minimum cukru, takze takto som odburala dalsiu polozku cukru 🙂
- 14.00 - 15.00 si dam kafco, zasadne pouzivam umele sladidlo. takto som presla z troch lyziciek klasickeho cukru na dve tabletky umeleho sladidla. umele, ja viem, ale aspon odrbkam mozog, co sa cukru tyka 😀 niekedy si slahnem do seba ovocny salat, ale to malokedy, lebo sa mi s tym nechce serinkat, tak si dam zase jogurt, pripadne nejaku tvarohovu strudlu nasucho upeciem s minimom cukru.
- 17.00 vecera c.1 prazenica bez tuku, salat, ziadne rozky ani chleba ani nic. alebo si uvarim dva parky, dam k tomu salat, ziadne pecivo. a niekedy si dam druhu polku zemle z rana s cottage alebo nieco podobne
- 19.00-20.00 hod. si zacivicim bud jilian 30 minut alebo 45 minut HIIT zostavu, sprcha, atd
20.30 vecera c. 2 - kedze nechodim spavat skor ako o desiatej a kedze som po cviceni, dam si bud vajco uvarene natvrdo len tak bez nicoho alebo platok syra alebo polystyren. jedno z toho. aby som zase vyslala signal mozgu, ze nieco prezuvam, aj ked to ma malo kalorii.
tym, ze telu davas po malych mnozstvach castejsie, tak metabolizmus pracuje. praveze keby si sa velmi obmedzovala, tak mozgu zacne sibat a vsetko zacne ukladat, pretoze si mysli, ze je to nudzovy rezim-hladujes. a vies, ze telo neni blbe, ked citi, ze hladujes, uklada na este horsie casy. ked citi, ze dostavas pravidelne a po trochach, nema sa coho bat, tak travi, pali, neuklada nic navyse.
este by som chcela podotknut, vsetky zlozky stravy su pre telo potrebne. ako sacharidy, tak aj tuky, bielkoviny, mineraly. je hovadina vzdat sa cukrov uplne. ale je dolezite rozmyslat ake cukry do seba davame. lebo neni cukor ako cukor. mas prirodzeny cukor napriklad v ryzi a potom mas cukor krystal, ktorym si sladis kavu alebo ho pijes v malinovkach, cole, jes ho v zakuzskoch a podobne.
cokoladu nastastie milujem horku. ziadna milka, ziadne podobne sracky. cim vacsi obsah kakaa, tym zdravsia. ja osobne milujem horku s matou alebo so solou.
no a kazdy den sa snazim dodrziavat cvicenie, cvicim teda jilian michaels, 30 day shread, teraz sa mi uz machruje, ale na zaciatku som plakala a bola presvedcena, ze sa na to vyserem, lebo nevladzem urobit jediny klik, ale som si povedala, ze donekonecna sa vyhovarat nemozem a kazdy den, ktory si zacvicim ma posunie dalej. v podstate az po mesiaci som dokazala odcvicit vsetko bez jedinej pauzy 😅 ale dolezite bolo, ze som sa nevzdala, odcvicila som poctivo kazdy den, aj ked 4 dni som mala brutalnu svalovicu, ze som si nevedela na wc sadnut... stane sa niekedy, ze nestihnem cvicit, ale svet sa pre to nezruti. dolezite, ze som vydrzala prvych 30 dni. ze to telo si zvyklo na pohyb. a poto sa mi stavalo, ze ked som si povedala jaj dnes som leniva, sa na to vyprdnem, tak aj tak som si zacvicila, nieco ma donutilo v mojej hlave 🙂
milujem toto cvicenie preto, ze k tomu nepotrebujes nic, vies cvicit doma a trva to pol hodinku a tu si najde kazdy. a namiesto ciniek stacia flasky s mineralkou. ale hlavne to chce byt uprimny k sebe, nahladat dovody preco to nejde ale najst si sposob ako sa to da.

mawka
13. okt 2014

@niki101988 ja som tu moju nechcela vobec 😀 tak cecok vymenila za sunar. no a preto mam fajne faldiky, pretoze som typicke sunarove a krupicove decko 😀 😀 asi preto teraz krupicu do seba nedam 😅

mawka
13. okt 2014

@micka1002 a ked v praci nie som, tak sa mi cas posuva, lebo som doma s detmi, ale tam mam vacsi vydaj, lebo stale beham ako blba a nieco riesim a hlavne chodim peso. nemam este auto, takze sa presuvam po svojich a to vela da, behat po meste hore dole pol dna a s malou do skolky a naspat a zase do skolky a na kruzky na dalsi koniec mesta, takze doma si doprajem aj nejake blboviny navyse, lebo viem, ze spalim. a @niki101988 to napisala presne, vydaj energie musi byt vacsi nez prijem. potom no problem 🙂

mawka
13. okt 2014

@micka1002 a vy mate v KN milion moznosti, mozes svizne chodit popri dunaji, zabehat si k mrtvemu ramenu neskor, je to tam strasne krasne a fajn, mate tam kopu fitiek a tiez je to dost velke mesto, takze ked si ho obides ja neviem od vahu az po hranicu a popri dunaju cez platanovku smerom na sidlisko tam co je, pripadne k bastam, tak to mas fasa trasu. neviem, kde tam byvas, v ktorej casti?

vaneska41113
15. okt 2014

tak baby ako vam to ide ? ja som mala akurát na obed zeleninovy salat so syrom vyborne to bolo idem prasknut talk som sa najedla a bolo to zdravo to ma tesi 🙂

vaneska41113
16. okt 2014

dnes na obed ryza kuracie maso a zeleninka 🙂 dalsia mnamka uz je to 4 dni co sa snazim dietovat 🙂 zatial to ide az vcera vecer 2 rohliky s pastekou :/ je mi to strasne luto dufam ze vydrzim do 13 novembra a pojde dole nejake kilo 🙂... inak som tu asi sama co ?

rjanuska01
16. okt 2014

@vaneska41113 nie si sama 🙂 ja obed tiež masko ryža a zeleninka 😀

vaneska41113
16. okt 2014

rjanuska01 a kolko mas kil ? a kolko chces dat dole ? cvicis ? ja nie vôbec sa mi nechce vecer som rada ze mala zaspi a mozem si vylozit nohy

rjanuska01
16. okt 2014

@vaneska41113 pred týždňom 78, zajtra idem skočiť na váhu tak dúfam že niečo kleslo 😀
cvičiť zatiaľ necvičím lebo mi operovali koleno tak mám zákaz ale dúfam že budúci týždeň už začnem 🙂 🙂
a ty máš koľko?

vaneska41113
16. okt 2014

ja mam 72 a chcem ist na 65 snazim sa 4 dni dufam ze o mesaic budem mat nieco dole 🙂

rjanuska01
16. okt 2014

@vaneska41113 môj prvý cieľ je dostať sa pod 70 😉 ja tiež dúfam že to pomaly pôjde dole 🙂 snažím sa jesť 5x denne lebo inak mám strašnú chuť na sladké ☹

vaneska41113
16. okt 2014

ja rozmyslam ze od pondelka zacnem drzat mliecnu dietu amte niektos nou skusenost ?

remr
17. okt 2014

@vaneska41113 ahoj ja ju drzim od stredy 🙂

vaneska41113
17. okt 2014

remr a ako sa citis ? uz ti nieco isli dole ?

luci0106
6. nov 2014

Ahojte baby. 🙂
dala som sa na chudnutie a zdravsi zivotny styl... stravovanie, joga, cvicenie.. pustila som sa do toho tak naozaj par dni dozadu a teraz mi tak napadlo, ci to nechce niektora z Vas skusit so mnou.. Asi by ma to este viac motivovalo a islo by to cele lahsie.. 🙂
hmmm???

kessy11
7. nov 2014

@luci0106 @zuzulkaba asi by sme mohli pokračovať aj tu, kedže ja sa zatial nechystám pridávať fotky 🙂 čo vy na to??? zuzulka 50 brušákov, wow to by som nedala ...ja som dala 40 min. na stacaku včera ale to vsjo...zatial 😀 😀 😀 dneska uvidím čo sa mi podarí 🙂

zuzulkaba
7. nov 2014

@kessy11
@luci0106 no ja sa tiez zatial nechystam pridavat fotky,lebo kebyze pridam svoju,tak tu vylakam plno ludi🙂
Ja som vcera dala aj 50 drepov na pekny zadok a take cviky na pekne nohy.. Mali trvat 15 minut,ale oklamali ma,lebo to trvalo pol hodiny🙂

luci0106
7. nov 2014

@zuzulkaba @kessy11 no ja tiez foto nejdem pridavat.. :/ ale asi sa vecer doma odfotim ze "pred" a niekedy cez vianoce skusim skusku spravnosti.. 🙂 ci sa nieco udeje..
vcera som dala hodinu Power jogy (asi 7x som uz bola) - este stale som mala svalovku z utorkovej hodiny a stredajsieho eliptik stroja.. neviem ci je tou mojou vahou, ale ffakt zo mna tieklo..
Od dnes nastupujem na "tekutu stravu"... na smoothie.. chcem aspon do nedele vydrzat, nech nastartujem spalovanie..

zuzulkaba
7. nov 2014

@luci0106 ja sa tiez vecer odfotim a o mesiac znova a tesim sa na rozdiel🙂 ja som dnes rano vstala a ledva som sa postavila z postele, moje nohy kricia🙂

kessy11
7. nov 2014

@zuzulkaba
@luci0106 tak ja sa dne tiež odfotím, a odmeriam obvod ruky(rameno), pás, stehno a uvidím takto o mesiac že kolko išlo kg a kolko cm 🙂 ja by som chcela pokračovať s fitkom...už som začala ale aj skončila...tak chcem znova a tiež vyradiť sladkosti, biele pečivo a nejako rozumne jesť, čo je u nás problém, muž masožravec vo veľkom a dve detičky, tak nevie neviem, ale tak snažiť sa budem 😉

luci0106
7. nov 2014

@kessy11 @zuzulkaba no v tomto mam "vyhodu", nemam este deticky, a chudnem preto, ze by som uz chcela mat konecne... a polovicka s radostou fici na strave ako ja, takze som zvedaa ci sa mi to konecne podari. Pecivo nejem vobec uz davnejsie a teraz som vylucila aj sladkosti.. joj a sol.. kedze mam pocit, ze vela robi zadrzana voda v tele u mna.. 😠
odmeriat sa bojim... odfotit mozem..

kessy11
7. nov 2014

@luci0106 tak si budeme navzájom pomáhať a spolu to pôjde lepšie a rýchlejšie a budeme držať palčeky aby sa potom to babenko zadarilo 😉 ja som pri druhom mala 82 ked som otehu. takže teraz som akokeby na pôvodnej váhe ale teda nespokojnej váhe 🙂

zuzulkaba
7. nov 2014

@luci0106 presne ako pise , @kessy11 ,budeme sa podporovat a pojde to dole😺 ale musime naozaj poctivo cvicit😛

luci0106
7. nov 2014

@zuzulkaba @kessy11 dakujeeem 😉 .. ja suhlasim..a co znamne naozaj poctivo cvicit? v utorok a stvrtok mam power jogu.. v stredu som si dala necelu pol hodnu na eliptik. trenazery lenze vo stvrtok som na joge vela veci nevladala - nohy si este pamatali utorkovy zaberak a stredajsi trening... mam pocit, ze joga je to komplexnejsie cvicenie pre telo ako eliptik... chvilku mi asi potvra, kym najdem spravny pomer, tak aby som vyuzila jogu co najviac a zaroven vedela aj doma ostatne dni..
celkom sa mi toto paci:
http://feminity.zoznam.sk/c/893837/10-typov-dre...

hore som citala ze Zuzu 50 drepov, kessy 50 brusakov....
tak asi dnes skusim brusaky a tieto drepy aj ja..🙂

Dam info kolko som zvladla

kessy11
7. nov 2014

@luci0106 to len zuzu dala aj drepy aj brušáky 🙂 ja len bicykel stacionár 40 min....teraz som mala deti choré ale ked budú ok, tak chcem 3x do týždna do fitka a niečo doma, dneska to vidím iba na stacák a nejaké cviky možno dúfam, ale dneska som nedala žiadnu sladkosť ani kúsok, ani bielu múku 😀

luci0106
7. nov 2014

@kessy11 no hovorim, ze sa v tomto fore tratim niekedy... :/ tak sup, dame dnes aspon 25 aj my... 🙂

zuzulkaba
7. nov 2014

@kessy11
@luci0106
Jaj baby,tie drepy ma dostali,robila som aj tieto cviky na nohy a dnes uvidim,kolko dam,lebo moje stehna zomieraju🙂

kessy11
7. nov 2014

@zuzulkaba no idem na to, okrem toho jumpingu na to už je veľa hodín aby som tu skákala 😀

zuzulkaba
7. nov 2014

@kessy11 najtazsie je to pri stene🙂 drzim palce