Chudnutie do leta 2016

mata_oo
9. dec 2015

Ahojte baby, rozhodla som sa zalozit tuto diskusiu pre vsetky tie, ktore chceme byt do buduceho leta vo forme, pekne a stihle, a ktorym sa to toto leto este nepodarilo, tak ako aj mne. Tesim sa na vase prispevky, podporu a motivaciu. M

vanesenka
17. feb 2016

Baby dnea 65 kg skoro som spadla z noch 🙂 este 5 kil

alezbet
17. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

@vanesenka gratulujem 🙂 65 kg je uz pekny vysledok 🙂

vanesenka
17. feb 2016

Isla dom z vahy 86 je tkmu uz dva roky co chudnem no osyava mi este 5 kg stale mam velke brucho

cobisko
17. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@vaneska aj to pojde dole len treba este trpezlivost

vaneska
17. feb 2016

@cobisko mna si asi nechcela oznacit 🙂 ale @vanesenka

kotatko1232
18. feb 2016

Ahojte tak pridavam sa aj ja.
chcela by som schudnut este aspon 8kg.
nejake rady co papat alebo cvicit?

kotatko1232
18. feb 2016

@reni1512 cawko.
pozeram ze aj ty chces este zhodit 🙂
kolko este potrebujes??a kolko mas??
ja mam este 61,5kg a chcem aspon este 8kg

erika161
18. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

vsak to sa uz aj stratite

januska1602
18. feb 2016

Ahojte zienky!Tak sa k Vam pridavam aj ja!Po dvoch detoch mam 20 kil naviac!Moja vyska 175 a 82 kil!Ked sa dostanem na vahu 65 budem skakat od radosti!Uz mam toho dost a hlavne ked mi moj muzicek povie,ze to sadielko by somohla uz dat dole!

kotatko1232
18. feb 2016

@erika161 ak to bolo myslela premna.tak urcite nieee. 🙂

januska1602
25. feb 2016

Ahojte kocky,no ako Vam to ide?!Ja som uz na wc ako na pase,tolko pijem vody,konecne!Jem normalbe,akurat som uplne vymedzila muku,mucne jedla,sladke,slane a limonady a uz teraz sa citim lahsia a mam trosku viac energie!Akurat necvicim,lebo mam velke problemy s platnickami,tak mam zakaz!

iwusteeek
25. feb 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@januska1602 a mas aj nejaky ubytok na vahe?

vandijan
25. feb 2016

ahojte mne to akosi nejde dolu, a teraz mám brusnu chripku, pomožte

kotatko1232
25. feb 2016

@vandijan brusnu chripku??
mne sa zase natiahol sval na ramene tak to priserne boli ked nieco robim.. ☹

vandijan
25. feb 2016

@kotatko1232 noo, krče v bruchu a nevolno, si cvičila? mne sa to stalo pri cvičení, ale potom mi to prešlo, ked som robila kliky na fitloptách

kotatko1232
25. feb 2016

@vandijan ano cvicila som..

evicka547
25. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

baby pozor nie ze sa cvicenim uplne zmrzacite

vandijan
25. feb 2016

@kotatko1232 no, to teraz si daj pauzu na ruky, úplne, mna to bolelo asi mesiac

januska1602
25. feb 2016

@iwusteeek no ukazalo sa minus 2 kg za tyzden,tak uvidime ako to pojde dalej!

adickaf
25. feb 2016

Dievcata pred casom som tu pisala ze v novembri sa mi podarilo zhodit 4 kila, zacala som chodit na pilates aj som si trosku strazila kolko jem a kedy plus pitny rezim potom sviatky a vaha sa dvihla spat o 2 kila a potom som sa uz nevedela ako nakopnut zas a tak sme sa jedneho dna rozhodli s kamaratkou ze si dame urobit jedalnicek, zacali sme tento pondelok a dne s mi to nedalo stupla som na vahu a je tam - 1,5 kila som to vobec necakala velmi som bola prekvapena lebo som skor mala pocit ze mam este vacsie brucho. NEskutocne ma to motivovalo sa tesim ako male dieta :D tak som sa chcela pochvalit........

ylektra
25. feb 2016

AHOJTE SOM TU NOVA A CHCELA BY SOM SCHUDNUT NEJAKE TO KILECKO AJ 5 KG ALE AKO NA TO KED JEDLO JE SILNEJSIE NEZ JA PRESTALA SOM FAJCIT TAK SI TO KOMPETIZUJEM ZJEDLOM ACH JAJ IST TAK NIEKDE NA MESIAC NA NEJAKY OSRTOV BEZ JEDLO JUPI
😀

ziwka
2. mar 2016

Ahojte dievcata, idem sa k Vam pridat aj ja. V septembri som porodila svojho synceka a jedine mi splasol moj kotlik ktory som dovtedy vlacila. Akurat ze vaha 85kg mi ostala :-\ . avsak este plne kojim. ( viem ze je to cechizmus ale slovo dojcit mi otvara nozik vo vacku 😀 ) a taktiez mi este lietaju hodnoty zo stitnej zlazy hore dole. Ale na jesen sa mame zucastnit 3 svadieb a ja nechcem byt oblecena v satach 44-46 ked som nosila 38. Je tu niektora ktora este koji aaj cvici? Bo uz par ludi sa na mna oborilo doslova ze nesmiem cvicit ked kojim. Dakujem 🙂

qidko
2. mar 2016

@ziwka to je blbost cvicit mozes akurat by si nemala drzat hladovku🙂 alebo brat " svinstvo" na chudnutie...vela sil drzim palce nech sa dari🙂

maitte
2. mar 2016

Baby pomozte mi neviem si pomôcť keď mám chuť na niečo sladké co mam robit keď nechcem lebo naozaj sa snažím aby niečo šlo dole ale ako keby na mna príde apstak a musim cvičím a aj ale iba keď mám čas snazim sa aj viac pohybovať ale moja najväčšia droga sú telenovely ktoré si neviem odpustiť ďakujem za všetky rady

ziwka
2. mar 2016

@qidko dakujem za podporu 🙂 somariny na chudnutie to urcite nie 🙂 k tomu by som sa neznizila kedze som voci nim skepticka. A hkadovku tiez nie. Len musim najst nejaky stred. Lebo kvoli stitnej mam dni ked by som zjedla i kona aj podkovami a vokolvek zjem do hodiny mam tak prazdny zalodok akoby som dva dni nejedla a inokedy zas rano zjem nieco a poobede mam este stale pocit ze mi to lezi v zaludku :-\

vandijan
2. mar 2016

ahojte som po brušnej chrípke a dala som si mesiac bez sladkostí, dnes som mala super obedík ryžové rezance s porom a sušenými rajčinami a trošku slaninky ( na nej som dusila por- viemže to nie je moc dietne, ale chuťovo úplne super.. a rano jogurt s ryžovými vločkami, minule som čítala že ak jeme ryžu dlhšie sme najedené pocitovo.. a zabudla som uplne rano som mala šťavu z grepu a mrky.. al poobede netuším čo, .. moja reálna váha s ktorej idem je 77,9 kg .. a to mám plán dať dolu 20 kg. ale ked tam bude 62, tiež sa poteším 🙂 🙂 🙂

Kto sa pridá ku mne? včera som bola bez sladkostí

@ziwka občas mám aj ja tieto stavy. 😀

anavik29
2. mar 2016

Ahojte baby pridavam sa aj ja,od noveho roka som zacala, presne od 1.1..nemohla som sa na seba ani pozriet na silvestrovskom videu....na zaciatku roka 77-78 kg, do februara som schudla 5 kg, momentalne neviem zijem v DE a nemam tu vahu....uz sa budem vazit len na velku noc opat v sr, tak dufam ze dalsich 5 kg dolu....inak mam dve male deti 1,5 a 2,5 roka, tak je to dost tazke ked im stale vyvaram, a cely den som s nimi sama, cvicim steper 2 krat tyzdenne 20 min. A perfektne cvicenie som nasla - zhnubnite do pkavek se sandrou , ma to viac dielov, ale napr. 1 diel ma len 15 min.na to my vyhovuje....tak pevnu volu prajem

anavik29
2. mar 2016

@vandijan ahoj ja bez sladkosti od januara, uz je to super, chut presla...drzim palce

vandijan
2. mar 2016

@anavik29 to video je na YouTube? ja mám jedno dieťa a to bude mať už 12 rokov.. 5kg poteší, to by aj mna

anavik29
2. mar 2016

@vandijan ano pozri na youtube fithall - zhubnuete do plavek se sandrou, ozaj super, skus a napis skusenost