• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudnutie po pôrode

23. mája 2017 
@bzucinka2 nemusis sa ospravedlnovat, ved sa nic nestalo :grinning: Moj drahy mal pravdu, ze vas vsetky prevalcujem svojimi kilami :sunglasses: :sunglasses:. Tak, idem si urobit obed - ovocny tanier :wink:
Dobru chut :grinning:
26. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 tak u teba ma tiez super uspech, len nech idu kilecka pekne dolu aj nadalej :slight_smile:
26. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nemas sa za co ospravedlnovat, dakujem :slight_smile: a pozeram na cas tvojho prispevku a tusim tahas nocnu :sweat_smile:

26. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz som pozrela tu tabulku a teda mam to tam riadne je super, ze sa to da takto porovnat. Vidim, ze mam co robit aby som vas tromfla :sweat_smile: fuuuuj hanba mi :rolling_eyes:
26. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie267 robila som tortu a kedze som bola vecer na pracovnej akcii s kolegynami, tak sompotom musela makat v noci :slight_smile:
nebojte sa do leta nieco zhodime musiiiiimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile:
26. mar 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata pridavam sa....ja som po prvej dcere pri stresoch zhodila z skoro 90 kg na 58 behom 5-6 mesiacov...parada...
a teraz pri synovi som mala povodnu vahu 65 kg, ked som rodila Okolo 8Okg a teraz mam 74 a chcem aspon 62 :sweat_smile:
nejem sladkosti a vecer...prve dva dni islo pol kg dole a potom tyzden nic...a teraz mam strasnu chut na sladke..a nemam co nosit ! :angry:
mm mi stale vravi, nech si nakupim vacsie veci a mam pokoj...ale ja chcem schudnut...aach jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi no super,a ja sa 10 rokov trapim s 10 kilami :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dostala mrchu a som taaak zrava az sa hanbim,co dorabam :pensive: :pensive: :pensive:
26. mar 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som si dnes dopriala zakusok :sweat_smile:
@larmimi vitaj :slight_smile: sa ti teda super podarilo schudnut :slight_smile:
26. mar 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi vitaj a teda schudnut z 90 na 58 skoro mi oci vpadli, ked si zvladla vtedy, zvladnes aj teraz , neboj sa :slight_smile:
27. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa blizi vazenie tento tyzden treba viac zamakat koceny :wink:
27. mar 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija ani mi nehovor, dnes som taka nejaka vyflusnuta, ze prave tlacim bielu milku a potom idem cvicit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobreeeeee :sunglasses: macherka :wink: hadam nie celu!!!
27. mar 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija nie polovica mi stacila, lebo je nejaka strasne sladka :slight_smile:, no a mozem ist makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ja som vcera vecer zhresila nivou :frowning2:
27. mar 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija tak cvicenie mam uspesne za sebou :slight_smile:
27. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983
@angie267
@bzucinka2
to sa mi podarilo len preto lebo som mala strasne stresy rozchadzala som sa s otcom prvej dcery...teraz mam dobre manzelstvo tak mi aj chuti :sweat_smile:
a mam pred mrchou takze sa neviem udrzat a stale mam chut na nieco sladke :angry:
27. mar 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi tak co tak keby sme si vsugerovali nejaky stres, ked to tak dobre funguje, ale iba fiktivny :grinning:
27. mar 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nad tym som rozmyslala, ja som sa byvalemu chcela strasne pacit, on mi stale hovoril aka som tucna ked som bola tehotna a ja som bola taka nastartovana ze som jedla len preto aby som neumrela...a ked uz som musela jest tak som si spravila nieco dietne..ked uz mi to bolo jedno co jem...
:slight_smile:
27. mar 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja som akurat docvicila,uz som sa normalne aj nasrala na seba,ako vyzeram,na svoju zravost neuveritelnu :angry: ved zachvilu je tu leto a ja som ako sud :unamused: od zajtra nejem :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja planujem tento tyzden zamakat viac, uvidime ci sa zadari :wink:
28. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija aj ja,ale skor stravou,lebo cvicim skoro kazdy den a to si myslim,ze je akurat
28. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 ja mam dnes uz 50 minut orbitrekovania za sebou tak som rada hned lepsi pocit, este vecer pri panelaku nieco natocim :wink: veru aj stravou by trebalo, dnes uz len ovocko a zeleninka :grinning:
28. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija no ja cvicim len vecer,lebo inokedy nemam cas,budem sa dnes aspon snazit jest normalne.... :slight_smile:
28. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 mne ked maly zaspinka doobeda tak sa vzdy snazim vtedy cvicit, navarene je z nedele tak v podstate niet co robit :wink:
28. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas super,mne mala nespi,ona za cely den da 1,5 hodiny :unamused:
28. mar 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, vidim, ze vsetky makate o 100% viac, je to kvoli "meraniu", alebo vas chytili "letne hormony" a uz sa vidite v plavkach :grinning:. Ja akosi nic nestiham, domacnost mi stoji, pretoze maly chce byt stale vonku :sweat_smile:.
Kvoli vam dnes nepojdem ani spat, aby som aj ja odcvicila 2x viac ako inokedy (nech sa nemusim pri merani hanbit, ze som nedala "nic" dole) :slight_smile:
@zuzik1983 vidim, ze aj ty mas doma "nespavca". Moj maly spava teraz uz len 40 minut, ale vo veku tvojej malej to bolo medzi 1 - 1,5 h. Takze si viem tvoj den presne predstavit :sweat_smile:
28. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi to vazne, to je co za chlapa, ze ti vravi, ze si tucna, ked si tehulka, blbec s prepacenim :frowning2:
tak ani ja som dnes este necvicila, ale vecer nieco odmakam hadam :slight_smile:a veceru mam za sebou, tak uz len vodicka a zajtra ovocnickovy den asi dam :slight_smile:
28. mar 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne spava najmensi super, ale kedze tento tyzden je doma aj starsi, tak sa mi neda tolko makat :frowning2:
28. mar 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 z obidvoch dovodov :slight_smile: co uz narobim,ona mi tak malo vzdy spavala...
28. mar 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok