Chudnutie pomocou trampolíny

pavla013
16. nov 2020

Ahojte dievčatá, chcem na Vianoce trampolínu, pretože chcem schudnúť ma niekto skúsenosti s takýmto chudnutím? Viete mi poradiť niečo?

lauriema
16. nov 2020

@pavla013 Trampolínky a chudnutie
44

marci77
16. nov 2020

chodila som pravidelne na jumping, este ked sa dalo, ale neschudla som z toho
je to iba tak na udrzanie si vahy a kondicky
ale mozno v kombinacii so zmenou stravy a cvicenim na trampoline by bol efekt lepsi

elisaelisaday
17. nov 2020

@pavla013 Ahoj! Chodim na jumping pravidelne asi 4 roky, je to vyborna psychohygiena. Urcite sa ti zlepsi kondicka, ohybnost a pod. Ale ak chces cvicit doma sama, to urcite neodporucam, pri trampolinach ide hlavne o spolocnu motivaciu, ze niekam ides, su tam ine baby a je tam trenerka, ktora vie, co robi, ak nieco robis zle, upozorni a vysvetli. Schudla som hlavne na zaciatku, ako jediny pohyb bez zmeny stravy je trening 2x za tyzden malo, pokial by si necvicila 5-6 dni v tyzdni. Ako kazde ine cvicenie. Ale je to super pohyb!

luciannka83
17. nov 2020

Trampolinou si mozte viac ublizit ako schudnut. Ked nemate spevneny stred tela, skakanie moze sposobit bolesti chrbtice. Taktiez na zenske veci tranpolina velmi neprospieva.

pavla013
autor
17. nov 2020

cvičím už aj teraz, pilates alebo yogu s fitshaker a aj kardio 3-4x na pase rychla chôdza cca55 minút a chcela by som ešte aspoň 2x týždenne na trampolíne