Chudnutie so smoothies

gabinka279
10. apr 2015

Dievčatá hľadám nejaký miernejší detox. Kedže mám nový mixérik a odšťavovač myslím že by som do toho mohla zapojiť aj to. Raňajky smoothies alebo koktejl obed zeleninka a bielkoviny a večera tiež koktejl alebo polievočka bez tuku. Na nejaké dva týždne. Myslíte že by mohlo ísť niečo aj dolu? Stravujem sa zdravo aj chudnem pomaličky ale takéto ,,jarné ,, naštartovanie by mi padlo vhod plus nejaké to kilečko dolu 🙂 Na taký detox piť len čisté šťavy si netrúfam 🙂 Máte nejaké skúsenosti? Dakujem za každú radu.

vierocka888
11. apr 2015

Baby, taka prakticka otazka. Na smoothie treba aj dobry mixer. Mate niekto tip ?

gabinka279
autor
11. apr 2015

@vierocka888 ja mám Philips a som spokojná taký na koktejly a kašičky to som kúpila kvoli malému 🙂

janaff
12. apr 2015

@vierocka888 na smoothie ti staci hocijaky mixer aj ponorny, ale ak chces dat do toho aj tvrdu korenovu zeleninu, tak tam sa odporucaju tie kvalitnejsie co rozmixuju do hladka, napr blender G 21.

janaff
12. apr 2015

@gabinka279 Tvoj mixer zvladne aj tvrdu zeleninu?

lubka1983
12. apr 2015

@vierocka888 ja am z delimana..nitribullet.som spokojna...je na vsetko aj tvrda zelenina semiacka 110e

vierocka888
12. apr 2015

Vdaka baby, pozriem tie znacky. Predsalen budem do uducna potrebovat nieco na kasicky, tak nevudem musiet potom zhanat 😉

gabinka279
autor
12. apr 2015

@janaff vraj hej povedala pani predavacka ale nie naraz po kuse treba dávať neviem neskusala som ešte 🙂

janaff
13. apr 2015

@gabinka279 tak na tvrdej zelenine a orechoch som ja pokazila uz 3 mixeri

bandura
13. apr 2015

ja mam Philips a mi rozmixuje aj mrkvu a inu korenovu zeleninku...odporucam

janaff
13. apr 2015

no co kocky, co vase dnesne receptiky na smoothies? ja sa priznam, ze dnes zelene len raz doobeda, poobede sa riadne ochladilo a to sa mi uz nechcelo pit salat. mate nejake tipy na zahrievajuce smoothie?

bandura
13. apr 2015

@janaff dobra otazka ...ale iba take keby si si do smoothies pridala jedneho frtana 😀

jarmilla
13. apr 2015

Prosim ta aky odstavovac a mixerik maš? Pretoze je na trhu tak vela druhov ze si neviem vybrat.dakujem

bandura
13. apr 2015

@jarmilla a koho sa pytas?

katarinnna
13. apr 2015

Ahojte dievčatá, dobrý večer 🙂 Od zajtra idem do toho s vami, veľmi sa na to teším, pretože vidím, že máte dobré skúsenosti... potrebujem do leta schudnúť 10 kg... po pôrode sa mi podarilo dostať za pol roka na predpôrodnú váhu bez problémov, ale od Vianoc som sa tak rozožrala, že za 4 mesiace som pribrala 10 kg! tak si to viete predstaviť :D Držte mi prosím palce, ja vám tiež držím a verím tomu, že keď sa chce a je správna motivácia tak sa dá všetko 🙂 ja idem ku smoothies pridať aj zelený jačmeň, mám ho doma, ešte pol balenia, tak prečo to nevyužiť konečne 🙂 tak sa držte dievčatá, zajtra večer sa ozvem a dúfam, že sa budem môcť pochváliť ako som to zvládla 🙂

jarmilla
13. apr 2015

bandura prijmem radu odkazdej....kedze ja sa v mixeroch vobec nevyznam. Zakladatelka temy pisala ze ma nove syroje v kuchyni.

syssu
13. apr 2015

Len som sem nakukla, pretože aj u nás frčia smoothies.. ani nie tak kvôli chudnutiu, ako skôr kvôli zdravšiemu stravovaniu 🙂 baby, u mňa je top kombinácia špenát, jablko, hruška, prípadne k tomu kúsok zázvoru alebo ak je ovocie príliš sladké tak aj s citrónovou šťavou.. a najviac ma teší, že to chutí aj dcére (2,5 roka) 🙂 keď budete mať ešte nejaké mňam kombinácie, určite pridajte! My sa zajtra chystáme na špenát, kiwi, jablko :P
A ešte som si spomenula, raz sa ku mne dostalo toto.. možno to niekoho zaujme.. http://www.svet-zdravia.sk/clanky/tekute-ranajk...

janaff
14. apr 2015

@katarinnna zeleny jacmen si davam aj ja, je to dobre a tiez to pomaha chudnut.

janaff
14. apr 2015

@syssu vidis a ja mam zazvor, piekla som s nim vcera dcere spaldove kacicky, a ani ma nenapadlo dat ho trochu do smoothie, je to take rozohrievajuce ked je chladnejsie. lebo naozaj mna surova strava dost schladi, ked je aj vonku sychravo a potom ma hned laka zahriat sa niecim varenym, alebo pecivom. a tym si cely chudnuci efekt pokazim. dakujem za tip.

janaff
14. apr 2015

moj dnesny mix: spenat, rukola, polnicek, hruska, banan, zeleny jacmen. Baby piste receptiky.

bandura
14. apr 2015

@katarinnna zeleny jacmen ako chuti? nieje horky?

bandura
14. apr 2015

@gabinka279 tak ako dari sa to so smothies?

anelka5
14. apr 2015

Ahojte všetky smootherky 😉.. Rada sa zapojím do vašej debaty a samozrejme do chudnutia so smoothie. Ja si tiež mixujem, ale dosť nepravidelne čo by som aj rada zmenila, lebo smoothie je ozaj super vec. Určite pridám moje kombinácie.. Zatiaľ TOP je baby špenát s ľadovým šalátom, banán, jablko, pomaranč, voda a na dosladenie trochu javorového sirupu.. Ja tam dám viacej vody a dosypem chia semienka. Pijem vždy do obeda cca. 0,7 l pohár.

katarinnna
14. apr 2015

@bandura ahoj, no, mne osobne velmi nechutí, je naozaj skôr horkejší, dá sa prirovnat akoby som pila špenát s trávou vo forme nápoja 😀 ja ked ho pijem tak zadrzim dych a vypijem pohar na raz-dva krát a myslím na to, ze mi pomáha... Skutocne mi zlepsil stav vlasov, kozne problemy mi zmizli a aj vyprazdnovanie sa mi zlepsilo. Len hp nemozem pit vecer, lebo ma dobije energiou a potom nezaspim 😀

janaff
14. apr 2015

Dievcata a ake mate motivacie na chudnutie?

bandura
14. apr 2015

@janaff moja motivacia je to ze ked schudnem tak sa lepsie citim, sebavedomie vyskoci, motivuje ma nas termin na nase spolocne 10vyrocie s manzelom ktore bude zanedlho a to 21.maja to oslavime v sukromi a potom budeme robit party pre viac ako 50ludi 27.juna a chcem sa ukazat na kupalisku v plavkach a tiez pôjdeme k moru...ale najvecsia motivacia su pre mna moje deti kedze chcem aby ma videli nielen stastnu ale aj plnu energie a zivota...a aj moj manzel je pre mna motivacia ked ma chvali ako sa usilujem a ze dobre vyzeram to je na nezaplatenie 🙂 a ty?

zitaje
14. apr 2015

Od zajtra sa pridavam aj ja k vam.
Ja mam velmi rada aj kombinaciu zihlava, jablko, citronova stava, to je take velmi light,. a bezne na ranajky si davam banan, spenat alebo polnicek, listy domacej redkovky (rastie mi v kochliku na parapete 😀 ), citronova stava
Najlepsie su take, kde je plno roznej listovej zeleniny.
A ja mam motivaciu riadnu, keby ste ma videli, hned by ste chapali 😅 🙄

bandura
14. apr 2015

@zitaje prave pijem jablko , skorica a citronova stava...a kolko vazis?

anelka5
14. apr 2015

@janaff moja motivácia som ja sama... Chcem mať postavu aspoň ako pred pôrodom, teda cca.57 kg.. Po 2 a pol roku od pôrodu mám 10 kg navyše a nedarí sa mi ich zhodiť...respektíve moja snaha asi nie je dostatočná ( sedavé zamestnanie, málo pohybu a jedenie sladkosti) A mám kopec handier v skrini,ktoré by som si rada obliekla 😖. A tvoja motivácia?

janaff
14. apr 2015

je to krasne, ze sa vam chce, ja nemam motivaciu, ja mam ultimatum od manzela.