Chudnutie so smoothies

gabinka279
10. apr 2015

Dievčatá hľadám nejaký miernejší detox. Kedže mám nový mixérik a odšťavovač myslím že by som do toho mohla zapojiť aj to. Raňajky smoothies alebo koktejl obed zeleninka a bielkoviny a večera tiež koktejl alebo polievočka bez tuku. Na nejaké dva týždne. Myslíte že by mohlo ísť niečo aj dolu? Stravujem sa zdravo aj chudnem pomaličky ale takéto ,,jarné ,, naštartovanie by mi padlo vhod plus nejaké to kilečko dolu 🙂 Na taký detox piť len čisté šťavy si netrúfam 🙂 Máte nejaké skúsenosti? Dakujem za každú radu.

bandura
15. apr 2015

@anelka5 cvicila som pri pozerani na neho ale na stacionari 😉

janula1987
15. apr 2015

@zitaje tak toto si ja hovorím každý večer, ked lahnem do postele a vidím tie moje faldiky 😀

zitaje
16. apr 2015

Hlasim prvy den - polovicny uspech 😅
Rano som dala smoothie, a do obeda som ani nic ine nejedla. Obed bol OK, ale potom sme isli na zahradu, kde som asi tri hodiny makala ako fretka, priprava zahonu, sadenie, polievanie... to beriem ako cvicenie 😀 lenze som sa prepocitala a nezobrala som si poziven, tak som si musela dat z maleho piskotiek. Vecer som to zaklincovala klasickou vecerou z rozkov, sunky a zeleniny, ale zaklad mojho noveho stravovania je rano smoothie a po veceri uz nic nejest, takze napriek mnohym prehreskom hodnotim prvy den vcelku pozitivne 😎
Zajtra nikam nejdem, tak sa mi bude lepsie organizovat, na veceru chcem vyskusat acidko s uhorkou.

bandura
16. apr 2015

@zitaje super len tak dalej neni nic lepsie teda ja nepoznam nic lepsie ako acidko s uhorkou 🙂

janaff
16. apr 2015

@anelka5 velmi velmi, staci 15 sec a je to kremove, ale nemala by tam ist korenova zelenina. na tu mam iny silnejsi.

janaff
16. apr 2015
mikadami
16. apr 2015

Chcem sa Vás žienky opýtať... rozmýšľam skúšiť smothie .. aký mixer je fajn a ke by som našla nejake receptiky?

bandura
16. apr 2015

@mikadami ja mam mixer Philips je silny rozmixuje aj tvrdu zeleninu ako je mrkva a podobne a aj tu je taka stranka smoothies len neviem ti to pridat prepac

mikadami
16. apr 2015

@bandura vďaka ... idem niečo popozerať..

bandura
16. apr 2015

@mikadami za malinko 😉

mikadami
16. apr 2015

@bandura mam mixer so zepteru... myslis ze by to aj tym slo?

bandura
16. apr 2015

@mikadami nepoznam no treba skusit...

anelka5
16. apr 2015

@janaff čiže je to ozaj len na tie jemnejšie druhy zeleniny a ovocia...asi teda popozeram niečo výkonnejšie, aby som ho využila aj na drvenie ľadu a prípravu nápojov na leto 😀

zitaje
16. apr 2015

Dnesna vecera: stopkovy zeler, rukola, kusok uhorky, kefirove mlieko, pekne zmixovane.
Ze som ja toto skor neobjavila! Dobrota neskutocna!

mracik
16. apr 2015

@mikadami ručný mixér od Zepteru je na smoothies super 😉

gabinka279
autor
16. apr 2015

no dievčence som zvedavá ako nám to pojde. Zajtra sa vážim po ms a potom o týždeň na skúšku zas 😀

bandura
17. apr 2015

@zitaje ja tiez milujem acidko s uhorkou mnam...
@gabinka279 ja mam dnes rano 80,1 ale uz aj naskakovalo 78,5 tak sa tesim len potom stale skocilo na 80...nevadi vcera som vydrzala cvicit 1,3h co je moj rekord 😲

anelka5
17. apr 2015

Dobré ránko, ja dnes idem vykupit Lidl, zoznam zeleniny a ovocia je dlhý 😀. Cez víkend vyskúšam nejaké kombinácie a bude ochutnavat celá rodina 🙂) Dnes na raňajky budem mať kašu, tak ako som spomínala na začiatku, striedam to obden, cvičiť som sa zatiaľ neprinutila ☹...si super, že si to dala aj včera
@bandura 🙂. Zvazim a zmeriam sa cez víkend a potom 1x do týždňa to budem kontrolovať. Držím sebe aj vám prsty 😉
@zitaje
@gabinka279
@janaff
@janula1987

anelka5
17. apr 2015

Včera na večeru som si dala kaleráb s kupenou natierkou Hummus. Bolo to výborné,odporúčam 😉

gabinka279
autor
17. apr 2015

@bandura 77 je moj cieľ a potom ešte aspoň 10 z nich 🙂 ale cieľ je teraz 77. Teráz mám 92 😀 mám čo robiť . Ja mám ráno smoothie obed včera bola ryža zo zeleninou a večera zeleninové smoothie. Dnes večer polievočka mixnutá. som zvedavá

bandura
17. apr 2015

@gabinka279 tak ja som minulého leta zacinala na 92takze ta viem pochopit teraz mam 80 moj ciel je zatial 72 😉

zitaje
17. apr 2015

Dnes rano ovocno-zelene smoothie, obed taky normalny, vecera kefirove mlieko s mixnutou baby cukinou (nemali v obchode uhorky 😅 ) s koprom a nejaka zelenina k tomu na chrumanie (mrkva, redkovky).
Som zvedava, co to spravi, mne sa moc nedari chudnut, proste treti den na miernejsej strave a nevidim a necitim nijaku zmenu. Mozno je to tym, ze kojim, neviem... alebo mozno sa organizmus, ktory dlhe roky pomaly priberal 😠 si musi dlhsie zvykat zacat pomaly chudnut.
Jaj a cvicit by to chcelo, to je jasne 😅

mikadami
17. apr 2015

@mracik vdaka

gabinka279
autor
18. apr 2015

baby to cvičenie focus T25 to dobre vyzerá idem to skusiť hádam .

dekys
18. apr 2015

@zitaje s kojenim to nic nema.skor ro,ze podla toho co pises,si jedla len trikrat denne :(

gabinka279
autor
18. apr 2015

@dekys a ty koľkokrát ješ?

dekys
18. apr 2015
bandura
18. apr 2015

@gabinka279 ja pijem iba 3krat denne a staci mi to obcas striedam s jedlom nizkotucnym

bandura
18. apr 2015

@zitaje vydrz 3tyzdne ja som tiez zmenu hned nevidela aj teraz som zacala chudnut uz som schudla od nedele 5kg a zmenu zatial nevidim ...ale tesi ma aspon to cislo na vahe, ale viem ze aj zmeny sa dockam ale az tak po mesiaci