Chudnutie so smoothies

gabinka279
10. apr 2015

Dievčatá hľadám nejaký miernejší detox. Kedže mám nový mixérik a odšťavovač myslím že by som do toho mohla zapojiť aj to. Raňajky smoothies alebo koktejl obed zeleninka a bielkoviny a večera tiež koktejl alebo polievočka bez tuku. Na nejaké dva týždne. Myslíte že by mohlo ísť niečo aj dolu? Stravujem sa zdravo aj chudnem pomaličky ale takéto ,,jarné ,, naštartovanie by mi padlo vhod plus nejaké to kilečko dolu 🙂 Na taký detox piť len čisté šťavy si netrúfam 🙂 Máte nejaké skúsenosti? Dakujem za každú radu.

zitaje
18. apr 2015

@bandura jasne, drzim, dnes som sa celkom vyzivala z toho, ze som mala popoludni prazdno v zaludku 😅 akoze pocit, ze robim nieco pre seba 😀
A uz ma caka na veceru kefirove mlieko s uhorkou a koprom.
Inak ja ficim teraz tak, ze rano ovocne zelene smoothie, na veceru kefirove zelene, obed si davam taky light ale normalny a v pripade potreby pridam medzi jedlami jablko. Tak dufam ze sa pohnem, lebo je to dost rozdiel oproti tomu, co som praktizovala doteraz 😖 😠

bandura
18. apr 2015

@zitaje super ...len tak dalej

gabinka279
autor
18. apr 2015

aj ja len trikrát . ale cítim sa lepšie brucho spľaslo troška. vydržím aj ja niečo musí ísť dolu predsa

bandura
22. apr 2015

dievcence ako sa mate? pokracujete? dari sa vam ?

gabinka279
autor
22. apr 2015

@bandura ahoj ja mám teraz taký detox od pondelku pokračujem

kuukii
23. apr 2015

@bandura ahoj 🙂
Veľmi ma nadchlo 21dní 13kg. Chcela by som nejaké typy, kludne aj do správy. Ako často si pila smoothies, aké veľké objemovo a teraz či sa stravuješ normalne, či si pila popritom čistú vodu? Budem veľmi rada ak odpíšeš. Lebo vôbec neviem o tých smoothies nič tak by som bola veľmi rada. Už sa nemôžem sama na seba pozerať☹

kuukii
23. apr 2015

Baby 🙂
Od zajtra začínam! Lebo moja malá sestra sa ma pýtala, či budem mať druhé ,,bábo,, keď mám bruško vrrrr.. to ma naštartovalo! Dajte typ na raňajky, obed, večeru 🙂 to stačí? či treba aj niečo na desiatu a olovrant ? 🙂 za každý typ ďakujem. Nech začnem čo najskôr 🙂

bandura
23. apr 2015

@gabinka279 aky detox napis nieco o nom dakujem

anelka5
23. apr 2015

Ahojte..ja som celý týždeň mimo domu a nemám mixér, takže si občas ráno kúpim 100% šťavu, ale to nie je ono ☹ a pomedzi to jem viac menej normálnu stravu, takže nič moc z mojej strany. A cez víkend mi ešte ako na potvoru začal štrajkovať starý mixér, chudák dostal asi zabrať 😀. Ešte že budem mať čoskoro narodky a želala som si nový 😁🙂

bandura
24. apr 2015

@gabinka279 ja mam za 11dni 8kg dole ...mala by som aj viac ale na dva dni som vyskusala normalne jest pretoze dievcata s inej diskusie mi to tak radili ale vaha sa nepohla dva dni uz...takze dnes zacinam podla svojho odskusaneho kazdy najlepsie pozname svoje telo a vieme ako na neho 😉

timea7
24. apr 2015

@bandura odpovedala som ti v inej téme zbytočne, je to tvoje rozhodnutie, ako chceš pokračovať ďalej, 11 kg za 8 dní, nie je úbytkom 11 kg tuku, či sa ti to páči, alebo nie, tvoj systém ťa skôr, či neskôr dobehne, napriek tomu ti drž palce, aby si vysnívanú váhu dosiahla.

bandura
24. apr 2015

@timea7 neni to zbytocne ja sa teraz budem aspon na tyzden stravovat tak ako predtým chcem si to odskusat, ako mam potom vediet co a aako funguje ked si to neodskusam na sebe??? chcem si poriadne prestudovat stranku ktoru si mi odporucila a potom sa vratim k stravovaniu podla tej stranky, pretoze teraz ani neviem kolko coho mam prijat...

gabinka279
autor
25. apr 2015

@bandura no tá diéta týždňová 🙂 ale vzdala som ju zas na 4 tý deň :D lebo sa mi nedalo jesť čo som mala. Zajtra pokračujem s touto našou 🙂 to fakt si dala dole 8? Paráda aj to vidno???

bandura
26. apr 2015

@gabinka279 ano dala som dole ale za 2dni pravidelnou stravou som pribrala 2kila lebo som sa nechala nahovorit timeou z inej diskusie...som uplne demotivovana a kedsom schudla vsimlo si to aj okolie samozrejme teraz tie dva kila nevidno ze mam spet ale som sklamana a neviem ako dalej...co je vlastne dobre???moje telo nezvlada jest 5krat denne pre mna je to vela staci mi 3krat denne smothies a krasne som chudla od zajtra idem na smoothies nech si kazdy hovori co chce...a pise co chce ....vyskusam to ale uz posledny krat chcem chudnutie uspesne potiahnut do konca lebo nic ine nemam v hlave ako chudnutie...a dost ma to uz obtazuje ...a od kedy jem pravidelne prestala som chodit na malu potrebu a boly ma mocovy mechur take problemy som predtým nemala...nechapem preco je to tak zajtra musim k lekarke je to na nevydrzanie

gabinka279
autor
26. apr 2015

@bandura aké piješ to smoothie? piješ ráno obed večer? stále iba to uhorkové? to mne velmi neberie :-/ No chod radšej k lekárke čo ti povie na to.

gabinka279
autor
26. apr 2015

@gabinka279 ani mi nevrav čas beží a ja stále ako slon ☹

gabinka279
autor
26. apr 2015

zase som sama seba označila 😀

timea7
26. apr 2015

@bandura júúúj.ešte dostanem za to, že ty nechudneš, ja som ti písala overené veci, ale dýku som ti za chrbátom nedržala 😉 Jasné, že spôsobom nejedenia schudneš, ale aj zo svalov a čím z nich viac schudneš, tým ťažšie ti pôjdu dolu ďalšie kg, skôr, či neskôr ťa tvoj spôsob chudnutia dobehne, ale zrejme na to musíš prísť sama,preto som ti radila tú stránku, je dobre si najprv niečo naštudovať, aby človek nerobil chyby. Ja to tiež nemám zo svojej hlavy, prišli na to ľudia, ktorí skúšali všetky možné diéty, pri ktorých super schudli a následne pribrali a tak dookola. Telo sa totiž oblbnúť nedá a keď tak len na nejakú dobu.

sardinka333
26. apr 2015

Ako detox, odlahčenie to beriem to smoothies, ale ako sposob rýchleho schudnutia - dotentíte si metabolizmus, ak už niektoré nemáte lebo jasne, že len čo prestanete piť tie žbrndy a začnete jesť normálne tak všetko pojde hore aj s urokami, telo sa pozichruje ved hladovalo a každou dalšou diétou ste len v začarovanom kruhu chudnutia a priberania. 11 dní a 8 kilo dole? Ako ono to znie super, iste aj vyzerá, ale zdravo to neznie. Svaly sa zbavili vody a len čo zje krajec chleba tak kilo pojde hore.

gabinka279
autor
26. apr 2015

@sardinka333 dakujeme za rady ale toto mi všetko vieme netreba nás poúčať... naše telo naše zdravie naša vec 🙂

bandura
26. apr 2015

@gabinka279 1a pijem vselijake cviklove, mrkvov, jablkove, s medvedim cesnakom , zo zihlavou si robim a podobne mas ich vela na internete ale i ananasove mnam

bandura
26. apr 2015

@timea7 ja ti to za vinu urcite nedavam len ma mrzi ze mam vyssiu vahu ako doteraz a neviem preco budem pokracovat tak ako voem chudnut az kym si to nenastudujem a ked nieco zjem mam nenormalne bolesti mocoveho mechura...nechapem suvislost co ma jedlo spolocne s mocovym mechúrom 😒

timea7
26. apr 2015

@bandura ak máš váhu,ktorá ti meria množstvo tuku v tele, mala by si presnejší obraz o tom, koľko si naozaj schudla, myslím z tuku, lebo úbytok vody z tela sa síce prejaví na váhe, ale to je len klamanie samej seba.tomu, prečo máš bolesti nerozumiem, to som v živote nepočula, koľko si pila tekutín, myslím okrem smoothies? Smoothies považujem skôr za jedlo, ako za nápoj, teda podľa toho, či mixuješ len zeleninu a ovocie, alebo pridávaš aj mlieko a pod. Odpoveď ti dá asi len lekár, uvažuješ rozumne, keď chceš k nemu zbehnúť, vôbec to nemusí mať súvis s tvojím stravovaním a môže. Samú ma zaujíma, čo ti povie, známa nič také nikdy nespomínala, len bolesť hlavy pri 90 dňovej, inak si na nič nespomínam.

timea7
26. apr 2015

@gabinka279 sorry, že vám sem lezieme, máš pravdu, vaše telo a vaše zdravie je vaša vec, vlastne aj to, že dookola chudneš a aj tak štíhla nie si. Sme na diskusnom fóre, kde si každý môže napísať svoj názor, ja si tu rada nechám poradiť, @sardinka333 to napísala veľmi rozumne, či sa ti to páči, alebo nie. Viem, je ťažké priznať si, že skúšaním rôznych diét sa k trvalej štíhlosti nikto ešte nedopracoval. Ja si vážim, že sa @bandura ne mňa nehnevá, že rozmýšla o tom čo som jej napísala, sama prichádza na to, že schudnúť za 11 dní 8 kg nie je 8 kg tuku, ale organizmus sa odvodnil a že takýmto systémom si akurát tak spomalí metabolizmus a chudnutie bude len ťažšie a ťažšie. Je tu kopa žien, ktoré rozumným stravovaním a cvičením schudli mnoho kg a kopa takých, čo v pravidelných intervaloch skúšajú dookola iné diéty a nikdy svoju vysnívanú váhu nedosiahne. Ešte raz sorry, že to tu píšem, želám ti, aby si vysnívanú váhu raz dosiahla, nie aby to bolo čo najskôr, ale aby to bolo navždy. 🙂

bandura
26. apr 2015

@timea7 urcite pojdem k lekarovi a dam vediet co povedal, bolesti su neznesitelne ale dobre pises musim si ist lahnut pa

timea7
26. apr 2015

@bandura neprechladla si? Mne to pripomína zápal močového mechúra, je mi ľúto, že máš bolesti, daj si nejaký nurofen, ibalgin, je to aj protizápalové.

gabinka279
autor
26. apr 2015

@timea7 ja viem že máš pravdu. viem že týmto ,,chudnutím..to daleko nedotiahnem... nemám v pláne sa takto dlho stravovať. Hore na začiatku som písala že potrebujem nejaký detox. Nechcem schudnúť 20 kíl za mesiac vviem že to nikam nevedie... ale na začiatok to može byť fajn si myslím 🙂

timea7
26. apr 2015

@gabinka279 jasné, že je fajn, keď vidíš za mesiac pekný úbytok, človek sa teší, ale nedochádza mu, alebo si nechce priznať, že ten úbytok nie je tuk, potom sa ale chudnutie spomalí, alebo zastaví, naopak, pri pár sústach navyše priberie, čo ho demotivuje a zase začne hľadať nejakú účinnú diétu. Takže takýto začiatok je fajn, ale na klamanie samej seba.

gabinka279
autor
26. apr 2015

@timea7 ja nemám v pláne držať to mesiac

bandura
27. apr 2015

@timea7 aj mne to tak pride ze som prechladla uvidíme len nech ma neposiela na urologiu nerada tam chodim neviem preco...ak ked budem musiet co uz...zajtra uvidim zajtra ordinuje moja lekara drzte prsty