Chudnutie so smoothies

gabinka279
10. apr 2015

Dievčatá hľadám nejaký miernejší detox. Kedže mám nový mixérik a odšťavovač myslím že by som do toho mohla zapojiť aj to. Raňajky smoothies alebo koktejl obed zeleninka a bielkoviny a večera tiež koktejl alebo polievočka bez tuku. Na nejaké dva týždne. Myslíte že by mohlo ísť niečo aj dolu? Stravujem sa zdravo aj chudnem pomaličky ale takéto ,,jarné ,, naštartovanie by mi padlo vhod plus nejaké to kilečko dolu 🙂 Na taký detox piť len čisté šťavy si netrúfam 🙂 Máte nejaké skúsenosti? Dakujem za každú radu.

gabuchah
2. jan 2018

Ahojte, je tu niekto kto zacina so smoothie? Dostala som mixer tak fungujem uz 🙂 neviem ci dobre kombinujem ale je to mnam 🙂 dufam ze aj vaha pojde dole, od augusta do decembra vdaka stitnej a prehreskom plys 5-6kg :-/ tak to musi prec a aj viac 😀

simonap94
2. jan 2018

Ahojte baby ja som si dnes kúpila tuto knižku a od zajtra začínam 😊 ak by ste mali záujem môžem pofotiť nejaké receptiky na smoothie 💪🏻

simonap94
2. jan 2018

@gabuchah ahoj 😊 ja začínam od zajtra môžem ti pofotiť nejaké recepty ja som si kúpila dnes knihu 10-Dňová očista so zelenými smoothies 💪🏻

simonap94
2. jan 2018
buducabyvala
2. jan 2018

Ahojte. Tiez som dostala mixer ale zatial sa neviem donutit jest resp.pit zeleninove smoothie. Mate nejake chutne recepty?? Dakujem

simonap94
2. jan 2018

@buducabyvala
Ahoj keď sa pozrieš vyššie jednej kocke som pofotila smoothie recepty z jednej knihy 🙂 Pri každom dni sa pije nápoj buď raňajky obed a večera alebo raňajky obed a na večeru nejaký ľahký šalátik alebo ryba so zeleninkou 🙂 za 10 dni sa da schudnúť do 10kg veľa šťastia 😊

buducabyvala
2. jan 2018

@simonap94 dakujem

gabuchah
2. jan 2018

@simonap94 tyy brdo, idem to kuknut 🙂 ja zatial improvizujem 🙂 ty si tak aj zhodila? Moja vaha sa vysplhala na strasidelnych 76 kg ,som nestastna...chudnem velmi velmi tazko...

gabuchah
2. jan 2018

@simonap94
Ja dneska zacinala zeleninovym
Ladovy salat, rajcina,paprika, trocha kysl.smotany, cesnak, korenie, sol a lanove semienka
Obed som mala jogurtovy, polovicu greckeho, mrazene jahody, maliny,cucoriedky,banan a trocha slnecnice lupanej s chia...
Zatial neviem dobre kombinovat ale bolo to mnam 🙂

simonap94
3. jan 2018

@gabuchah Ja som tak isto dnes začala a myslím tými sťavami kilá pôjdu dole pretože sa aj telo prečistí po Vianociach po tých ťažkých jedlách. Dnes som začala ráno šťavou asi liter som si dala a potom na obed som si robila znova šťavu tu istú a na večeru lososa s ol.olejom a k tomu dusenú zeleninku. 🙂

katka16121986
4. jan 2018

@simonap94
@gabuchah kocky mám síce klasický ponorný mixér no rozhodla som sa od zajtra resp už dnes že začnem so smoothies. Do istej miery sa teším že schudnem a precistim si organizmus no obávam sa toho či budem vedieť správne rozmixovať jedla a najdôležitejšie obávam sa toho či odolal pokušeniam. Akosi som ostala závisla na sladkom. No verím že to dám.

gabuchah
4. jan 2018

@simonap94 simca,to je super ze uz si zacala 🙂 ja byvam na dedine a vela z toho tu nekupim a neviem kedy pojdem do mesta :-/ inak skus miesto stevie xylitol, prirodny cukor so ziadnou energ.hodnotou takmer a nechuti tak prazdno, stevia robi neplechu tricha 🙂 som zvedava kolko schudnes 🙂 mne vaha stale stoji ale aspon uz nejde hore 😀 tolko som sa branila liekom na stitku ,uz som ich brala a vysadila,ale teraz lutujem ze som nezacala skor, mohla som si zopar kg usetrit 😀 losos je fajn, ten sa tu da zohnat 🙂 vcera som si robila jogurt.smoothie ale mam pocit ze kombinacia mliecneho a bananu s dals.ovocim mi netravii dobre

gabuchah
4. jan 2018

@katka16121986 ak si zavisla na sladkom, skus si do zasoby urobit raw cokoladku -oriesjy, kakao, med, kokos, obcas som davala sus.mlieko...je to fakt dobre a hlavne neublizi....
Este som si robievala aj raw gulky, balicek datli namocis na hodinu do vlaznej vody a zmixujes potom s orieskami, medom, kakaom...mozes aj figy 🙂 par krat dom urobila aj take kuzele akoby a posypala skoricou, vyborme 🙂 myslim ze hlavne je vysadit biely cukor a pecivo, zemiaky...pit vela vody-coz ke moj problem..malo pijem a cistej vody najmenej,coz je dolezite,musim zacat asi viac posluchat pitny rezim 😀

katka16121986
4. jan 2018

@gabuchah ďakujem za odpoveď aj za tip. Musím skúsiť takú čokoládou. ;D

zugas
19. feb 2018

Ahojte, ako sa Vám podarilo schudnúť? Som zvedavá na Vaše skúsenosti. Ďakujem za odpoveď. 🙂

selema
17. mar 2018

Ahojte babule. Tak mne dnes začína 4.deň tej 10.dňovej očisty so zeleným smoothies a teda musím povedať, že mám čo robiť, je to ťažké 😖 Nemám problém dodržiavať to ( aj keď nie všetky mi chutia) ale to, ako sa cítim je hrozné. Detox teda poriadny. Som unavená, malátna, hlava ma bolí, nálada nula bodov. Proste des. Dúfam, že to dotiahnem do konca. Ide víkend, tak sa toho trošku obávam (ach tie výhovorky) 😉 😀
V knihe sa píše že prvé 3-4 dni sú najťažšie, tak dúfam, že od zajtra to už bude ok.
Dnes som sa vážila. Za tie tri dni mám -2,2kg. Ale mne néjde o kg ale o detox, keďže som sa cítila po zime dosť zle.
Tak už len vydržať 🙂 držte mi palce prosím 🍀❤
@zugas

gabuchah
2. apr 2018

Super, moc ti fandím 🙂 ja začala cvičiť, detox som.doteraz nezvládla ale zišiel.by sa...

gabuchah
2. apr 2018

@selema veď ty už máš aj pi ňom 🙂 ako si dopadla?

selema
10. apr 2018

@gabuchah som Ti zabudla odpísať 😉 vydržala som to horko ťažko, ale za 10 dní -6,3kg. Ale nabudúce by som to určite striedala, lebo piť každý deň len "zelené" je des.

gabuchah
12. máj 2018

@selema a merala si aj úbytok tukov po prípade svalov či iba kg? Akaj tak.super úbytok 🙂

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabuchah
29. máj 2018

@secretadmirer dobrý článok 🙂 ale ja osobne nemôžem žiadny mliečne do smoothie, spomaľuje trávenie... A alkohol? No.neviem 🙂 alena inak určite 🙂 jedna vyzivova poradkyne mi poradila že tuky s ovocím sa nemajú radi a tiež dpomaluju proces trávenia, tak skúšam podle nej 🙂

jamika84
19. jún 2018

@gabuchah Ahoj,zaujíma ma ci smoothie sa pije rano potom nic a az na obed zasa smoothie a zas nic a na veceru nieco lahke ako ryba a zelenina?Ci este nieje nieco na desiatu a olovrant,som zvyknuta jest 5krat do dna.Ďakujem

lucuska85
20. júl 2018

@simonap94 ahoj 😊 tiez som sa na to dala. Mam vsak otazku,z tychto ingrediencii mas napoj na cely den? Alebo sa robi 3x denne (ranajky,obed,vecera). Ďakujem pekne 😊

ericka1111
19. dec 2018
Používateľ ericka1111 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ericka1111.

@buducabyvala niekoľko zaujimavych receptov som nasla na tejto stranke: https://www.onlinezdravie.sk/zdrava-vyziva/smoothie-recepty/
Mne najviac chuti recept cislo 5 a 13

wilagrande
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mareri
31. júl 2019

ak to budeš podavat iba ako ovocno a zeleninove smoothie tak je to dobry sposob chudnutia. Len si tam občas pridaj chia a vločky. Aspon ja to takto robim

mimi299
10. sep 2020

Kto sa ku mne prida s chudnutim so smoothies? Potrebujem motivaciu 😊