Cvičenie po cisárskom

domcii69
14. dec 2020

Ahojte, som 8mesiacov po sekcii. Je tu nijaká mamička čo v pohode po cisarskom cvičí? Ďakujem za normálne odpovede
A odpovede typu kto má aký názor na to ma nezaujímajú... Len mamičky ktoré cvičia a majú v tom nijaké info

Ďakujem.

bona69
14. dec 2020

Ja necvicim, lebo mám veľké bolesti potom a hneď spinim, a to som skoro 2 roky po sekcii, asi treba skúsiť ale určite pomaly a postupne, držím palce

tamvtme
14. dec 2020

Ja som zacala 6m po sekcii ale bolo mi to velmi neprijemne, potom som si dala pauzu a 8m po sekcii som pomaly zacala na brucho cvicit a uz to bolo v pohode

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
najk
14. dec 2020

@domcii69 8 mesiacov po cisarskom by si uz mala byt tak fit, ze by si ani nemala vediet, ze si nejaky cisarsky mala. Ja som zacala so sportom 2 mesiace po cisarskom. Zalezi ake cvicenie mas na mysli. Nieco je vhodne, cviky na brucho treba opatrne kvoli diastaze. Ale to musis sama citit ako si na tom, pripadne sa poradit s lekarom..

kittykat22
14. dec 2020

@domcii69 ahoj, ja som cvicila az rok po CS. Mala som nejake blbe hojenie a jazva ma bolela skoro 6 mesiacov. Viem ze este 1.5r po operacii som citila tlak v podbrusku, a nejake extra brusaky nehrozilo. Hojenie trvalo ovela dlhsie ako som predpokladala 🤷‍♀️🤷‍♀️

tinqua
14. dec 2020

@domcii69 4 týždne po sekcii som už bicyklovala, samozrejme ľahšie trasy, brucho po polroku...nie žeby som sa necítila, ale pre istotu... treba skúšať čo pôjde, ale ak si nemala komplikácie, tak vyhojena si už dokonale

katkaba1
14. dec 2020

Ja som začala cvičiť 3 mesiace po pôrode, prevažne doma na TRX. Aktuálne som 6mesiacov po a nemám ani som nemala žiadne problémy/bolesti spojené s cvičením.