Cvičenie s Jillian Michaels po pôrode

slamka890
9. feb 2015

Ahojte maminy po pôrode 🙂 .. Aj vy patríte k tým , čo v tehu dosť pribrali a rozhodli ste sa stým niečo robiť ? 🙂 Ja som pribrala počas tehotenstva 20 kg 😒 Od vtedy prešli 4 mesiace a (ani neviem ako ) 15 kil som dala dolu , z čoho som cela vytešená 😉 No stále to neije ono 🙂 .. Čo si myslíte o cvičení s Jillian Michaels? Je vhodné aby som ho začala cvičiť? 🙂 Už nekojím (Bohužiaľ vytratilo sa mi mliečko :/ ) .. A pozvoľna som začala také ľahšie cviky , ale asi by som šla už do niečoho viac 🙂 Jillian som cvičievala už dáávno pred otehotnením a nemala som stým problém .. Poradíte mi, či je to už vhodné ? 🙂 Vďaka

slamka890
autor
9. feb 2015

Noo.. viem nasla somtúto diskusiu vdaka 🙂 ale na prvej strane vsetky baby len pisu ake je to super a kde sa to da stiahnut :D.. taak nemam moc casu kukat na vyse 300 stran komentarov 🙂 To by som tu bola 3 dni :D.. .. tak ak by niekto vedel poradit konkrétne v tej mojej situácii 🙂 ... Dakujem vaam pekne 🙂 aj tebe adkat13 ;)

ivetlo
9. feb 2015

Ahojky, ja som začala neskôr cvičiť podľa JM ale mala som cisársky. Ak si rodila klasicky a nekojíš nevidím žiadny problém dostať sa znova do formy. Veď cvičenie je super. Vrelo doporučujem ak si si nie istá tak sa po prípade opýtaj svojho gyn doktora. Ten ti to povie najlepšie. 🙂

ervenka
9. feb 2015

@slamka890 zacni napr. 30day shred- to je take lahsie. Ak sa ti prvy level bude zdat tazky mozes namiesto 10 dni 2 tyzdne cvicit... NEzabudni na dobre topanky. A neprepinaj sily.. 😉

slamka890
autor
9. feb 2015

Dakujem vaam 🙂 no este sa preistotu spytam tej Dr. , ale tiez si myslim , ze uz by som mohla zacat 🙂 nebudem prepinat :D ;)

zzuzanah
8. feb 2016

@ervenka prečo sú tie topánky také dôležité? Mne sa lepšie cvičí naboso. ....

myskacici
8. feb 2016

Baby , som 4 mesiace po cisárskom. Cítim ešte bolesť na jazve maternice. Neviete po koľkých mesiacoch by som mohla začat? Zatiaľ mám iba upravenú stravu...nikde sa neponáhľam, len sa pýtamna vaše skúsenosti 👍😀

ervenka
9. feb 2016

@zzuzanah pretoze na boso si mozes sposobit poranenie (ktore sa nemusi prave liecit lahko, mozes mat nasledky= goodbye Jillian), kvalitne topanky tlmia narazy pri skokoch- ktorych je pri JM pozehnane. Ja som napr. takmer prisla o achylovku. Uz sa mi robili "slzy". A celkom mam rada aj svoje kolena, clenky a tak. 😉

simeab
12. máj 2016

Baby kde to najdem ako cvicit a podobne?