Dá sa schudnúť 10 kg?

hodiny22
19. mar 2022

Ženy, ako sa podľa vás dá naozaj schudnúť 10 kg cca ? Po pôrode kilá nabehli, ale už by bolo s tým niečo robiť. Aké máte skúsenosti? Na cvičenie v posilke mi veka času nezostáva skrz malej. Ďakujem

koniarova
19. mar 2022

Schudla som 12 kg za 7 mesiacov. 2x do týždňa doma cvičím. Jem mensie porcie a obmedzila som chlieb a múčne jedlá.

tomikejt
19. mar 2022

@hodiny22 pol roka po pôrode som už mala 10 kg dole. Ja som bola na intermitent fasting, 16 hodín bez jedla, 8 hodín na jedlo, vygoogli si. Plus beh a cvičenie, dá sa aj doma.

sara07
19. mar 2022

doma si kup trenažér , denne aspon 30 min , menšie porcie vela prechadzok a dáš to

veronikaszabova
19. mar 2022

@hodiny22 jasne, ze sa da.
-32kg za rok

diamond007
19. mar 2022

@hodiny22 Fitshaker

lucijalucy
19. mar 2022

Kalorický deficit, používať kalorické tabuľky.. dala som dole 4 kilá za 3 týždne. Každý večer pomocou aplikácie tiež cvičím aspoň jogu. Všetko pri malom synovi.

janynyna
19. mar 2022

@veronikaszabova panečku tak to klobúk dole. Ja by som to tiež potrebovala. Co si prosím ta robila? Ja som za posledný rok dala 20 kg hore 😪

zuzubb007
19. mar 2022

Cvicenie doma a ratanie kalorii nic ine nepomoze

kotvickaa
19. mar 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

Rok po porode -17kg za 5 mesiacov. Zmena stravy a cvicenie doma, ziadne prasky ani vyradovanie peciva a veceriam o 19:00, ziadne take ze po 17:00 nejem. Teraz pomaham zenam, ktore su na tom tak ako som bola ja, aby mohli jest co im chuti a nemuseli drzat chvilkove nezmyselne diety😉

veronikaszabova
19. mar 2022

@janynyna kaloricke tabulky 🙂 to je cela alfa a omega. Plus asi rok udrzujem vahu - beh, kolo, kolieskove korcule.... Doma mam beziaci pas... Kazdy den nejaky extra pohyb naviac 🙂

kiki68
20. mar 2022

@hodiny22 zacni cvicit pri malej, treba minimum harampadia, tiez s kocikom do kopca, poriadne zaberat. Ja som mala 10kg dole za 3 mesiace. Potom isli dalsie 2kg a to uz som nechcela. Cize sa to da, dieta malo 6 mes ked som to zhodila. Zacala som ako mal 12 tyzdnov a ja konecne podvozok v poriadku a tak celkovo. Takze to ide. Maleho som mala kazdy trening so mnou, trenujem dodnes iba doma. Zacinala som tak, ze som mala mozno nejake cinky, tie gumy, matrac taky zeleny z ikea za 25 eur a loptu. Maly pekne pri mne na zemi sa tmolil. Casto som napr drepy robila s nim.

milenke
20. mar 2022

@hodiny22
Jedlom za 4/5 mesiacov bez cvičenia

babylove77
20. mar 2022

Ja som schudla presne tak ako sa píše vyššie .kúpila som si bicykel domov a každý deň aspoň polhodinu.ja som cvicievala ráno o 7 takze potom ma to cez deň nelákalo sa obžierat ,keď už som odcvičila .plus dlhé ,dlhe prechádzky a deťmi .ináč som jedla úplne normálne jedla žiadne špeciálne diéty ,len v menších množstvách ,vyradila som sladkosti a žiadne večerné návštevy chladničky .kilá šli super same dole .