• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dá sa schudnúť 30kg do roka bez následkov?

18. februára 2016 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laskonka22.
@mariska_maris ahoj, ja mam skusenost so svetom zdravia zas. vysvetlia ti vseobecne fungovanie metabolizmu a nasledne podla tvojho ciela vypracuju jedalnicek a planik, co a ako dalej. samozrejme kontrola a motivacia :slight_smile:
28. dec 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laskonka22.
@inspiration2 je to dost paradox, z toho ako to pises :slight_smile: zaujimalo by ma, ci aj nadalej takto fungujes? ako sa citis? mam znamu, ktora sa venuje profi fitnessu a mala obdobia kedy jedla a nejedla maso. ma dve deti, je sama slacha, no kedze neje vobec maso, zivocisne produkty, vacsie svalstvo nikdy mat nebude, ma sice minimum tuku, ale je viacmenej plocha ...
28. dec 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.
aj mna by to zaujimalo ci este stale tam fungujes?
28. dec 2015 o 11:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.
da sa to len si treba dat pozor aby si to nenabrala naspat :slight_smile:
28. dec 2015 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schudla som nieco cez 30kg za rok,takze ano da sa to.ale mne to teda neslo dietami,ani zazracnymi tabletkami,ani praskami,alebo umelym jedlom z krabiciek...treba ist na to s rozumom,discoplinu a pojde to :wink: http://prvykrok.blogspot.sk/p/pokroky.html
29. dec 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super skupina mam otazocky ohladom lynfodrenaze a lynfatyckych opuchov koncatin ak my niekto vie poradit.Liecim sa na vrodene lynfaticke opuchy noh a ruk mam aj doma lynfodrenaz na nohu robim si ich skoro kazdy vece cca1hod niekedy aj dlhsie je to eelac ked my mala spinka uz.nedary sa my achudnut stojim natom istom 77 kg od porodu a nejde to dolu predtym som mala 68kg a to som uz vtedy tiez nabrala 10kg.schudli ste niekto lynfodrenazou?? Chodila som aj na rucnu cm sli dolu no len na chvilu...
17. feb 2016 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejkapod sksuenosti nemam ale prave simo tom nieco hladam.. mne doslova odporucila lekarnicka chodit ma rucnu lymfodrenaz ku muzovi... vraj ti to vedia najlepsie :slight_smile:)) a urcite nie strojovu.. vraj to pomaha... inak od krcnej som zase dostala prikaz vela sa hybat, sprt... aby sa lymfa rozprudila a vela pit... ale neviem... :slight_smile:)) ako som povedala prave som vo vysku,nej faze :slight_smile:))
17. feb 2016 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simca06022011 , viem ze rucne su ucinnejsie a su dost unavne ja som chodila z rehabky taka znicena a rovno do prace...no dufam ze opuchy klesnu aj strojovou zatial som sa nemerala uvime
17. feb 2016 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto ja relaxujem po veceroch dufam ze teraz pri pravidelnom pouziti bude aj efekt aky ma byt
17. feb 2016 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@polarka ako si na tom dnes? so zaujmom citam tuto tvoju diskusiu.....
18. feb 2016 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.
a pomaha to??
18. feb 2016 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30 kg za rok sa dá, ak máte fakt, že veľkú nadváhu. Moja kamoška takto zhodila za rok asi toľko s Keto Diet + postupne dvakrát do týždňa fitko, čo dovtedy skoro vôbec sa nepohybovala. Veľa ľudí neuznáva tieto sáčkové diéty, ale keď to inak nejde a vyhovuje to človeku, prečo nie.
18. feb 2016 o 13:31  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@00patuska00 moja znama po skonceni keto diet pribrala spat polovicu :unamused:
18. feb 2016 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okej, nečítala som celú diskusiu, ale akákoľvek "diéta" založená na nadmernom príjme jednej živiny už z princípu nemôže byť dobrá. Takže žiadne banánové, mliečne, kapustové a ani iné diéty vám nepomôžu pretože hneď po návrate k bežnej strave sa vám všetko vráti.
Jediný spôsob ako môžete netrvalo schudnúť je úprava jedálnička (úprava už navždy, nie na pár týždňov) a pravidelný pohyb, najmä silové cvičenie.
18. feb 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.
@blackberry4 uplne s tebou suhlasim
18. feb 2016 o 13:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@humka2 , zatial som sa nemerala ale koza je hladka a neni celulitidova:slight_smile:
18. feb 2016 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok