Dá sa schudnúť 5 kg za týždeň?

emm12
22. apr 2018

Poprosím vás dalo by sa schudnúť 5 kilo za týždeň? Vopred ďakujem za odpovede.

liz_lemon
22. apr 2018

da sa, ked chces potom nabrat 10 :D

zenaajmama
22. apr 2018

Keď tyzden nebudes jest tak schudneš.A potom 10 nabereš 😀

mamasom
22. apr 2018

dá sa - buď absolútna hladovka, alebo len voda :D ale nie... ja som teraz dala dole 3kg za týždeň - predtým so žrala absolútne všetko, a hocikedy aj po polnoci slaninu :D začala som len zeleninu - hravne mrkva a uhorka... prípadne ovocie, veľa vody a žihľavový čaj, občas som dojedla po deťoch nejaké pečivo, alebo čokoládu - takže ak by som toto vynechala, bolo by tých kilečiek asi aj viac :D
vôbec niesom hladná a dúfam, že vydržím ďalej, lebo som ako hrošik :D

zemislava
22. apr 2018

Hovorí sa, že postupne ako človek pomaly roky priberá, tak potom ak začne chudnúť tak tiež pomaly rokmi chudne ale potom je to trvalé, rýchle schudnutie neprirodzenou cestou skôr či neskôr spôsobí jojo efekt a spomalí metabolizmus takže každá ďalšia dieta bude musieť byť drastickejšia aby bola účinná

Navyše niektoré lieky spôsobujú priberanie a pri nich sa len veľmi ťažko chudne ako napr. antidepresiva, antihistaminika, antikoncepcia atď.

miris79
22. apr 2018

skus macingovu ide to pekne......zacni uz zajtra nejec pecivo, sladkosticky ,nekombinuj sacharidy a bielkoviny. a skus ten opeceny cesnak na oliv.oleji myslim ze to je spalovac.........a este pi vodu.cav

lorela
23. apr 2018

@emm12 Dá, ale bude to len voda, takmer žiaden tuk. Čiže sa len odvodníš.

littleslovak
23. apr 2018

@emm12 da sa, ale nie je to zdrave. par dni takmer nic nejest, nasadit diuretika a aj 5 kil zmizne... ale teraz vazne, zalezi na startovacej vahe/postave tzn ci je takzvane z coho chudnut. Ak mas 100 kil da sa chudnut upravou stravy a pohybom na zaciatku relativne rychlo (aj 1 - 2 kg tyzdenne), ak sa ale bavime o starovacej hmotnosti napr 60 kg tak schudnut viac ako 0.5 kila za tyzden je nezdrave a so 100% istotou sa kila vratia a bude ich este viac...
Ak sa bavime o zdravej zene (ziadne lieky a zravotne problemy) strava a postupne pridavany pohyb su najlepsia cesta. O zdravej strave sa tu nejdem rozpisovat na nete je toho dost, treba si vybrat stravovaci styl, ktory najviac vyhovuje prave tebe.

cickamon
23. apr 2018

mozno pre niekoho blbost ale nedavaj si ciele kolko schudnut z vahy ale realne kolko cm potrebujes... ja som zacala cvicit pred 1,5 mesiacom cca lebo sa potrebujem dostat do siat na svadbu a realne som schudla 2 kila ale 6 cm prsia, 5 cm pas, 9 cm cez pupok, 3 cm boky, 2 cm nohy a 2 cm ruky .... podla mna ovela lepsie ako dat dole 5 kil vody hladovkou. tiez pred svadbou ked som cvicla mala som 67 kg a bolo mi dobre oblecenie co som nosila na strednej ked som mala o 10 kg menej ...

littledove
23. apr 2018

Hlavne sa nedaj len na vodu, musli a ovocie.... v ovoci a musli je vela cukrov, vodu a caje bilinkove kludne pi, ale zasa neprehanaj ani s tou vodou , musis nieco jest... Skus tmave/ celozrnne pecivo, nie kukuricne platky ani piskoty ... Daj si syr, olivy, šalát len tak bez pečiva a pečivo s maximalne nejakou dietnou šunkou... a hlavne veľa sa hýb, cvič. Inak vraj aj mlieko pomáha pri chudnutí.

littledove
23. apr 2018

Skus aj kavu vysadit alebo ak ju musis pit, sprav si mensiu / polovicnu davku. Do kavy nedaj mlieko ani cukor.

simdob
23. apr 2018

takýto spôsob chudnutia je podľa mňa fest nezdravý a v tele dokáže narobiť viac problémov ako osohu 🤐

akynka
23. apr 2018

Neviem ci za tyzden ale 5 rokov dozadu som schudla za 2 tyzdne 7 kil. Nebolo to cielene. Jednoducho mi nechutilo..laska🙈 Potom som dala este trocha dole pred svadbou pravidelnym pohybom...sla som tak zo 73 na 66 a pred svadbou 63..tych 63 sa ale udrzalo kratko kedze hned po svadbe som zacala rast 😂

jankalukasova
23. apr 2018

iste... ak máš 200kg a nič nerobíš, len sa futruješ a zo dňa na deň prestaneš.. nájdeš si na prechádzku dlhšiu trasu ako do chladničky a na gauč tak to ide dole jedna radosť.. veď včul o tom všade dávajú ako veľmi obézni ľudia schudnú... schudnú často viac ako ja sama vážim.. a to nie som žiadna útla modelečka.

alobalka
23. apr 2018

@emm12 dať sa to dá, ale bolo by to drastické, nebezpečné a nie trvalé, navyše s veľkou pravdepodobnostou jojo efektu. Stratíš vodu, rozhadzes si cukor, svaly sa nespevnia. ..a telo bude z toho v šoku.
Ja som raz za mesiac schudla 4kg, aj sa to chvíľu držalo, ale návratom k pôvodnému stravovaniu som bola znova na startovacej váhe.
Zase v období, keď som cvicila aspoň 3x týždenne bez úpravy stravy, kilá skoro stáli, ale na postave to bolo vidieť.

kacusik69
23. apr 2018

@cickamon tymto sa presne riadim ja 😉 nech mam aj XY kg, hlavne ze sa budem sama sebe pacit v zrkadle... lebo cm su viditelnejsie... Ja som tiez tak za dva mesiaca dala dole len 3 kg, ale centimetre sli krasne dole... a stravu som upravila do takej miery ze akurat som zacala jest pravidelne, menej peciva (2-3 krat do tyzdna max., na ranajky zvacsa) a jedla som doradu... cize aj prilohy (ryza), aj ine nez kuracie maso ci ryby...

cickamon
23. apr 2018

@kacusik69 jasane tiez viem ze ziadna bezprilohova dieta by mi nevydrzala do konca zivota tak jem vsetko ako predtym len si davam viac zeleniny a ovocia a jem menej sladkeho

kacusik69
23. apr 2018

@cickamon ja som sa hlavne nechcela prehnane obmedzovat nech nevysokujem telo ked sa raz vratim k staremu sposobu alebo teda polavim... na pevnej voli este musim popracovat 😂

blanarovae
25. apr 2018

tri sa da

zuzanagarelova
13. jún 2019

@emm12 ak ides rodiť tak áno😆

harmona
13. jún 2019

@cickamon a toto ozaj mnohokrat staci 😉 A vynechat vody sladke, vino a taketo veci a pit predovsetkym vodu, caj a pod. A ide to 😉

marlenka222
13. jún 2019

@emm12 veď mŕtvi chudnú toľko bežne keď strácajú tekutiny rozpadom tela ... Stačí taká odpoveď? 5kg za týžden bežné hravo zdravo stačí že budeš mŕtvola. Žena kde máš.zdravy rozum?

tina761
24. jún 2019
Používateľ tina761 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tina761.

Nemusi to byt take tragicke ako sa tu pise. Zalezi 5 kil z kolko? Skus nasadit zasadite minerali. Tie dokazu priniest cca minus 4-6kil za 10-14dni. Dalej 3 jedla denne, zrus sladkosti, polotovary, vynechaj prilohy. Daj si len bielkoviny a zeleninu a max 2-3 krajce razneho chleba, plus vela vody. Ak chodis cvicit zapoj do toho aj spalovac tukov, najlepsie black mamba od anilab.sk/spalovace/, pomoze ti udrzat po treningu hlad pod kontrolou. Nevravim, ze takato zmena bude prechadzka ruzovym sadom, ale v pohode sa to da zvladnut ;)

klaudia1512
12. okt 2020

@cickamon môžem sa opýtať aké cviky si robila a pod? Ja potrebujem.aspoň 3cm z pásu zhodiť.

cickamon
13. okt 2020

@klaudia1512 jillian michaels..je tu aj skupina ...vzdy ked potrebujem schudnut sa k nej rada vraciam a rychlo zabera ...je to len pol-hodina denne

klaudia1512
13. okt 2020

@cickamon ďakujem 🙂

supermamicky
6. feb 2023

@kacusik69 potrebujem dať dole 6 cm z brucha za 1 mesiac ako si to robila ty?