• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diéta pri splne. Ako funguje?

25. októbra 2011 
baby kavu mozte ale najlepsie bez mlieka a cukru ale ja si dam mlieko bez problemov a funguje to :wink: prvy krat je to najhorsie dodrzat dalsie razy ti to uz ani nedojde :wink:

bianka- 3 dni pred nema ziadny vyznam kedze mesiac nabera do splnu preto je to vlastne lunarna dieta, vzdy to funguje ked mesiac ubuda :grinning:
11. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus este pockaj.Pokial kojis tak pri cviceni sa do mliecka uvolnuje kys.mliecna

saska fakt?A ja ze sa aspon organizmus pripravi a bude spln este ucinnejsi

decka musite mi slubit ze pred najblizsim splnom mi napisate ze bude spln lebo ja zabudnem
11. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja ten spln budem uz teraz sledovat a napisem :wink: Bianca,ja nekojim..
11. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky tak sa vrhneme na to, poznate niekoho kto touto dietou schudol apson 5-10kg?
11. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme nemysilm na jedenkrat
11. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule najblizsi spln bude 9.4. :wink: uz mam znacku v kalendari :sunglasses:
11. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - poznam ludi co to robia pravidelne a su pekne chudi, ale baby to chudnutie je iba vedlajsi ucinok hlavna podstata je v cisteni organizmu od skodlivin :wink:

bianca - ano vsetko je len o tom ze mesiac ubuda a aj kila idu lahsie dole a org. pusta lepsie skodliviny :grinning: kazda dieta by sa mala zacinat po splne aby to malo efekt :wink:
ked si date do googlu lunarny kalendar mate tam vsetko popisane a aj kedy je spln .... :slight_smile:
11. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nepoznam,ale nie je to nemozne,ked sa to bude pravidelne dodrzivat pri kazdom splne :slight_smile:
11. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to take hrozne dodrziavat vychadza to zhruba raz za mesiac akurat nesmie byt v ten den oslava alebo party lebo potom je to v prd...li :grinning:
11. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hned poznacit do mobilu ten spln
11. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiss nie 10.4.?
11. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v dvoch s troch lun.kalendarov je spln 9.4.
11. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som pozerala a ved 9.4 je spln nie? :astonished:
11. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam oznacene, takze pre dnes sme to odlozili, ci ako??? :grinning:
11. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aleee nie,len to pekne aj dnes drz,lepsie ako nic,mozno to zabere aj dnes,takze len pit dnes uz :wink:
11. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ja ano lebo som pri pisani prveho prispevku mala kocku lad.cokolady v puse ale 9.4. idem na to
11. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teraz moj muz pride z roboty a bude oedovat,jaj,to bude tazke :wink:
11. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby,keby som to vedela ráno ,tak nejem.Ja som si dala vyvarené slýže a trochu viac,ale prosím na budúce upozornite aj mňa.Od teraz pijem len vodu aj keď je už neskoro,ale lepšie ako nič :wink:
11. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veru anile,lepsie ako nic :astonished: ,najblizsie je spln 9.4. :wink:
11. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ladova je moja najoblubenejsia... to ked dnes vydrzim, tak uz vsetko :wink: A just idem este cvicit, nech tie kila dobre vynervacim :sunglasses:boooze a prave bezi Nigella :unamused:sa dnes vsetci dohodli na mne... ked ju chcem kukat, tak nestiham :unamused:
pozrela som este raz a malo by to byt 9.4.
11. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak kocky ktora ste vydrzala??? :grinning: ja som vecer musela zjest jednu rajcinu aj ked je to povolene chcela som vydrzat uplne bez jedla ale neslo to zato som ale vyslapala cesticku k wecku a spät ako som tam furt lietala :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja statistika zo vcera je - pol hrusky, jedno jablko, 1 mrkva, 1 suchy rohlik a hektolitre vody... ale ma to vyhodu, ze ked tolko beham, asi aj spalim nejake kalorie... vaha ukazala -1kg :wink:
12. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak dnes je spln ,chceli ste ,aby vás niekto upozornil :wink: Tak len vodička na prečistenie.
9. apr 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a ani káva sa nemôže???Len voda a čaj? :confused:
9. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja tiez zasa drzim!!! :grinning:

marushka - mozes mala by byt bez mlieka ale ja si dam aj trocha mlieka :wink: , tiez mozte ovocne a zeleninove stavy a ked je to na nevydrzanie tak 1 kus zelen. a 1 kus ovocia, nemal by to byt banan :wink:
9. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este ze ste to hned rano pripomenuli,ja zatial len kavu s mliekom. :sweat_smile:
9. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nebol spln včera?,tak dnes len vodu?už som vypila liter lucky tak ranajkovať ani nejdem :grinning:
9. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zuzi - dnes je 9.4 :wink: baby uz mi skrka v zaludku, dnes to nepojde asi tak lahko ako naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak za ten mesiac som absolutne nepribrala na vahe a to som sa veru obcas aj vecer nazrala ako svina :sweat_smile: :confused:
9. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no pekne tak dnes abstinujem :grinning: :grinning: :grinning: a vodu len obyč alebo môžem aj džús? :sweat_smile:
9. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok