Diéta pri splne. Ako funguje?

ejusa
11. mar 2009

Mate skusenosti s touto dietou,zabera?A ako presne sa robi?Pit vodu len?Lebo dnes je spln 😉

roasha
11. mar 2009

ano,len sa pije-voda,caj,dzus... 😉
tiez si sa mohla pytat vcera,uz som sa nafutrovala tlacenky 😀

ejusa
autor
11. mar 2009

To mozes aj ododnes,lebo mne povedali ze to ez tri dni trva a pet kl ma byt dole 😀

roasha
11. mar 2009

ejusa,ja tu "dietu-ocistovanie poznam" 🙂
ale pije sa len ten splnovy den/-2kg/,ved keby si 3dni nejedla,tak ta vykoprcne. 😀

ejusa
autor
11. mar 2009

Tak len dneska,dokedy nemozem jest teda?Lebo som hladna jak svina 😀

zuzka1.
11. mar 2009

takze ako????dnes len vodu?????
evadi, ze som ranajkovala???

roasha
11. mar 2009

zuzi,pokial si mala lahsie ranajky ako ja,nevadi 😀

ejusa
autor
11. mar 2009

No dneska si uz nemala jest,ale nevadi,tak drz odteraz 🙂

zuzka1.
11. mar 2009

a co teda???dnes len vodu??????

ejusa
autor
11. mar 2009

Ja tak viem,ze len cistu vodu,ale Roasha napisala ze aj caj a dzus sa mozu,ale ja budem len vodu,tak aj Ty ju budes nes drzat? 🙂

roasha
11. mar 2009

mozes aj caje a dzusiky 😉

zuzka1.
11. mar 2009

aj kavu?????
preco to ucinkuje lepsie pri splne?

ejusa
autor
11. mar 2009

Takze teraz to nezaberie ked sme tri dni pred splnom nedrzali predpisanu dietu? 😲

roasha
11. mar 2009

zuzi, lebo sme "deti prirody",a aj na nas posobi "odliv",-telo sa lahsie zbavuje nepotrebnych produktov. 😉

bianca
11. mar 2009

no skoda ze som neprecitala skor ruro temu.Inak moja kolegyna nikdy nejedla pri splne.Cely den pila detoxikacne caje

ejusa
autor
11. mar 2009

Uz si rano jedla?Nevadi,drz odteraz aj Ty 😀

bianca
11. mar 2009

ano jedla a aj kavu som pila.A mam chut na jogurt a vsetko nachystane na kapustnicu.Asi si poznacim az dalsi spln do kalendara

zuzka1.
11. mar 2009

no tak hadam kava neublizi, aj ked odvodnuje. Jednu si budem este musiet dat urcite.ved uvidime, tkaze dnes pijeeeeeem

saska.t
11. mar 2009

Mna to naucila jedna pani co sa tym zaobera takto:

v den splnu pijes od rana len nesladene vody dzusy a zeleninove stavy, ak mas velky hlad mozes zjest kusok zeleniny a ovocia - nie banan
na druhy den uz jes normalne, neschudnes extra vela asi kilo ale do dalsieho splnu ak aj dost jes nepriberies, ak to dodrziavas pravidelne kazdy mesiac vaha nestupa, moznost schudnutia a cistenie organizmu zarucene 😀

zuzka1.
11. mar 2009

no tak na toto sa dam, nezda s ato az tak strasneeeeeeeeeeeeeeeeeee

ejusa
autor
11. mar 2009

Tak aj ja sa na to daaaaaaaaaaaaaaam 😀 Koklo mate vahu a kolko chcete schudnut celkovo? 😲

kisska
11. mar 2009

jaaaaj dobre vediet, doteraz som pri malom stihla len pol hrusky (viac mi nenechal), takze este mam sancu... ale uz teraz umieram od hladu 😒

lucxy
11. mar 2009

tak ja som dneska zjedla len polku pomarancu,,,2 caje puerha,,,vodu ,,,,no aj 2kavy,,,,

ejusa
autor
11. mar 2009

Kiiiska aj ja umieram ale vsak vydrzime jeden den 😀 ,alebo ktovie,mame tortu v chladnicke 😀 To je tak,ja ked sa chystam chudnut myslim len na jedlo,to preto ze nemozem 😠

lucxy
11. mar 2009

ejusa tak nato nemysli,,,,ja si idem zacvicit 🙂

nnikka
11. mar 2009

no tak ja budem zavijat na mesiac dnes ked nic neziem a mozem aspon kavu?

kisska
11. mar 2009

ejusa - mas pravdu, jeden den ma nezabije (dafam) 😉 este idem skocit na vahu, aby som sa vedela vecer vytesovat.... 😀

kisska
11. mar 2009

dafam=dufam

bianca
11. mar 2009

tak ja skusim nabuduce i tie 3 dni pred a 3 dni po.Aspon mi nebude dieta zavidiet a budeme jest spolu zem.kasu 😝 ja potrebujem zhodit aspon 30 kg co som nabrala koli stit.zlaze(teda nabralo som dokopy 45 kg)

ejusa
autor
11. mar 2009

Tak aj ja by som cvicila,ale kolko tyzdnov po porode sa to uz moze? 😝