Do Nového roka o 10 kilogramov menej. Pridáte sa?

gabinka279
28. okt 2015

Ahojte dievčatá. konečne som na správnej ceste V chudnuti. Nejem pečivo ani sladkosti. Neviem či váha ide dolu lebo nemám váhu ale cítim sa lepšie. Cvičím Jill. Pridáte sa ku mne?

elisvic
28. jan 2016

@olivertobias akoze brutalny rozdiel na tych fotkach, ale asi si to musim podcitvo vyckat , lebo aj u teba ubehol rok. ok 🙂

elisvic
29. jan 2016

@competition prave ma napadlo, ze teraz pijem kavu obilninovu a davam tam sojove mlieko , a vzdy cukor, alebo teda med. kedze musim znizit aj med, tak som vyskusala iba sojove mlieko a chutilo to aj tak sladko. to je vsetko iba zvyk.

competition
29. jan 2016

@elisvic presne o tom to je ze si z toho robis stresy a cakas vysledky za chvilu,ale to bohuzial nejde,chudnutie je dlhodoby proces,ja osobne nosim velkost 38 a cvicim uz dlhsie,ale bolo obdobie ze som aj ja nosila velkost 40,42 a trvalo mi rok kym som to dala na 38,ale to som chodila cvicit do posilky a behavat a robila som,kazdy ma ine telo a na kazdeho plati nieco ine,mne staci sportovat a vaha ide pekne dole ,a v strave sa nechcem obmedzovat pretoze vacsinou to ma za nasledok jojo efekt,a nechce sa mi cely zivot stat v kuchyni a pripravovat si kadejake specialne recepty,varim obycajne jedla nezahustujem mukou,na ranajky nejaky celozrnny chlebik so sunkou a zeleninou,na desiatu nejake ovocie obed normal na olovrant salat alebo zeleninu a na veceru kukuricne placky s pomazankou,alebo vajickom,sunkou, a samozrejme vela pit,naliat si do dzbanu 2litre vody a pit cely den,najlepsie polhodku pred jedenim aby sa nastartovali zaludocne stavy ,a samozrejme cvicit ,pojde to aj bez toho ale ked chces spevnit treba cviky na spevnenie,stacia aj tie sumo drepy a brusaky a plank,ked kardio a nemas doma ziaden stroj na nete je vela cvikov alebo ist von na nejaku prechadzku alebo skakat cez svihadlo

olivertobias
29. jan 2016

@elisvic na prvej fotke som bola 5 mesiacov po porode.Samozrejme nejde vsetko hned, hlavne sa musis motivovat a nemat stres.
Mozno je to tym ze kojis,tazko povedat. Ja ked som kojila tak som vyzierala vsetko, ale ja som chudla...kojila som 3 a pol mesiaca,mliecko sa stratilo a ja som zacala priberat. Zacala som detox,ale nebolo casu si ho pripravovat, preto som ho nedokoncila at zacala som o rok opat.
Pri mojej dcere som vyzerala dva krat ako na prvej fotke. Nebrala som ziaden detox len som cvicila a to poctivo kazdy den. Jedla som vsetko, ranajky boli u mna bohate, obed normalka a vecera bola o 5 potom som uz nic nejedla.... Kazdy ma iny organizmus, musis spoznat svoje telo co ti najviac vyhovuje.
A co tak skusit tu predoslu dietku, ta ti vyhovovala ,ci?

elisvic
29. jan 2016

@olivertobias ano ta bola celkom jednoducha a fajn, este sa skusim stravovat v semafore , a potom ak nic tak , urobim tu predtym a budem sa snazit ist behavat. ale ja spim velmi malo o 24 idem spat a o 3 ,00 kojim, som hore , potom o 5.00 so psom a mala sa rano zobudi o 7.00.

ja len schem uz pekne vyzerat , stihla, obliect si moje krasne oblecenie, satky a do leta chcem dat paar kil dole.

elisvic
29. jan 2016

@competition tie 3 litre pijem, a dnes som bola vonku na prechadzke s malou 4 hodiny, uz si nohy necitim a teraz vecer 1 hodinu lebo uz je zima. qi-gong, relax, to bude dobreeee, 😉

elisvic
29. jan 2016

tak som rozmyslala ze chcem dat dole iba 10 kg, a to do konca roka , ako sa aj tato Thema nazyva. cize ak dam kazdy mesiac kilo dole tak je to super 😀 easy -cheese

competition
29. jan 2016

@elisvic 🙂 🙂 aj ja 10 chcem sa dostat na 65 ako som mala pred porodon 😀,2som dala ale aj tak mi chyba este 9 😀 s tym spankom by si mala daco robit 😀

elisvic
29. jan 2016

@competition hdej raz som bola na navsteve u kamosky a ta mi hovori, :,,nejak nemozem spat, zatiahnem zaclony stale je tu svetlo, aj zaluzie zatiahnem a dam este za gauc paravan, a stale je tu svetlo. ,, ja jej hovorim :,, co takto , jednoducho zatvorit oci potom budes mat tmu. 😀

elisvic
31. jan 2016

@competition dnes som sa vazila a mam stale 73kg, 😀

competition
31. jan 2016

A cm neubudli??

emilyemi
1. feb 2016

Dnes po 4 tyzdnoch mam o 3 kila menej na vahe, 4 cm z brucha, 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien. Idem dalej, skusim este doslednejsie dodrziavat stravu, lebo nejake prehresky tam boli, ale inak som zatial spokojna.
Najhorsie su narodeninove oslavy, kde sa prehybaju stoly od dobrot, to je fakt o pevnej voli. Ale nastastie do aprila nas uz ziadna oslava necaka.

emilyemi
1. feb 2016

@elisvic som velmi zvedava ci schudnes. Na mna ten detox Macingovej vobec nefungoval, neschudla som za 3 tyzdne ani gram. Potom som ju vzdala. A to som ju fakt dosledne bez prehreskov dodrziavala. Drzim ti palce, nech sa to u teba posledny tyzden pohne smerom dolu.
Mna caka zhadzovanie este cca 12 kil. Keby som schudla viac, nebolo by zle, ale to sa mi asi nepodari, pred tehu som vzdy mavala 60 kil, a ak sa mi aj podarilo schudnut, tak som si nizsiu vahu nedokazala udrzat.
Na jar by som chcela zacat behat, no neviem ci sa mi to podari s dvomi detmi, ci sa budu vediet zahrat, kym by som ja behala.
Ale cvicim rozne kardio zostavy z netu, striedam si 3 zostavy, podla toho na co mam chut a potom si dam este brusaky. Cvicim cca 3 krat do tyzdna.
A cvicenie mi pomaha najma v dodrziavani discipliny v jedeni. Ked ma prepadne chut na sladke, tak si spomeniem, kolko namahy ma to cvicenie stoji, ako na konci uz ledva dycham.

elisvic
1. feb 2016

@emilyemi ta si zlata.

beate1
1. feb 2016

@elisvic inak aj mne Mačingova nepomohla..ak môžeš,tak radšej cvič...a stravuj sa normálne bez sladkostí a sladkých vôd...ale veď ty vieš...ale to cvičenie určite pomôže..mne váha dole zatiaľ nejde,ale cm áno...

elisvic
1. feb 2016

@beate1 drzala si aj semafor?, ked ja som uz tak cez den vystavena , ze mna momentalne vobec cvicenie nezaujima. neskor ked bude mala lepsie spat cez noc. a ja sa tiez konecne vyspim.

elisvic
1. feb 2016

@beate1
@emilyemi
holky mam posledny tyzden uz to dobojujem, hihi a potom sa konecne nieze najem , ja sa dozerem. 😀 😀 😀
aky paradox zacala som pit teplu vodu a studena mi nechuti 😀 😀 😀
mala som detox , teraz som zdrava urcite na sto rokov, z tolkej cvikli.

vyskusala som,
ale urcite nemoze platit ze najedz sa kolko chces.

lebo v tom 3. tyzdni som uz davala mensie porcie, menej medu a preto som trochu aj splaskla. konecne.!!! a k normalnej varenej pecenj zelenine som pridala aj salat alebo surovu zeleninu . 😉

asi sa vratim k tej predoslej diete ktoru som napisala
vo fore 10kg do konca roka na strane ?
na strane asi 20+
tam som dala 5kg za 14 dni super,potom boli uz vianoce, hoci tam bol chleba aj vecer, pizza v sobotu a v nedelu zakusok. bola som v soku. takze az tak co sa chuti tyka velmi som sa nemusela obmedzovat

a musela som sa obmedzit iba na mnozstvo cestovin a chleba mensie porcie ale inak zeleniny kolko chces a ovocia urcite viac ako u macingovej.

a ked dam dole tych 10 kg, tak sa budem si to drzat semaforom alebo nejakou zdravsou stravou, mozno oddelenou, ako som sa teraz naucila, ze nie 20kg zemiakov a pol prasata, pol kila chleba na rano ale iba 60g

elisvic
7. feb 2016

ahojte, dnes je moj posledny den, v piatok som zhresila na plnej ciare. ranajky slabe a obed slaby a potom som jedla 3-4 zemle orech-nugat crosant 2, pecene mäso a zemiaky.
zistila som,ze zo zemli som stale hladna, dnes som si dala ranajky podla macingovej a bola som cele doobedie nasytena. takze tak to budem aj radsej robit dalej. 😀
vazila som sa a mala som 71,1 kg takze aj tak celkom fajn za 28 dni. a boli minimalne prehresky az na predvcera

competition
8. feb 2016

Baby ja som bola v infrasaune mam koznu chorobu tak preto ale vraj je to velky pomocnik pri chudnuti,tak som zvedava,idem chodit pravidne tak uvidime ci sa ukazu nejake vysledky.tieto dva tyzdne som zanedbavala cvicenie,mus si dolamal ruku tak mi pribudlo dalsie dieta 😀 ale konecne sa oteplilo tak som vytiahla bezecke topanky a v sobotu som sa troska rozbila ...no co baby doplnime tabulku?ja som sa nevazila ani nemerala rak som zvedava ako sme pokrocili 😀

olivertobias
8. feb 2016

Ahojte dievcata pridala som sa do skupiny " Cesta k mojej premene " vyborna skupina, neskutocne ako tam babenky schudli, mozno tam najdete inspiraciu. Zacala som cvicit a riadit sa kalorickymi tabulkami 😉

silvinka889
10. feb 2016

Ja chcem teraz do leta schudnúť 8-10 kg, len mám ten problém, že som celé dni v robote ☹ . takže času veľa nemám na cvičenie a ani na prípravu jedál. kamarátka schudla veľa a rýchlo s Keto Diet, ale ona ma vyraznejsiu nadvahu, tak logicky to ide rychlejsie ... ale paci sa mi na tom, ze tie jedla su uz nutricne vyvazene tak, ako treba, takze nemusim si sama striehnut na mnozstvo tukov a sacharidov v strave. a aj rychlo hotove, tiez vyhoda u mna 🙂 takze uvazujem nad tym, mate niektora skusenost s tymto? kolko by tak asi trvalo nez dam dolu 10 kg? 🙂

kik87
10. feb 2016

Ahojte baby, ked chcete rychlo schudnut odporucam HIIT treningy alebo metafit. Je to super, poriadne sa zapotite, ale precvicite cele telo a kila idu dole jedna radost 🙂

elisvic
10. feb 2016

uz mam 71 kg dnes na Vahe , juhu dalej sa stravujem oddelenou stravou, bo uz ma to nebavi stat stale v kuchyni a vyvarat 3 krat za den. uz som bola behat , 😀

gabinka279
autor
11. feb 2016

@silvinka889 Ahoj skúsenosť nemám ale je aj skupina tu na MK tak pozri tam isto budú nejaké výsledky 😉

gabinka279
autor
11. feb 2016

@elisvic koľko si teda schudla S tou Macingovou ?

elisvic
11. feb 2016

@gabinka279 ahojky, 2 kg som trochu splasknuta po macingovej. ale ci som naozaj isla dole v cm,? neviem . prve 2-3 tyzdne som bola napuchnuta z toho jedla alebo z tych porcii. potom ked som v 4. tyzdni konecne odpuchla som si pripadala opticky chudsia, ale v skutocnosti to vobec nevidim, a to som tie posledne dva tyzdne sa snazila pit viac teplej vody,ale aj tak. chces to tiez vyskusat ? ja som ocakavala urcite viac.
...ale teraz jedavam viac zeleneho salatu a robim si mensie porcie. menej medu. chcela som viac behat teda aspon 3 krat do tyzdna. lebo po dlhej dobe cize cele tehotenstvo a teraz tych poslednych 7mesiacov ziadna aktivita , prve dva dni som mala svalovicu, ze som chodit nevedela 😀 😀 😀

competition
11. feb 2016

No baby ja som sla zo 76 na 73 a bez diety,vynechany bol len chleba a sladkosti cm som este nemerala ale zname a dokonca aj mama vcera sa ma pytala ci som schudla

gabinka279
autor
11. feb 2016

@elisvic nie len sa pýtam ja by som to nedala 😉

competition
15. mar 2016

No co zeny zijete?cvicite chudnete?ja sa chcem pochvalit,do uspesneho ciela mi chybaju 2kila,aktualna vaha 68kg vyska 180 cm,mam upravenu stravu 5krat za den papam a zacala som cvicit jill a citim sa super