Herbalife - skúsenosti s nápojmi na chudnutie

evica1976
23. feb 2017

Ahojte.Mate niekto skúsenosti s Herbalife s nápojmi na chudnutie?

jankavo118
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
17. okt 2019

@jankavo118 Kde mam gramatické chyby? Nepisem o diakritike. 😀 A ano vyhovárať sa na telefón.
Ja nedrzim žiadne diety a ani sa nemusím napchávať podobnými výrobkami ako je umelina HL. A nemusím študovať HL. Staci si prečítať zloženie. A ano HL je uz len to pravé a zdravé. Sa ty pochvál keď prestanes nahrádzať pestré jedlo umelinami ake nádherne budeš mat výsledky. Inak ti vymyli mozog na prednáške dokonale.

sense
17. okt 2019

Peniaze kt by si.vyhodila za Herbalife ci LR ci obdobne veci alebo za stroj na cvicenie doma na kt by ti padal prach vies vyuzit inak....

Zaklad je pestra vyvazena.strava v prineranom mnozstve, priberat mozes aj zo zdravej pokial je jej vela.... a nemusis vyradovat nic.... velmi dolezity je aj.pitny rezim, kvalitny dostatocny spanok, byt aktivny cely den nie je len.polhodinu al hodinu pocas cvicenia...
A hlavne byt trpexlivy...

ki_wi
17. okt 2019

Skúšala som to pred pár rokmi, ale mám pocit, že je to len predražený nezmysel. Skúste radšej upraviť stravu podľa návodu pani Mačingovej...To mne osobne veľmi pomohlo a hlavne sa nedostavil žiaden jojo efekt...

hejcikovaivka
31. máj 2020

Ak uz chudnut prostrednictvom alebo pomocou nejakeho produktu, odporucam vam baby pozriet sa na Prodietix dietu a hlavne xy skusenosti zien po celom internete s toutou dietou, ja sama som s nimi schudla a vahu si drzim, je toho vela aj na samotnom MK. Prajem vela stastia a zhodenych kil

jankabia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz