Herbalife - skúsenosti s nápojmi na chudnutie

evica1976
23. feb 2017

Ahojte.Mate niekto skúsenosti s Herbalife s nápojmi na chudnutie?

janickacrazy
24. feb 2017

@evica1976 Ano, ja som s nimi schudla v pohode a váhu som si aj udržala, ale to už bolo dávno.

evittam
24. feb 2017

@evica1976 Zbytocne vyhodene peniaze. Mliecny koktejl si mozes spravit aj sama-bude zdravsi a aj lacnejsi.😉

evica1976
autor
25. feb 2017

Keď doma som už skúšala všetko možné a nič

evittam
25. feb 2017

@evica1976 A co nic? Ak chces schudnut tak treba upravit stravu a zacat sa hybat - 80%/20%. A nie sa pchat "zarucenymi" pripravkami na chudnutie. Tie totiz neexistuju.😉

evica1976
autor
26. feb 2017

Ďakujem,ale pri malej mám dosť pohybu.Chcela by som schudnúť z brucha nič iné.Aj keď tiež si myslím,že je to blbosť prípravky na chudnutie

belanka
26. feb 2017

Ja som ho pred rokmi mala.Schudla som, ale keď logicky uvažujem,naozaj som asi vyhodila peniaze.Jesť som totiž mohla len raz denne,raňajky a večera koktail.Takže ako hovorí @evittam

stanulienkat
26. feb 2017

Podla mna hovadina. Ked chces schudnut, musis sa hybat ba striedmo a zdravo jest. NIC INE NEPOMAHA.

evittam
26. feb 2017

@evica1976 Tak uprav stravu-je to 80% uspechu.😉

evica1976
autor
26. feb 2017

Ďakujem za rady

evica1976
autor
26. feb 2017

Radšej investujem peniaze do posilovacieho stroja

prevenar
26. feb 2017

@evica1976 napoje na chudnutie neexistuju. 🙂 ..existuje len zdravy zivotny styl, ktory zakonite vedie k chudnutiu - co je strava a sport. 🙂 opak vedie k opaku, cize k nadvahe. je to cele tak jednoduche 🙂

lusinda3
26. feb 2017

@evica1976 svokra schudla poriadne. Ale cca mesiac od vyradenia pribrala ešte viac ako mala. A veela peňazí minula

nuska
26. feb 2017

Ahoj, ja používam podobné produkty. Nie je to Herbalife ale LR. Máme ale v tom aj poradenstvo. Ak si kúpiš nejaké tie kokteily, ale máme aj tyčinky, polievky, mliečnu ryžu, musli, čaj, produkt na odkyslenie a naštartovanie metabolizmu a vlákninu, tak získaš aj poradenstvo a jedálniček od majstra Európy v kulturistike zadarmo v cene. Stačí zobrať jeden produkt aj keď odporúčam viac. Normálne s ním môžeš byť každý deň v kontakte, telefonicky alebo cez FB a on ti bude schvaľovať jedlo. Nebudeš v tom sama. A nie je to tak, že chudneš z kokteilov ale oni ti pomôžu nastaviť si správny jedálniček a po mesiaci - dvoch, to už vieš aj bez nich sa tak stravovať a teda váha ostane. Ide vlastne o pravidelné stravovanie, ktoré obsahuje všetky výživné látky. My sme vybrali LR, lebo majú najlepší podiel proteinov, tukov a bielkovín a tiež j e aj široký výber produktov. Niekto nemusí sladké, tak ma polievku alebo slanú tyčinku. Ozvi sa do správy.

stanulienkat
27. feb 2017

este som zabudla dodat, vygoogli si tukozravu polievku-ta zabera

evittam
27. feb 2017

@stanulienkat Áno ako všetko - keď ju prestaneš jesť a vrátiš sa k starým zvykom tak priberieš nazad.😉

stanulienkat
27. feb 2017

@evittam tukozrutka sama o sebe nema jojo efekt. A jasne, ze ked sa vratis k starym zvykom, tak priberies. Ale tu sa bavime o chudnuti, tak hadam dotazovatelka sa nechce vratit k starym zvykom.😉

evittam
27. feb 2017

@stanulienkat Ale ma-ako vsetko😉. Ved vratenie sa k starym zvykom je "jo-jo efekt".😉 Ja s nou mam bohate skusenosti. Krasne som schudla-len jasne,ze musis potom dodrziavat nejake tie stravovacie navyky a pohyb.😉

stanulienkat
27. feb 2017

@evittam ale ved o tom to je. Jojo efekt nema sama polievka-jojo efekt su potom nespravne stravovacie navyky. Ta polievka nemoze zato, ze sa clovek preziera.

evittam
27. feb 2017

@stanulienkat No, ale o tom cely jojo efekt je. 😀😉

scales
10. aug 2017

Ja som si teraz kúpola fit & slim od Gym Beam, mám problém ranajkovat a pri malom potrebujem byt od rána plná energie. Tiez mi to ide tazko po porode, ale mozno poradim mojim systemom. Takze po porode asi masiac a pol som zacala behavat, behala som asi 2 mesiace a z 83 kg (co mi ostali po porode) som to dala na 80, potom nie a nie uz schudnut ani gram a tak som samu seba zacala uistovat, ze problem je v strave... zec tyzden som z jedalnicka vyradila prilohy (zemiaky, ryza, cestoviny), chlieb a cukor (sladila som len kavu, tak tu uz vobec nesladim)... cez vikend som si dala aj chlieb, aj ryzu... dolezite je cez tyzden nic take nejest, len masa, syry, tuky a zeleninu. Napr kuracie maso v paci so salatovou uhorkou a balkanskym syrom, alebo grilovanu zeleninu s hermelinom, na ranajky jem vacsinou tuniaka v oleji a 1 mozzarellu. Za 3 tyzdne som dala dalsie 3 kila dole, cize mam 77... teraz to chcem obohatit tymi napojmi, lebo sa nedonutim jest viac ako 3x za den a je pravda, z pri malom si ani nestihnem 3 rozne veci za den pripravit... takze na ranajky dam napoj, na obed daku zeleninu s vajcom, spenat, alebo syr a na veceru toho tuniaka s mozzarellou... daju sa z tych ingrediencii vyskladat chutne jedla (je to na principe ketogennej diety), ale s tym ze vikendy su free 🙂 chcem dat dole este 13 kilo, aby som mala 65 a potom budem spokojna 🙂... behat uz nebeham, lebo mam cez tyzden malo energie, kedze nejem sacharidy ani cukor, ale kazdy den cvicim na nohy s gumou 600 roztahov, klasicke brusaky a vykopavacky... cca 20 minut cvicenia... verim, ze toto mi pomoze a chcela by som pri tom ostat, ze maso nikdy nejest s prilohou, ale so zeleninkou 🙂

evica1976
autor
10. aug 2017

Ďakujem.Za radu.Mne váha stojí na 72kg.A to nesladim vôbec, pečivo len tmavé a to málokedy,nedávam viac zeleniny a ovocie len doobeda,kesu oriešky, ryžu si dám niekedy ju nahradim bulgrom, pohankou, sladké raz do týždňa koláč, cvicim na stroji,ktoré posilňuje celé telo,váha stojí,ale cítim sa lepšie.Skusala som aj Herbalife,bolo mi z toho na grc.Nesadlo mi to, najmä termocaj... točila sa mi hlava.Nevzdavam sa ,snažím sa jesť zdravú stravu,hádam niekedy príde aj výsledok

scales
11. aug 2017

@evica1976 potom by vam pomohlo asi len vynechat vecere a nahradit ich cisto proteinom, ktory obsahuje len minimum sacharidov, nieco musi byt zle ked to nejde dole... treba striktne dodrziavat, ze sacharidy vylucit na cely tyzden a zahltit sa len syrmi, masom a zeleninou

evica1976
autor
12. aug 2017

Jem len zeleninu na večer.Nevzdavam sa začala som s 90 dnovou rozlišovacou diétou

nuska
12. aug 2017

Ak ste niekto z Ke a naozaj chcete schudnúť, tak prídte 18.8.2017 o 18.00 do Penziónu Barca na stretnutie s Majstrom Európy v kulturistike, ktorý vysvetli správne stravovanie, ako schudnúť, da tipy, rady, prípadne si s Vami dohodne ďalšie osobné stretnutie, kde sa bude už venovať len Vám. Je to za symbolické 1EUR. Len treba sa nahlásiť vopred. Napíšte mne, alebo na uvedené tel.č. alebo volajte.

zlatka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
31. júl 2019

@zlatka33 No tak rad.

jankavo118
15. okt 2019

Ako ste múdre čo sa týka herbalife. Ja nechcem byť zlá ale asi neviete ničo chudnúti a nič o herbalife. Je veľa fejkerov co predávajú akože herbalife a pritom to s herba nemá nič. Takže začnem takto. Veľa žien robí základnú chybu. Idete do hladovanie len aby čo to z váhy a hlavne čo najrýchlejšie zmyzlo. A telo pri tom veľmi trpí. A potom aj keď sa podarí čo to schudnúť tak sa hnet vrátime k starým zvykom a znova na berieme a ešte viac. Teraz sa na to pozrite takto. Pri takom chudnúti je telo v strese. Nedostáva živiny, nedostáva nič čo by tak veľmi potrebovalo. Áno ono siahne po tukových zásobách lebo musí prežiť. Ale v momente, keď sa vráti všetko to čo bolo zvyknuté dostávať predtým, hneď si začne robiť zásoby, lebo predpokladá že ich bude znova potrebovať. Tomuto sa treba vyhnúť. Zdravé chudnutie je pomalé chudnutie. Aby telo trpelo čo najmenej (aby si to veľmi nevšímalo). A pri takom chudnúti sa naučiť rozumieť svojmu telu. Dat mu to čo potrebuje. A herbalife to mňa osobne naučilo. Jest pravidelne 5x do dňa. Herbalife nieje nič chemické. Vláknina... Proteín to sú zložky, ktoré v dnešných potravinách chýbajú. Treba vedieť kedy a co telu dať. Áno sacharidy na večer niesu dobré, pretože sa dlho trávia. Teda v noci sa menia na tuky keďže ich telo v noci nevyužije. Neodsudzujte herbalajf na základe hodnotení ľudí, ktorý o tom nič nevedia. Lebo áno človek čo napíše že z herbalajf schudol 30kg za dva mesiace, a potom nabral ešte viac, o tom očividne nič nevie a jednoznačne nemal originál, po prípade ak áno, tak to nebral podľa pokynov poradcu. Nikdy nieje dobre chudnúť drasticky. A vždy je dobre sa o tom poradiť s niekym, kto o tom už niečo vie.

evittam
16. okt 2019

@jankavo118 HL nie je nic chemicke? 😀😀😀 A pri dalsej propagacii tejto znacky najskôr odporucam doštudovať slovencinu.

jankavo118
16. okt 2019

@evittam ja to preštudovane mam dostatočne. Ale s takými to ľuďmi dráha pani ako ste vy to ani nemá zmysel rozoberať. Držte si svoje diéty a trvajte si na tom, že práve to je pre vás zdravé 😄. A potom sa nám tu pochváľte s reálnymi výsledkami. Herbalife ma za sebou kopec dobrých výsledkov a nielen z redukcie hmotnosti. Ja sama som behom dvoch mesiacov dala dole 8kg, cítim sa výborne a z ďaleka nekončím. Mala zaujímavosť-F1 - - kokteil od herbalife je celosvetovo jediný produkt, ktorý je overený ako správna náhrada jedla. Aj o tom si skúste niečo preštudovať 😉

jankavo118
16. okt 2019

@evittam v tomto vašom texte máte kopec chýb 😂 ale idete upozorňovať mňa😂😂😂 Myslím že ľudia, kt. píšu na telefóne toto vedia pochopiť. Ale kedze nemáte žiadne reálne argumenty, chytate sa aj slamky však?