Jedálniček pri chudnutí

chabadova
29. dec 2014

ahojte baby ako viete 80 percent uspechu pri chudnuti je strava a 20 percent cvicenie.ja som v teho pribrala 26 kg a za tri mesiace som ich dala dole.chodim do fitka plus strava uz niekolko rokov.priatel je tak isto fitnesak takze ak by ste niektora chcela spravim vam jedalnicek presne na mieru pre vas.poslem redukcny jedalnicek a udrziavaci.dost sa tomu rozumiem a ak drzite diety tak to je najhorsie co moze byt.a ak ocakavate ze poslem jedalnicek a budete sa tak syravovat mesiac a znova prejdete na klobasky a ine zalezitosti tak nikdy nebudete mat postavicku aku chcete.je to zalezitost na cely zivot je to zivotny styl nehladovat a jest tie spravne veci🙂tak ak chcete kludne sa ozvite chabadovasimona@gmail.com

lorela
29. dec 2014

@chabadova 26 kíl za 3 mesiace a ty to nenazývaš diétou? Ja by som ešte doplnila, že drastickou diétou.

miku1
29. dec 2014

@lorela Po pôrode to nie je až taký problém. Ja som dala dole za 2 mesiace 17 kg, a ani neviem ako. Každý deň som sa vážila, a každý deň bola váha nižšia a nižšia .... Sú ženy, ktoré aj keď koja, váha im stojí, a potom sú ženy, ktoré to dajú dole, ani sa snažiť nemusia.

bonaqa2013
29. dec 2014

@chabadova no a ešte napíš čo za to. Žeby za ďakujem? Ja mám síce podváhu, ale o zdravý životný štýl sa zaujímam.

pribinak
29. dec 2014

Nech dieta vazilo 3500g, plus placenta a plodova voda, dalsia voda ktora sa navyse drzi pocas tehotenstva v tele, tak nemusela davat 26kg dole a mozno ovela menej

lorela
29. dec 2014

@miku1 Pokiaľ organizmus v tehu zadržiaval veľa vody, tak je možné dať za 2 mesiace 17 kíl. Ale to už nie je predsa chudnutie v pravom slova zmysle, ale viac - menej prirodzené odvodnenie organizmu.
Chudnutie je o "spaľovaní" tuku, a je fyziologicky nemožné dať dole viac ako 1kg tuku za týždeň (ostatné je voda).

miku1
29. dec 2014

@lorela No ja som pribrala v druhom tehu 32 kg, ostalo mi 6, z tými zatiaľ hýbem asi tak, že 1 kg dole, o chvíľu je späť. No neriešim to. Ja som to napísala len preto, že po tehotenstve to telo pracuje inak. Kebyže som toľko pribrala normálne, tak sa už toho asi inak ako cvičením a úpravou stravy nezbavím. 🙂

lorela
29. dec 2014

@miku1 Áno, veď to, keby to bol takmer len čistý tuk tých 17 kíl, nešlo by to len tak samé 😉

chabadova
autor
29. dec 2014

mala som 54 pred porodom.pocas teho dokonca az 83 takze som stravou a pohybom okolo malej schudla na 55.ked mala mala 4 mesiace zacala som uz cvicit.6 mesiacov po porode vaha bola 50 a to si udrzujem az doteraz a mala bude mat rok vo februari.citim sa fajn mam pevne telo ziadna ovisnuta koza pevne brucho a to nie som vychudnuta ale svalnata pretoze prijimam vela bielkovin a malo sacharidov.

chabadova
autor
29. dec 2014

a este jedna rada niekedy sa neda ist do fitka a cvicit.viem podla seba.ked bola mala mansia cvicila som s nou doma.mala som ju na rukach robila vypady po zahrade na zadok 200 denne ..posadila si ju na brucho a robila sklapacky.drzala v rukach cvicila biceps.ked som ju uspavala lahla som si na chrbat oprela som si ju hore nohami a dvihala zadok jej sa to pacilo hned zaspinkala hojdalo ju to.a boli sme pri tom obe spokojne.