Koľko kg by ste mi tipli?

1. dec 2022

Ahojte, koľko kg by ste mi tipli? Mám 166cm. Treba mi schudnúť?

gemerka17
1. dec 2022

65 kg

ninka1234
1. dec 2022

63-65 kg

1angelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. dec 2022

Mám rovných 50kg :( nechápem prečo tak tlsto vyzerám…

stastnamamana4
1. dec 2022

Tak táto ani zďaleka také kilá, ako tipujete 🙈 ja som vysoká 173, som tehotná v 7 mesiaci a mám 67kg, slečna môže mať tak 55 a aj to možno menej

majlo1234
1. dec 2022

Co ti povedal na takuto otazku lekar? Lebo mne napriklad na preventivke vysla obezita, to znamena ze treba schudnut. Ak mas vahu v norme, potom je potreba chudnut subjektivna. Ja si myslim, ze vyzeras dobre

autor
1. dec 2022

@stastnamamana4 mám 50… ale vôbec na to nevyzeram, aj ja by som si tipla 60+ Nechápem prečo to tak vyzera

stastnamamana4
1. dec 2022

Autorka, akurat som písala tip 55 ale ani to sa mi nezdalo, že je to moc.. Neviem kde dámy nabrali hentake kilá 🤦 vyzeráš super, vôbec nie tlsto, netreba ti chudnúť 🙂

tana_sandor
1. dec 2022

Vyzerate velmi dobre, netreba Vam chudnut

bluka2
1. dec 2022

Ja si myslím, že vyzeráš skvele. Jasné, že to nie je na modelku Victoria Secret, ale podľa mňa pekná postava 👍

mamamasama
1. dec 2022

Mimochodom. Vyzeráš skvelo. Takto si predstavujem ideálnu ženskú postavu. 👌 A vyzeráš na max 55kíl pri svojej výške, aj keď kilami sa už málokto riadi, kedže sval je ťažší ako tuk. Nechudni.

1angelika
1. dec 2022

@mamamasama píše hore , že 166cm

zojazoja
1. dec 2022

Podľa fotky to je o ničom tipovať.. reálne vždy človek pôsobí, vyzeráte trocha inak ako na foto.

sunshine_007
1. dec 2022

Mas okolo medzi 56-60kg, schudnut nepotrebujes, spevnit postavu ano.. vyrisovat ramena, brusne svaly. Napr. pilates je skvely 🙂

bluka2
1. dec 2022

@mamamasama písala výšku 166 cm

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilope
1. dec 2022

Netreba ti chudnúť, máš peknú postavu presýpacích hodín, ramená ti dokonca presahujú šírku bokov, za mňa vyzeráš dobre. Ak sa necítiš dobre, možno len spevni telo posilňovaním, ale nechudla by som. Kilogramy sa ťažko odhadujú keď nepoznáme skladbu tvojho tela- tuk, svaly, voda, takže to si netrúfnem a v podstate, je to irelevantné, dôležitá je forma, ktorá je pekná.

zobaka
1. dec 2022

65-66 kg?

aeruginosa
1. dec 2022

Autorka, prosim, netrap sa kvoli postave. Nemas dovod.
Postavu mas peknu, osobne by som tipla k vyske +/- 50kg. Chudnut ti netreba, ked chces, tak spevnit postavu.. to by ti potom opticky hodilo taky dojem, aky by si si zelala.

guliver19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bella1988
1. dec 2022

Ja vidim jednu krasnu,zensku postavu.Mas velmi pekne vytvarovane telo(nie som lesba🙂,nechapem ako moze niekto napisat,ze by sa ti zislo schudnut...akoze byt vychrtlina je opat in?asi mi potom nieco uslo...

a_alexandra_a
1. dec 2022

@1angelika trošku by sa jej zišlo schudnúť? Tak som zvedavá akú máš ty postavu, keď toto napíšeš

jahodka11
1. dec 2022

za mna vyzeras uplne v pohode a krasne.... hlavne sa zdravo stravuj a hyb sa a ries, prosim Ta, ine veci... 🙂 zivot nie je o tom,ako vyzerame... aj ked sa to tu mnohe snazia presadit....byt zdravy je podstatne... ale ty podla mna nemas navyse ani kg 🙂

veronika3110
1. dec 2022

podľa mňa vyzeráš dobre... máš zrejme taký typ postavy.. ty máš pekný úzky pás.. a netráp sa kilami... naozaj tú váhu ovplyvňuje aj výška, typ postavy atd atd.. máš peknú postavu 🙂 čo by som ja za takú dala.. :D :D

a_alexandra_a
1. dec 2022

Autorka, absolútne ti netreba schudnúť. Máš úplne normálnu ženskú postavu. Ak chceš, tak cvič, hýb sa a spevňuj, ale tam treba myslieť na to, že svaly vážia viac ako tuk. Číslo na váhe je ale úplne nepodstatné, to nikomu nemusíš hovoriť, nie je to žiadna výpovedná hodnota a pri tvojej normálnej postave sa nemáš prečo trápiť.

1angelika
1. dec 2022

@a_alexandra_a tak som sa zle vyjadrila, nie schudnúť ale skôr vyformovať som myslela. Veď som len odpovedala na jej otázku, každý to môže vidieť inak, pýtala sa na názor, nič zlé som nenapísala..

jaroe
1. dec 2022

asi máš ľahké kosti, veľmi útlu kostru. Ja mám 162 a kebyže vážim 50, ale aj 55 kg, vyzerám veľmi nezdravo, vychudnuto

thoughtfulweirdo
1. dec 2022

Tlsto??? Prepáč za moje slová, ale tebe šiši? Máš skvelú postavu! Ja mám tvoju výšku, 47kg a vyzerám vyschnuto, že ma zlomí, keď na mňa niekto fukne 🤦🏼‍♀️ môj cieľ je mať nohy a boky ako máš ty, tak sa hoď ho kľudu a prestaň blázniť 🤣

bobco13
1. dec 2022

Krásna postava, nič nemáš navyše

jaroe
1. dec 2022

a nepotrebuješ schudnúť, bud rada, že máš ten tuk, tam kde je a nie v hornej časti tela..🙂