Koľko kg sa vám podarilo schudnúť za 4 týždne?

dorotelka
6. mar 2021

Viem, ze je to veľmi veľmi individuálne, ale naozaj by ma zaujimalo, koľko kíl sa vám podarilo zhodiť za 1 mesiac pri vyvazenej strave ci uz s cvicenim alebo bez.
Myslim tým samozrejme s dobrým zdravotným stavom, žiadne komplikacie napr. so zlcnikom, štítnou a pod. 😊
Potrebujem zhodit 10 az 15 kil, som zvedavá, za aky cas je reálny takyto ubytok. Dik 🙏❤️

arianna25
6. mar 2021

Asi tak 2-3 kilka ked sa posnazim. Inak 1 kg za rok, lebo stale zhresim 😊

arianna25
6. mar 2021

Vaha sa moze aj tam pohybovat aj nahor pri vacsej zatazi, ale postava sa rysuje. Moze vaha aj zastat na nejaky cas a potom znovu klesa. Len zreba vydrzat. Nie alo ja, ze si niekedy doprajem a potom som tam kde som bola 🙄

zuzubb007
6. mar 2021

10-15 kilo reálne a zdravo asi tak za pol roka, ale samozrejme záleží od toho či idete z váhy 150 kilo alebo z váhy 90 kilo

elizabet173
6. mar 2021

@dorotelka zalezi na tom, z akej vahy ides. Pri vahe nad 100kg sa da dat dolu aj 8-10 kg za mesiac, lebo cast je voda. Ak ides z nizsej vahy, tak menej, pises, ze potrebujes dat dolu 10-15 kg, to sa za take styri, maximalne pat mesiacov v pohode da. Bez drastickych diet, jojo efektu a ovisnutej koze z prirychleho chudnutia.

nerko
6. mar 2021

@dorotelka Ahoj, ja akurat treti tyzden mam dietu. Prvy tyzden som zhodila najviac, teraz to ide pomalsie. Bude to cca 1 kg za tyzden. Extra necvicim, ale viac chodim von. A vysadila som sacharidy -sladkosti,pecivo,prilohy. Jedavam 5 x za den. Tiez chcem dat dole cca 10 kg. Nabrala som pocas covidu ☹.

dorotelka
autor
6. mar 2021

@zuzubb007
@elizabet173 vychadzam z hmotnosti 75 kil.

dorotelka
autor
6. mar 2021

@nerko no ja prave zacinam v pondelok len 2. tyzden. A z akej vahy chudneš?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabenn
6. mar 2021

@dorotelka hovori sa, ze zdrave chudnutie je asi 2kg za mesiac

dorotelka
autor
6. mar 2021

@bambulienka25 wau! 👌👌👌

jdvorka
6. mar 2021

@dorotelka Ja som išla z váhy 75kg na 62/63kg za cca 6 mesiacov. Prvých 5kg som dala dole za mesiac, potom to už išlo ťažšie. Upravila som stravu (žiadna pizza, vysmážané) a cvičila podľa videí na YouTube - lady lab cca 3x do týždňa.

husky25
6. mar 2021

@mabenn a ako sa hovorí + 2 kg za mesiac? Zdravé priberanie ?? 🙈🙈

nerko
6. mar 2021

@dorotelka z vahy 66,5kg. 165 cm. Idealne by bolo este cvicit. Ked otvoria fitka, tak si zaplatim trenera nech mi pomoze spevnit postavu.

dorotelka
autor
6. mar 2021

@jdvorka takze mam pocitat cca s obdobim pol roka...

dorotelka
autor
6. mar 2021

@nerko no mne by tych tvojich 66,5 kg úplne stacilo. Vlastne by som skákala 2,20 od radosti. 🙏 Meriam 172 cm.

martina_bo
6. mar 2021

niečo cez 3 kilá, cvičenie najmä cez víkend, cez týždeň som sa len snažila veľa chodiť pešo, úprava stravy len mierna nič drastické 😊

jdvorka
6. mar 2021

@dorotelka Tak to meriame rovnako. Áno, cca ten polrok - ja musím veľa drieť, aby som si udržala 62kg, tých 65kg mám taký štandard. Mám sklony rýchlo priberať (všetko sa mi nalepí na boky a brucho), takže si musím dávať väčší pozor na stravu. Ale samozrejme aj zhreším, dám si napr. pizzu, ale 2-3 trojuholníky pre chuť, cez grilovacie obdobie klobásku a zeleninový šalát, dá sa s tým vyhrať... Treba nájsť takú zlatú strednú cestu, aby si si neskôr vysnenú váhu udržala. A pomáhalo mi vypiť cca 3 litre vody denne, nie darmo sa hovorí, že smäd je prezlečený hlad 😀

fadama
6. mar 2021

Za 3t -5kg

dorotelka
autor
6. mar 2021

@fadama perfektné, stravou + cvičením?

kiki68
6. mar 2021

3,5kg s cvicenim

ivangeline
6. mar 2021

30kg za rok s tym ze po nejakých 2m ...to ide rychlo a potom sa to spomaľuje..ked si uz v norme. Mala som 83kg. Skoncila pri 52.

elizabet173
6. mar 2021

@dorotelka je to tazko predpokladat, akym tempom to pojde, ale myslim, ze okolo tych 2-3 kg mesacne. Mozno prvy mesiac aj styri. Ale to predsa nie je podstatne, podstatne je, aby si dosiahla svoj ciel, ci uz to bude za styri mesiace, alebo osem. Nesnaz sa schudnut prilis rychlo, v drvivej vacsine pripadov nastupuje jojo. Mame to v rodine, sesternica isla krabickovou dietou z 84 na 61 kg, je ale nizsia, odhadujem asi 164 cm. Schudla to za necelych pat mesiacov. Teraz jej asi vela do sto nechyba...

fadama
6. mar 2021

@dorotelka iba strava ( pohyb mám v práci)

dorotelka
autor
6. mar 2021

@ivangeline čože!? To sa ako podaril takyto úžasný vysledok? Blahozelam. ❤️

dorotelka
autor
6. mar 2021

@elizabet173 ved to, ono nie je az taky problem schudnut ako udrzat sa potom... U mna lieta 10 kil hore dole cely život...

ivca88
6. mar 2021

Teraz som dávala vianočné kila dolu.
Jem na obed vždy zeleninový šalát. Mimo to mám bezsacharidove jedla ako tvaroh, alebo proteínový pudding . Denne aspoň jedno jablko alebo hrozno..
Behávam.. v priemere mám denne 16-18 tis krokov a za tri týždne mám 4 kila.
Úprimne, čakala som viac.
Ale je dosť možné, že niečo z váhy sú aj svaly.
Aktuálne mám 64 kg.
Miestami sa mi chce vzdať, ale viem, že to je to najhosie čo môžem spraviť. Nesmiem sa riadiť váhou... Chce to aspoň 2-3 mesiace aby sa to riadne ukazalo
Na jeseň som mala 61.. takže som sa za Vianoce riadne rozsupla. Ale fakt som jedla všetko, čo nezjedlo mňa. Teraz za to pykam 🙈😁

ss1908
6. mar 2021

ja za 4 tyzdne som dala dole 10 kg z 90, ale mam 180cm

dorotelka
autor
6. mar 2021

@ivca88 super, držím paste, tiez prijmam malinko sacharidov...

dorotelka
autor
6. mar 2021

@ss1908 akym sposobom? Super ubytok za tak kratky cas...

lusyc
6. mar 2021

V pondelok budú 3 týždne diéty. 165 cm, z 63,5 kg na 62 kg. Prestala som piecť zákusky, večere sa snažím menšie alebo len šalát. Spať chodím hladná. Cvičiť som začala tento týždeň podľa youtube krátke videjka, viac nevládzem, bolia kolená. Tak mi treba, keď som sa vyjedla, slušne povedané. Cieľ 56 kg sa mi zdá nesplniteľný, kým neprestane lockdown.