• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
aho jIvka..
To je taký disk, to položíš na zem a na to msa krútiš do boku, výborné na pás...
A živá rotaňa je manžel... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
11. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni...už viem...a máš pravdu s tým manželom. :grinning:
11. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vymyslela nejaká baba tu, ale už si nepamätám ktorá... Tak odvtedy je manžel živá rotaňa..
A minule niektorá napísala ,že rotaňa má nočnú, tak som sa schuti zasmiala... :grinning:
11. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera som si zacvicila, nic prehnane, ale mam poriadnu svalovicu
11. jún 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, no koho iného by mohla napadnúť taká blbina, keď nie mňa :grinning: A musím si asi tiež kúpiť tú umelú rotanu. Z tej živej mám už prd, keď je furt na nočnej :angry: Takto veru neschudnem :sunglasses: Baby, ja som od včera akási stáke nafúknutá, ako balón. Už len prasknúť :unamused:
11. jún 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak teraz si mi dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale čo už, no som staršia :sweat_smile:
lekno aj moja rotana má nočné :grinning: velý tt :unamused:
11. jún 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, vieš ako, ty mi vždy tak pekne nahráš na ironickú poznámku... :grinning: :grinning:

A ja už mám mrchu, takže rotaňovať sa nebude :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
Lekno, jasnéé ,to si boal ty...
11. jún 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze, rotana je z PVC, na nohach su tie masazne vystupky (niekto spominal, ze to nemusi...), displej je navrchu, v podstate jak vaha to vyzera :grinning: a je to celkom sranda. uz mi ju aj viki vcera znarodnil, som to rychlo schovala, kym to neznici, aj tak ma na tom problem s rovnovahou. takze urcite len v triezvom stave na rotanu :grinning:
11. jún 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to bude tým, že si také "ucho" a ja mladým rozumiem :grinning: :grinning:

teraz po sebe čítam predchádzjúci príspevok, malo tam byť celý tt :sweat_smile:
11. jún 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, lebo si mladá aj ty... :grinning:
Veď som aj chvíľku lúštial ,že velý tt, ale som sa na to vykašľala ,že vedi je zase hladná, tak píše bludy... :grinning: :grinning:
Čerti a máš tú z toho linku, čo sem posielala myslím susik 77?
11. jún 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby nebolo by dobre pridat do tabulky aj dalsi ukazovatel konkretne stehienko?
11. jún 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica a funguje ti ten displej? lebo mne nejak blbne a nejde mi tam nic nastavit, tak neviem, ci to nemam ist reklamovat.
11. jún 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni :grinning: :grinning: :grinning: hladná budeš asi aj ty, premenovala si ma :grinning:
nina, podla mňa by to bolo už veľa pre zuzku, ktorá robí tabulku, už teraz má čo robiť. zapisuj si to sama pre seba, aj ja si budem zapisovať každý tt svoje miery
11. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby!!
lekno, aj ja som nafuknuta, ale asi z prichadzajucej mrchy... fuu, dnes som mala na ranajky len chlebik s maslom, a na obed cestoviny s kecupom. viac mi nechuti jest... :astonished: co dost nechapem... :grinning: a teraz na veceru neviem co si dam, ale asi nieco male, ved celkom dobre, zatial, nie?! :sunglasses: no a vody tiez malo, nejak mi to dnes nejde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas som tu sama? :frowning2:
11. jún 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, rotanujete ci co?! :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
11. jún 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nie ja odpocívam prislo mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: snad nic vazne
11. jún 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas vidim :grinning:...len sa mi nechce ani pisat :sweat_smile: :grinning:
11. jún 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prave sa rozplyvam vo vedlajsej diskusii nad jedlom na dovolenke :grinning: :sunglasses:
11. jún 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, ja tam radsej ani nejdem, stale chodim okolo tej temy, ale sa bojim otvorit ju :grinning:
11. jún 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze nie ale v poslednej dobe je mi nejako na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nakukla a sliny som mala az na podlahe :grinning:...pengi - tak radsej odolaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. jún 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, hej, hej odolavam
pojdem si urobit chlieb so syrom a zeleninou, akasi som hladna... :sweat_smile:
11. jún 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už po večeri, celkom v pohode to zvládam, ale olovrant som vynechala, nebola som hladná... a som strašne unavená...
11. jún 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, hovorim si, ze idem schudnut este tak 4 kg do dovci a tam nechudnem, az po dovolenke :slight_smile: samozrejme, nebudem sa prezierat, len maskrtit :sunglasses:
11. jún 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, jasné, na dovolenke si treba užívať všetko, aj jedlo :grinning: my budeme len ticho závidieť a slintať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, presne tak... na dovci si treba uzivat... leto je len raz :sunglasses:
11. jún 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik a kam sa chystas na dovcu?
11. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pingi, ale mne mrcha práve dnas skončila, tak neviem z čoho som taká nafúknutá... Ani zastavené vetry nemám :grinning:
11. jún 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok