• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Peti - ani nie...muz robi dlhy-kratky tyzden, tak ma doveze keby to bolo v den ked ma volno...a v okoli Racka som mobilna denne :grinning:...ale aj do mesta by sme prisli aj MHD hadam :slight_smile:...sice mam vodicak, ale zatial mi chyba odvaha...koncila som autoskolu v 35 tt...tak neviem kedy sa "rozjazdim" :pensive: ...lepi mi..a este s malou "na palube"
13. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co idete dneska vecerat? ja kusok ryby so salatom a uz hodinu pozeram na tiramisu, tak predpokladam ze asi zjem aj to :slight_smile:
13. jún 2008 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne aj tak vyhovuje mesto, je to najbližšie z Nív :slight_smile:
13. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina!!!! ruky preč a zavri oči :grinning:
13. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja zas nemam afto. mame len sluzobne. no ale na cestach som nebezpecna a hlavne nevyspytatelna :grinning: a za volantom som nesedela ani napamatam, dokelu
13. jún 2008 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina, ja mam doma zase marlenku
13. jún 2008 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čertica, obávam sa, že si nebezpečná aj bez auta :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti, tak dojdi MHD po nas, odvezes nas nasim autom a potom dovezes a pojdes MHD domov :grinning:...no mudra som jak salamunova rit..ja viem :grinning:
aha dakujem za tu tabulku :slight_smile:
ja som sa zabudla pomeriať :dizzy_face:
ale aj tak som isto nič neschudla, mala som taký problém, či ako to nazvať, nabehla som po viac ako 2 rokoch na HAK, a mrcha mi asi tak cca 2 týždne nie a nie skončiť, mala som nervy...ani cvičiť, vyjedala som :frowning2: a prsia ktoré mám aj tak dosť velké sú ešte väčšie :confounded:
booooze....marlenka...ani nepis...bo sliny ti potecu z monitora...moje :grinning:

ako sa mam rozjazdit? :unamused: :frowning2:
13. jún 2008 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi, to je fakt :grinning: . na trapasy som jak vysita :grinning:
13. jún 2008 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, na com - na rotane? :grinning:
a sliny uz utieram :grinning:
13. jún 2008 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, sadneš do auta a ideš :grinning: čertica, ja trapasy priam priťahujem :grinning:
13. jún 2008 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti - na auteeee :angry: :grinning: :grinning:

Moni - ze mi to hned nenapadlo :grinning:
13. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, peti :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi a co je to marlenka, to ja nepoznam
13. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa mi krpate zobudilo, sa luuucim, aj ked nerada, ale to bude teraz never-ending story s nim :sweat_smile:

vesi, to sa potom uplne k sebe hodime - nebezpecna dvojka :grinning: , uz len pekarnicka mi chyba :grinning:
13. jún 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čerti :grinning: :grinning: :grinning: no neviem či je stretko dobrý nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj ja sa lúčim, pôjde panelák. :slight_smile:
13. jún 2008 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ja nechcem moje strie, fnuk, ja by som radsej celulitidu, :frowning2:
13. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mňáááám Marlenka! Čertica, ty pokušiteľka! Už mám monitor oslintaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Idem si líznuť aspoň fotku tej jahodovej torty a myslieť si, že ju jem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juli, rozmýšľam, aký vzor by si mi na tie ústa vyšila... Žeby klobásu? :sweat_smile:
13. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som tu marlenku este nikdy nejedla, ale vyzera to byt celkom zdrave jedlo :slight_smile: no hlavne ze chuti
13. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chuduľky moje!!!!!!!!!!
Tak aký ste mali týždeň?
No ja v podstate dobrý, s malou a ocinom stále vonku, na slniečku....aká som len opálená :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...ale to nebolo slnenie na slniečku....len tak....makala som v záhrade...kosila trávnik...natierala som farbou taký domček pre sliepočky....dnes som umyla všetky okná... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: celý týždeň som makala, varila, starala sa o ocina a malú, ale bol to super týždeň....aj rýchlo ubehol....čo sa týka diétky...cvičenia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak cvičenie som zanedbávala-nestíhala som a jedenie ako tak....aj zdravo aj nezdravo....ráno sa odvážim uvidím.... :grinning:
13. jún 2008 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dada, ja celkom dobry, sice sa mi zda ze dost jem, ale cvicim a uplne som obmedzila nezdrave vyprazane jedla, ale niekdy neodolam napr. cokolade alebo tiramisu alebo kolacikom
13. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...bre ranko baby :slight_smile:
moja babula mala ma zobudila o 5.00 a 6.00 mi sama zapla pocitac..hmm.. co tym xcela naznacit :sweat_smile: :grinning:
baby krasne vysivate ..ja vysivam tiez ale na vas nemam :wink:
certi hned z rana si ma prinutila slintat pri monitore :grinning:
14. jún 2008 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nazdar Hviezdy! :slight_smile: Akosi je tu dnes ticho :fearful: Dauš čau. Dlho si tu nebola. Ako sa má ocino? Dúfam, že už lepšie :wink: Navik, malej asi tiež chýba koník :grinning:
14. jún 2008 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čawte lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooo
14. jún 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nazdar Dany, tak čo, už si vyzdvihla manželíka? :wink:
14. jún 2008 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno lekno aj večer znásilnila ...čiže cvičila som na rotanovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2008 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok