• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ale kdeže niesom dobrá sú aj lepšie ...ja som tento koniec týždňa totálne flákala a hrešila ale keksík som si nedala ani sladkú malinovku iba jedlá také čo by som nemala
16. jún 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsem si vas zpetne trosku podocitala a musim uznat, ze se fakt s temi kily nemazlite a soupete je pekne dolu, ja teda jsem cokoholik a dari se mi z puvodnich napr. 3-4 cokoladovych tycinek za den snist denne jen ctverecek cokoladky, ale proste to fakt MUSIM :sweat_smile: :grinning: a pak teda jim kopce ovoce a zeleniny a vyhybam se smazenemu jidlu, ikdyz v sobotu byl kvetacek, ale to je jedine za dva tydny, fakt :zipper_mouth: :sweat_smile:
...u me teda vaha se hybla jen o pidi deka, ale centacky jsou dolu, to bude temi in liny, na kterych jsem ted skoro kazdy den :wink:

zuzi julova, jdu ti poslat teda ty me mega rozmery ju :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chuduľky....ocino je už lepšie, práve teraz odišiel, bol tu v TO na kontrole, vybrali mu stehy a keďže sa sťažoval, že ho ruka aj rebrá stále bolia, tak ho poslali na kontrolné sóno a RTG, na ktorom mu zistili, že tú ruku má zlomenú a to 2 krát v zápestí a ešte medzi zápestím a lakťom.... nechápali a ani ja to nechápem, ako si to na tej pohotovosti nikto nevšimol... takže ruka v sádre....on celý nešťastný, ale hlavne že je všetko okej, že má vnútorné orgány v pohode. Snáď nezbabrali aj to sóno :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Tak mne sa tá váha nejak zastavila, ale ja si myslím, že to bude aj tým, že som ten týždeň u našich necvičila a na 100% nedodržiavala 4 hodinovku.... :angry: :angry: :angry: no neva, už sme domka, už je to lepšie :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar Holky, z naší školky :wink: Hneď ráno som poslala rozmery, no hrúza, nič sa nazmenilo :angry: Ale snáď to už pôjde. Dany :pensive: Veď vieš... :wink: Ja tiež súhlasím s tým, že ktoré tu najbližie dva týždne neprispejú do tabuľky svojimi mierami, tak ich treba vymazať. Teda dúfam, že som nikoho neurazila :angry: Konečne som si na vás našla teraz čas a ešte som len sadla k počítaču, už dobehla Ninka s plačom, že vopchala cukrík do nosa :rolling_eyes: Už som myslela, že s ňou budem musieť ísť k doktorovi, ale našťastie sa mi ho podarilo vybrať. Najskôr som ho posunula pinzetou a potom som jej kázala, nech sa poriadne vysmrká. Našťastie vyšiel. Som si teda poriadne vydýchla :wink: Ja tú moju opicu nemôžem nechať 5 minút bez dozoru :wink:
16. jún 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada, to je super, že je ocinovi lepšie :wink:
Čerti, ty sa meníš ako chameleón :grinning:
16. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som minulý týžden poslala a nič sa mi v tabulke nezmenilo, nejde mi to tak rýchlo dávať dole kg aj centimerte ale poslala som to minulý týžden kukenzi a už to robí julová :wink:
16. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliss, veď keď si poslala, tak je to o.k. Mne sa od minulého týždňa tiež nič nezmenilo :wink: Ale niektoré tu fakt neboli poriadne dlho. Viem, že vždy sa nedá, ale aspoň do tabuľky prispievať, aby to malo nejaký význam :wink:
16. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno :wink:
ja mám teraz problém s platničkami tak sa trochu šetrím ale papkám zdravo :wink:
16. jún 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, všetko zlé je na niečo dobré :wink: Kukla som tvoj albumček. Malý s babkou pred domčekom-to je váš domček? :slight_smile:
16. jún 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano náš domček okolo neho je dosť roboty takže máme posilovňu v záhradke - ale záhradka to bude pekná len postupne na tom s mužíčkom makáme:slight_smile:
16. jún 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja prezivam depku, vonku je skaredo a korculovat sa nemozem ist. tak kila nejdu dole :pensive:
16. jún 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Pimpa, takých nás je tu viac :wink: Ono sa to pohne.
Elis držím palce, normálne vám ten domček závidím. Aj všetkým osyatným, ktorý sa dopracovali k "svojmu" Ale len v dobrom závidím
16. jún 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte
jooj ja neviem ani kde mam hlavu ani patu bo v noci sme skoro nic nespali natali bolelo usko a uz som mala citak ze to bude zapal stredneho ucha a potvrdila mi to dr. stvrdli sme na usnom hodku a pol :angry: :frowning2: :rolling_eyes:
a jooj nema kusok cas k vam nakuknut :rolling_eyes:
tak drzim palceky nech sa vam dalej dari v xudnuti

u nas svieti slniecko a musime sediet doma:(
16. jún 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte lásky moje
16. jún 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj, nasa potesitelka.
Vidim, ze sa celkom dobre drzis
Mne to islo prvy tyzden nadherne, no tento druhy dolu vodou, nebola som na korculkach cely tyzden kvoli zlemu pocku. No dala som si od dnes novy zavazok, obmedzovanie jedla tak ako predtym a snad sa aj pocasie umudri a zajtra zacnem zase kolieskovat :slight_smile:
16. jún 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, kde ste všetky? :confused:
16. jún 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tady tady :grinning:
16. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, že sa ukážeš :grinning: čo si dnes papkala? :grinning:
16. jún 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny večer modelenky moje :dizzy_face: :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj elise a čo si papala ty? hľadám inšpiráciu na dalšie dni :grinning:
16. jún 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes??? ani sa nepýtaj dnes som zlá :angry: kapustu knedlu pečené sojove masko rajčinovú polievku a ovocie ale od zajtra natvrdo bez pardonu lebo potrebujem sa dať do poriadku do svadby a dovolenky nech sa nehanbím v plavkách
16. jún 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty vesi si čo papala ???

elise ahoj :wink:
16. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dneska mala ovocný tanier a na večeru som si dala kocku tvarohu s redkovkami a pomarančíkový džús :wink: zajtra na obed kuracie mäsko s karfiolom :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala dnes rybu - bleee, ja ryby nemusím, s trochou zemiakov a veľa zeleniny. a zajtra asi kuracie mäsko s cestovinou...
16. jún 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja ku telke dnes som tu bola takmer celý deň tak papa :dizzy_face:
16. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem, pôjde panelák.pa :slight_smile:
16. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://chudnisrozumom.szm.sk/index.html nieco na inspiraciu :wink:

inak awojte
:wink:
16. jún 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky :slight_smile:

dadi tvojmu ockovi skore uzdravenie prajem :slight_smile:

danielik sikovnucka jooj keby mne sa tak podarilo..
17. jún 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: dnes tu budme sama .. tak aj ja budem trpiet samomluvou :grinning: :grinning:
17. jún 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok