• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
nie, ja som tu...
18. jún 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..aj ja som tu... :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulííík ideme na dovolenku na duchonku tak chcem aby sme sa stretliii :dizzy_face:
18. jún 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevrav!!!!!!!! A kedy idete????? :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som si dnes merala pas a uz -8 cm od zaciatku :slight_smile: a uz -2 kg :slight_smile: konecne som sa pohla ako mi skoncila ms :sunglasses:
to stretko zavidim :pensive: nechcete prist do prahy? :wink:
19. jún 2008 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako vam zavidim, ako vam ide dole ten pas, ako to robite? ja mam dole cez 3 kg, ale miery sa mi vobec nemenia. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :grinning:

MONI, nejde mi písať IP :angry: a včera mi už nešiel kôň :angry: idem to skúsiť ešte raz...
19. jún 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte babuchy :D
co sa to deje mne tiez nesiel konik :angry:
19. jún 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne to blbne...koník, nie ja :grinning: :grinning:
19. jún 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatam na mrkvace...bleee ja som ich tak neznasala :grinning: :grinning:
19. jún 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas dobre vesi mne par dni do tyzdna blbne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( mne)
19. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkváče si pamätám a potom na strednej zvoňáky, ale také širokánske, čo za nami plachtili :grinning: navik, blbnúť bude aj mne po 2 mesiacoch prázdnin, čo nebude chodiť nikolka do škôlky :grinning:
19. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caftte! no ja som taka happy, ze vymysleli bedrace, ja uz by som cez brucho nohavice nezniesla

susik, sa nezdas :sunglasses:
19. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, ja nemusím ani bedráče, si sadnem a pol zadku vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ani s úplne vysokým pásom, skôr také niečo medzi tým, ale tie ťažko zohnať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj vidis vesi :grinning: :grinning: :grinning: uz to vidim u nas budme cista talianka rodina :grinning: :grinning:

certi presne tak bedrace su supis :wink: ja ani ked som bola tehu tak som nemohla take nohavice cez bruxo ..
19. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucim baby ideme baby ku dokine
19. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lúčim, idem niečo porobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaa ..a jaaaj este pls dajte radu ako sa prinutit cvicit......

majte sa :wink:
19. jún 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ale mne rit nevylieza :grinning: , aj ked bezne sa s tym stretavam, ze babam vidno čáru, ked sa zohnu :grinning:
19. jún 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky, urobila som nieco pre svoje zdravie, kupila som si zrkadlo :slight_smile:
19. jún 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina :grinning:

baby ja som sa dnes merala zo zatajeným dychom po tých troch dňoch prežierania a sladkostí som dala dole zo stehna pol centi pás plus pol centi a ostatné sa nezmenilo aj váha čo bola vyššia je dnes sokonca o pol kila menej čiže len 87 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som od nedele ani prstom nehla čiže som štyri dni bez cvičenia :angry: ale dnes som to už zase rozbehla tým správnym smerom a teším sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dadulik ešte nemáme presný termín ked budem vedieť tak sa ti ozvem
19. jún 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, tak to je fajn :slight_smile:
nina :grinning: :grinning:
moja mama má jedno velké zrkadlo, ktoré zužuje, tam sa rada pozerám :grinning:
19. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi aj ja chcem zrkadlo ktoré zoštíhľuje :wink: ale načo mi je doma ja by som chcela také ked na mňa vonku kuknú nech vyzerám ako modelkočka :dizzy_face:
19. jún 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, nedrzite niektora dietu , ze si pocitate kalorie? Celkom by ma to zaujimalo, ale neviem kde zistim, kolko kalorii ma ktore jedlo, resp. surovina.
19. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vcera som musela utekat mala zasa bola zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tou horuckou sa trapime.
No pozeram ze ste ma uz vyskrkli s tabulky ,pravdu povediac ani sa necudujem ked nemam cas ani pisat :slight_smile: .
Inak ako?
Mate teda pekne pokroky ,ja chodím vecer ked mala spí plavat.
Ale nevládzem som total ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: prídem domov a spím jako zarezaná
19. jún 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooze Peti - ja nechapem z maleho pohladu :grinning:...super nove fotky :grinning:...akoze "what´s up?" mam vas vsetkych na haku :grinning: :grinning:...bombovy je :wink:

my mame dnes 1/2 roka :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau zuzi, ze 1/2 roka :sunglasses: , ta to gratulation :grinning:
a dakujeme aj za vcerajsie komentare tyzdna... :grinning:

vladka, tak sa rychlo uzdravte

ja neznasam, ked su v kabinkach take zrkadla, ktore ukazuju horsie ako u mna doma, to som total zdeptana :grinning: a este v tom bohovskom osvetleni :sweat_smile:
19. jún 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak take priserne zrkadla su snad vo vsetkych kabinkach do ktorych sa odhodlam vliezt :angry: - neznasam skusanie handier :stuck_out_tongue_closed_eyes:....a to potom ani nekupim - kvoli tomu zrkadlu a obrazu v nom...aspon usetrim :grinning:

a dakujeme za gratulejsn :wink:
19. jún 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dakujeme,no o tom zrkadli mi nehovor :angry: som vyhasila vojnu ani sa nepozeram do velkeho zrkadla lebo potom som deprimovana :slight_smile:
19. jún 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juloviatko gratulujem :dizzy_face:
19. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok