Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
19. jún 2008

ahooooooooooooooooj,
baby ja mam tolko roboty... 😎 okolo domu, v zahrade... 🙄 na cvicenie ani nepomyslim... 😀 😀 a ako sa mi mate? 😵 co nove? uspechy? 😎 ci nebodaj neuspechy? 😲 ja som sa dnes rano tak nenapadne postavila na vahu... a stale rovnako, tak som bola aj rada, ze som neskocila nahore... 😀 😝 ale dnes dam serku pri panelaku... 😀 😀 😝 😝 nech aspon kilo do pondelka zmizne, sak ako bude vyzerat ta tabulka... 😀 😀 😀

vesi
19. jún 2008

čaute, kde ste všetky 😀 susik, takže dámska jazda - ty, kamoška a Veronika 😀
u mňa raz takto prespala kamoška, ked mala nikolka asi 4 mesiace, spala so mnou a s malou v jednej izbe, to sme ešte v noci krmili a rano mi kamoška nevyspatá zahlásila " zistila som, že ešte nie som pripravená na dieťa" 😀

penguin1
19. jún 2008

cau vesi!!!

vesi
19. jún 2008

čau pengi, ja som si už dala brušáky, lebo doma odolávam vianočke a perníku a nedonesie moja mama višňovo tvarohový koláč?!!! 😠

sticker
19. jún 2008

Ahojte. My sme sa vrátili z cirkusu a keď som tam videla mladú akú mala postavu a vyhadzovala tam 5 veľkých lôp, tak som si povedala, že idem chudnúť 😀 😀 😀 .
Ale ráno mi váha ukázala kilo navyše ☹ ☹ ☹ . Nechápem, veď keď to porovnám s minulým týždňom, tak tento týždeň dokopy nič nejem 😕 🙄 ☹ . Či to robia krámy....naozaj neviem ☹ Ale vôbec ma to nepovzbudilo ☹

nina81
19. jún 2008

baby ja chcem mat zimu, nosit bundu aby tie vahove rozdiely neboli hned take okate

certica
19. jún 2008

ja som dnes furt hladna, som zozrala jahdove gule s grankom pred hodinou 🙄

certica
19. jún 2008

vesi, ten visnovo-tvaroh. kolac by mi bol tiez bodol 😀

vesi
19. jún 2008

certi, mala som ho dať radšej tebe, teraz by som nemala výčitky svedomia 😝 😀

certica
19. jún 2008

no, aspon sme na tom rovnako 😀

vesi
19. jún 2008

som rada, že v tom nie som sama 😝
idem pozerať panelák, tak sa zatial majte 😀

penguin1
19. jún 2008

nooo, kolac by som si dala aj ja... ja som dnes mala na ranajky jogurt, na obed varene zemiaky a moracie prsia, a na veceru zemiaky varene so zel salatom... a teraz misu maliin 😀

penguin1
19. jún 2008

baby, ale akosi mi nejde pitie... ☹ nealko tekutin, jasne 😀 😀 😀 😀 😝 mam aj flasu pri sebe a nic... 🙄 len mi to stoji v krku... 😠

penguin1
19. jún 2008

jaaaaaaaaaaj, baby, ja som cvicit zabudla... 😝 🙄 😠 tak pri ordinacii 😎 slubujem! 😝 😉

penguin1
19. jún 2008

nikto? jaaaj, ordinacia 😀 😀

penguin1
19. jún 2008

idem dat tie cvicenia, nech mam pokoj... 😎

penguin1
19. jún 2008

polovicka za mnou 😀 a stale som samomluvna?! 😝 😝

penguin1
19. jún 2008

hotovo, uz aj druha seria za mnou 😉

penguin1
19. jún 2008

ale no, zeny... ked teraz odidem, isto sa vsetky dovalite... 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

dobre rano, babulky!
a prva. beebee 😀

penguin1
20. jún 2008

este spite? 😲 alebo ste rychlo zbehli s deturencami von, kym neni taky hic? 😎 😎 ja mam za sebou pol litra vody, idem trosku upratat, co sa dnes rata do cvicenia 😝 😝 😀 zatiiiim 😉

penguin1
20. jún 2008

dufam, ze to nebude posledny polliter dnes... 😒 flasu mam pri sbe, tak snaaaad 😠

penguin1
20. jún 2008

ja mam taky pocit, ze sa sem vsetky pozerate a uchechtavate sa, ze si pisem sama so sebou... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

zeby schovka??? 😀 😀 😀 dani, vesi, monkula, dada, sticki, susik, certi, julovka, lekno... ja vas vidim... raz, dva, tri, vyklepane... 😀 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

no, najvyssi cas ist upratovat,,, 😀 😀 este pat minut pri peeceecku a som zrela do pezinka 😀 😀 😀

navik
20. jún 2008

awoj pengui 😀 😀 😀 😀
pozeram ze to ide pekne ;)

penguin1
20. jún 2008

navik, ty kde si bola schovana?! 😀 jaaaj, za skrinou som nepozerala... 😀 😀 1:0 pre teba 😀 😀 😝

penguin1
20. jún 2008

idem pobehat s tou prachovkou, bo ranajkujem az PO... 😀 😀

navik
20. jún 2008

jaaaj vidis a tak som vykukoval a ty nic 😝 😝 😀

navik
20. jún 2008

tak sup sup pobehaj a potm ..bru xut

my sa ideme troxen prevetrat 😉