Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
20. jún 2008

som zvedava ako bude pokazena vaha v pondelok... 😀 😀

vesi
20. jún 2008

pengi, pre mňa je to pekné počasie ako za trest 😝 😀

certica
20. jún 2008

vesi, aj pre mna 😀 nemam si totiz co obliect, nutne potrebujem nabehnut do obchodov 😲
caute 😀

vesi
20. jún 2008

čerti, aj to, ale aj to, kým sa s deťmi vytrepem von a potom domov, ty si toho drobca ešte vozíš v kočíku, ale tá moja herečka si vykračuje a je to strašný šuchtoš - po tatovi 😀

certica
20. jún 2008

v kociku??? ha-ha, to by tam najprv musel chciet byt 😅

certica
20. jún 2008

inac ja nedokazem chodit pomaly, so mnou su to vzdy dostihy, takze ta chapem 😀

monkula
20. jún 2008

ja takéto horúčavy neznášam...
Ale sa idem posťažovať, čo Jarko urobil na ihrisku... Papal Deli tyčinku a hneď sa aj s ňou pchal na kolotoč, tam sedeli dve rómske deti a ten jeden, mohol mať tak dva roky mu tú čokoládu vyberal von a jarko trhol rukou a tá čokoláda mu vyletela von, tak mi to teda rozprával, ja som len počula heeej, tyyyy a zrazu dal tom umalému takú facku, že som to počual pľasnúť až pri lavičke... 😅 😅
Malý len sedel a jeho rodičia začali nakúkať, dvaja Rómovia, kus 150 kg, tak som odtiaľ utekala, nechcela som dostať po papuli... 😅
Ale Jaro teda, tak ma prekvapil, v podstate mal pravdu, ale takto to vyriešiť? 😲 😲 😲

certica
20. jún 2008

monik 😀

monkula
20. jún 2008

no, keď som videla tie hebedá na lavičke, veru mi do smiechu nebolo... 😔 😔 😔

monkula
20. jún 2008

Do čerta 😀 😀 , ja čakám, kým mi zovrie voda na kávu a plameň nezapálim... 😠 😠
Ja potrebujem dovolenkuuuu

penguin1
20. jún 2008

monku, ale aspon vidis, ze pred chalanom budu mat deti respekt... 😀 😀 neda si... 😎 a asi aj by som utekala pred dvoma 150 kusmi 😀 😀 😀 ale zas, aka stihla si pri nich bola 😀 😀 😀

certica
20. jún 2008

no, ja bezne necham pusteny plyn, otvorenu chladnicku a pod. 😀 , MM ma zo mna uplne stresy, takze po mne vsetko pravidelne kontroluje, este aj to, ci mam zapnutu kabelku, cim mi nehorazne zere nervy 😀

monkula
20. jún 2008

pengi 😀 😀 😀
4ert, tá kabelka bola super, aspoň sa stará... 😎 😎
Ten rešpekt...Včera sa na futbale pustil do 10 ročného chalana... Mal nagelované vlasy na kohúta a tento sa mu stáel vysmieval, žae sliepočkaa, sliepočkaaaa
A JArko mu povedal, myslíš, si, že ma zujímaš? Blbec... 😲 😲 😅

penguin1
20. jún 2008

monku, teda tvoj maly ma inu guraz... 😉 ze sa neboji... 😕 este mladsieho spacifikovat, oukej 😎 ale starsieho... 😀 nejak mu to vysvetli, aby nedosiel k urazu 😉

monkula
20. jún 2008

no, budem musieť...

Raz ho učiteľka v škôlke chcela postrašiť, tak mu povedala, že dostane na zadok, tak jej povedal, mňa biť nebudete, ja som svoj... 😀 😀

julova
20. jún 2008

ahojte - tak my sme sa s mojou maminou tralalaaakali po meste cele poobedie - cele doobedie som upratovala..ani som si neskrtla na kona..MM v praci, takze tak...sme s mamou vyrazili o druhej a vratili sa o pol 7 😅 😀...a kupila Terezke kopu veciciek, nasli sme par vychytavok v jednom second hande pre malu a isli sme peso od nas do Tesca a naspat - pre blavacky - z Racka na Kamenne a naspet 😝 😀...teraz mam krize v tahu a zajtra ledva vstanem 😝 ...ale bolo nam super...a chcela som kupit pred Tescom na zaver jahodky a pani predo mnou zobrala posledne kilo 😠 😀 ...tak ten ujo predavac vytiahol este taky zvysok a daroval nam ho 😵 😵 ...doma som zistila, ze to bolo 300g a ani jedna hnilobka, takze celkom fajn 🙂...tiez nam sprijemnil den 🙂...dnes dosiel aj balik, co som kupila pre malu na MMB...a su to tak super veci, ale velkostne od 92 po 104, tak uz teraz sa neviem dockat, kedy mala dorastie 🙂...

Uz mala spi, ja mam za sebou veceru (parky 😝), ale tak ma bolia krize, ze sa po sprche pojdem natiahnut 😔

julova
20. jún 2008

Moni - po kom to dite je 😀 😀...no zlaty 🙂...

julova
20. jún 2008

ked sme boli v Moskve, tak mal vtedy moj najmladsi brasko 5 rokov a chodil tam do ruskej skolky...a mali kreslit Cervene namestie a on ho nakreslil cele modre 😀...a tak si to u ucitelky vyargumentoval, ze ho mal aj na vystave medzi materskymi skolkami 😀 😀

vesi
20. jún 2008

ahojte, mne práve bráško doniesol melon, tak si dám 😀

moni, ale tvoj syn teda má guráž 😀 po kom to dieťa asi je... 😀

penguin1
20. jún 2008

ahoj julova!
teba som daavno nevidela ;)
monku, na toto si pamatam aj ja. 😎 ked som bola decko, ujo mi cosi rozkazal, neviem uz co a vtedy som mu povedala, ze neni moj tato, nech mi nic nekaze... 😀 😀 😀 mohla som mat 6-7 rokov 😝

monkula
20. jún 2008

zuska netuším, ja taká kľudná, nekonfliktná a od furt bude robiť naprieky a hádať sa... 🤐

Zuska, a vy ste boli v Moskve celá rodinka? JA osm si myslela ,že len ty... Tak mám teraz miš-maš...
A koľko máš vlastne rokov?

penguin1
20. jún 2008

vesi, mnaaaam, melooon! 😎

monkula
20. jún 2008

vesi ,ako ďaleko je od vás Galanta?

vesi
20. jún 2008

pengi, príd, podelím sa 😀

moni, ale no, nerobsa taký pohotový je určite po tebe 😀

vesi
20. jún 2008

moni, netuším 😝 prečo?

monkula
20. jún 2008

myslíš ten incident, keď som odpísala tie pubošky? 😀

penguin1
20. jún 2008

vesi, ja kym od nas ku vam, davno budes na wecku sedet... 😀 😀 😀 😀

vesi
20. jún 2008

hihi, áno, presne ten 😀

monkula
20. jún 2008

vesi, len tak... pýtam
Inak ,som hovorila mužovi tú príhodu s tým helikopterom, ta ksa smiaaal 😀

vesi
20. jún 2008

čo narobím, vidieť kde žijeme 😝 ja som vôbec rada, že sa v škôlke rohovorila, lebo do 3 rokov to nebolo nič moc 😀 ale niekedy to skloňovanie, tak tým ma dostáva do kolien. a ani nie tak nikolka ako niektorí jej kamoši zo škôlky 😀