• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
sticky, jasne, budu dobre a ak nie, mas motivaciu... :grinning: :grinning: ako ja... dnes som kupila tricko, ved naco by som skusala, to mi bude dobreee... :grinning: :grinning: a po prichode domov som zistila, ze mam v tom ruky ako tlacenky... :grinning: :grinning: :angry: kratke rukavy su na konci tak uzke, ze ma to reze... :angry: :grinning: ale asi odstrihnem a budem mat tielko :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, aj ja :grinning: :grinning: :grinning: a este zivu rotanu vyuzivam skoro denne... chudacisko, ale co, chce mat krasnu babu, musi trpet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, ja ked mam nahodou take tricko, tak to od zurivosti roztahujem na sebe druhou rukou, az mi prasknu svy :grinning:
24. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, kazdy den u nas ziva rotana nehrozi teraz pri dvoch deckach, do kelu... sa nevieme tak casovo skoordinovat obidvaja
24. jún 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, poznam jednu babu, co byva v garsaci... oni ked chcu nieco podniknut, daju malemu kinedril, aby spal... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď dám vedieť, keď dorazia (ak dorazia :sweat_smile: ).
Inak, certi, na tej novej fotke vyzeráš fakt dobre :wink:
A k rotane - ja mám ešte tú starú a to nemôžem na podlahe, ostáva potom čierny kruh na zemi :sweat_smile: :grinning: . A nechce sa mi veriť, že to pomáha :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale keď to tak vychvaľujete, asi ju vytiahnem :grinning:
24. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky, potom hodis recenziu :grinning: :grinning: ale pockaj, ziva rotana zanechava cierne kruhy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ide panelaaaaaaak...
ja ficiiiiiiiiiim
:dizzy_face: :dizzy_face:
krasnu nocku, vela rotanovania..... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do zajtrajsieho vydrzania... :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ťupa!!! Som to nepochopila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len sa mi rehocte :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak - sa mi páči, že každá ste mi dali iné "i" "y" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prepac, ale ty si to tak chutno napisala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a mne sa sticki paci viac s makkym "I" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale veď mne je jedno aké i je tam :grinning: :grinning: :grinning:
Bože, staršia robí zase cirkus :angry: :angry: :angry: :angry: Najviac ma štve, že pod ňou má izbu moja mamina a tá by rada spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale najbližšiu pol hodinu určite nezaspí :rolling_eyes:
24. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, ved nechaj, nech mamina vie, ze ma vnuca :wink:
24. jún 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, tak to je dost drsne s tym kinedrylom. to uz musi byt zufalstvo :astonished:
24. jún 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je ozaj des :confused: . To by mi nestálo za to.
Už mi volal otec, že ktorá to plače :sweat_smile: .
24. jún 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky,
klesáme až na dno, tak nás zachraňujem :grinning:
25. jún 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aj ja prajem, ako vas tu citam, tak ani jedna tu nedodrzujete zdrave stravovanie, nejak sa skoncilo s trestami. :slight_smile:
25. jún 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi - ďakujeme za záchranu :wink:
Inak, pekné ránko :slight_smile: :wink:
25. jún 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, rado sa stalo :grinning:
ja sa teraz lúčim, idem s malou von kým sa dá dýchať. po včerajšom daždi je celkom príjemne - zatiaľ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si to užite. Mne sa nechce ísť nikam, max. pôjdeme do obchodu a treba trochu upratať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa vam dari chudnut???
mne to nejako nejde, po veceroch som uz uplne prestala jest a parkrat v tyzdni sa snazim naskocit na korculky, ale asi to pojde pomalsie ako som myslela. Ale aspon ma tesi, ze nepriberam viac, ale drzim sa na jednej vahe. :slight_smile:
25. jún 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no ja som rozmyslala, ze sa k vam s oneskorenim pridam, ale asi by ste ma niekam poslali, tak sa budem len ticho inspirovat ako sa zbavit zadku co nevojde do nohavic :grinning:
25. jún 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,tak ja som bola mesiac v Londyne pri manzelovi a nemala som moznost pripojit sa na net :frowning2: naposledy som tu bola den pred zacatim tejto''fusky'' ale aspon som cvicila takze nezaostavam :grinning: :grinning: :grinning: schudla som 4kg ale este treba aspon 4 aby som bola aspon trosku spokojna ked sa pozriem do zrkadla a inac vidim ze vy ste tiez sikulky ked sa podaktorym podarilo pekne schudnut :wink: :wink: :slight_smile:
25. jún 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, kde sa flákate? :angry:
25. jún 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som vesinka :grinning:
25. jún 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :wink:
25. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja, že sa niekde potajomky napchávate :grinning:
25. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok