• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
nedakuj, je to tak a aj ked kamera pridáva kg, ty si tam bola úplne chudá, tak sa neboj, nebudú ťa greenpeace (bože, neviem a ko sa to píše :sweat_smile: ) hádzať späť do vody :zipper_mouth: :grinning:
3. júl 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len aby, len aby... :grinning:
3. júl 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, keby teba hádzali do vody, že zachránte williho, tak mňa potom ani nepustia cez hranice a zoberú mi aj rodný list... :grinning:
3. júl 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zatvoria do akvárka? :grinning: :grinning: :grinning:
Tučný zadok by so mvydýchala, ale to mľandravé brucho...
A keď si ľahnem ,že si zacvičím ,tak už vedľa mňa fučí jarko a diriguje, čo mám cvičiť a z druhej strany fučí Chiarka a dvíha nožuľky mne je z nej smiešne a nemôžem cvičiť... :grinning:
3. júl 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, moni, píšeš o mne? :grinning:
ja mám problém len s bruchom a scvičením je to rovnako, potom sa rehocem z detí a je po cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presneee, keby si videla Chiarku, ako sa snaží brušákovať a ojká a achká.... :grinning:
3. júl 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vzdychanie je na tom to najlepšie akokeby sa neviemako namáhali :grinning: ale saška so mnou skúšala aj aerobic a to som sa išla od smiechu potrhať :grinning:
3. júl 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A keď tu boal švagriná, rak mi uakzovala nejaké cviky na brucho a Jarko sa postavil na tie svoje paličkové nohy a začal krútiť zadkom, ako na tréningu, ta ksme sa išli obe urehotať...
3. júl 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to u nás je aktívna skôr saška, nikolka je dosť hanblivá, tá to skúša len ked si myslí, že ju nikto nevidí :grinning:
3. júl 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj aj chcem hanblivé dieťa...
3. júl 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja by som bola radšej aby bola smelšia :grinning: ale nevymením... :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ten môj je smelý až až...
3. júl 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, viem, minule si písala... obávam sa, že raz za neho dostaneš "po hube"... :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, so m si tera spomenula, č osom Ti chcela už tretí deň napísať..
Okúpala som malého, a krémovala som mu tvár a on sa ma opýtal: Lesknem? :grinning: :grinning:
ja mu hovorím, igen, igen, leskneš...
3. júl 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť kúpať deti, potom ešte nakuknem..
moni :grinning: :grinning: :grinning: a ty vieš madarsky?
veľmi dobre :wink: :wink: :wink:
3. júl 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, že rozumieš :wink:
3. júl 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pche, ja dokonca komunikujem :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
3. júl 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nezdáš, ja neviem ani mäkké f :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nikolka začína trošku, začne počítať po madarsky skončí anglicky :grinning:
3. júl 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ,aj som vyrástla v okrese Dunajská Streda, babka na mňa hovorila po maďarsky, kamošky som mala také, čo ani zaťať po slovensky, takže keĎ som čítala ich slohové práce vslovenčine, mala som o zábavu postarané... :grinning:
3. júl 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, viem, že si odtialto, preto som sa pýtala, ale je to super vedieť další jazyk, nie? a ja sa tiež často bavím, aj na mojich deťoch okrem iného :grinning:
3. júl 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to myslím veľké plus... :wink:
3. júl 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda je, ale je iné ked sa to naučíš ked vyrastáš ako ked sa to máš učiť "na staré kolená" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej.. ja som s týmto jazykom vyrastala, takže u mňa to bolo akosi samé od seba ,ale teraz sa to učiť..
Veľa slov mi už vypadáva, minule som rozmýšľala asi pol hodiny, ako sa povie práčka...
3. júl 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo už, starneš :zipper_mouth: :grinning:
to máš tak, ja som maturovala z nemčiny a dnes z nej už prd viem, ani by som sa nedohovorila :sweat_smile:
3. júl 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje baby už ležia v posteli a vyspevujú si tam "slovenské mamičky" a nikola do toho zahlásila fun radio... :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak včera som zhrešila :angry: Kamarátka poslala domáce medové rezy - no nedaj si :sweat_smile: :grinning: . Ale váha nestúpla a večer som si dala dvojnásobok brušákov a ešte nejaké cviky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bože, na niečo som chcela reagovať a neviem si spomenúť na čo :sweat_smile: :angry:
4. júl 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, už viem....monkula - kašli na to, že ideš na dovolenku - bude Ťa tam niekto poznať? Nebude. Tak si to uži a nestresuj sa nejakými "imaginárnymi" pneumatikami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto ?? potrebujem radu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok