Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
7. júl 2008

Ešteže tak 😀

vesi
7. júl 2008

má to aj svoje výhody 😎

lekno
7. júl 2008

No jasné, domov príde už na hotové 😉 Rýchlovka 😀 😀

vesi
7. júl 2008

šikovná, pochopila 😀 😀

zuzana1979
8. júl 2008

dobre ranko babule, tak vidim, ze sa nam dari pomalicky zhadzovat, ale ako pozeram do tabulky, ten moj pas stale neklesa. od dnes uz zacnem aj ja s brusakmi a pridam aj svihadlo. doteraz som to riesila len vynechanim sladkeho, ale asi to bez toho pohybu dole nepojde. ☹ 😒 😠 😠

sticker
8. júl 2008

Ahojky 🙂 . No zuzi, mne tie kg vôbec nechcú ísť dolu - veď aby som zhodila 0,4 😠 😠 Ale cm šli. Musím byť trpezlivá. Aj pri staršej mi to trvalo 2 roky. Ale ja chcem všetko a hneď 😅 😀 Aspoň ma to ženie. A ja brušákujem a zvykla som si nato. A pridala som aj na zadok, aby išli dolu aj cm z bokov 😉

danielitka26
8. júl 2008

hlásim chybný zápis v tabulke ja mám prepísaný jedine dátum .....má tam byť presne 4,5 z váhy 12 z pása a r..i nič 😠 😠 😠 zapisovateľka je asi zalúbená 😉

danielitka26
8. júl 2008

zuzanôčka oprav mi to mojaaaaaaaaa 😅 😕 🤐

danielitka26
8. júl 2008

slepota moja neopúšťaj ma 😅 som si nevšimla že sú dalšie tabulky ja som kukala do tých prvých ale však pomôž ked sa nedá 🤐

danielitka26
8. júl 2008

a tu zase nikoho niet ☹ prečo som tu poslednú dobu stále len sama ???

penguin1
8. júl 2008

aaaaa-hojteeeeeee 😎
tak ako? ja som sa vcera zapotila... 😀 aj rotanu som mala 😀 😀
a dnes som ranajkovala rohlik so syrom, na obed mam karfiol a zemiacky. a na veceru asi zbytky z obeda, takze sa da... 😉 teda pokial ma nechyti mlsna... 😠 mrcha sa blizi, takze tak 😒 😝

danielitka26
8. júl 2008

pengui ahoj kočka ako máš ??

vesi
8. júl 2008

čaute engi a samomluvka 😀 😀

vesi
8. júl 2008

ups, vynechalo mi písmenko pengi 😀

danielitka26
8. júl 2008

čau hviezda 😉 ako máš ?? čo porábaš ??

penguin1
8. júl 2008

uz som tu, po vydatnom letnom obede 😎 😝 prave si chutim na ladovej kavicke 😀 😉
a snuram sa na nete 😀 😝

vesi
8. júl 2008

čaute len nakukujem, čakám kedy deti vstanú a ideme babku naučiť narábať s domácou pekárňou 😀

certica
8. júl 2008

vesi, ste dufam poisteni 😀

vesi
8. júl 2008

certi, sme 😀 😀 ja som strašne zvedavá, lebo moja mama je na techniku antitalent, úspech je aj to, že si vie sama naprogramovať video a s mobilom sa dovolá kam potrebuje 😀

certica
8. júl 2008

tak ju zoznamim s mojou 😀

vesi
8. júl 2008

a môžu spolu diskutovať o technických vymoženostiach 😀

danielitka26
8. júl 2008

🙂)))

penguin1
8. júl 2008

baby, moju maminu pridavam do klubu 😀 😀 😀 ked sme kupili novu telku, len ju vedela zapnut a vypnut (nie zeby teraz bolo tomu inak) 😀 a ked nahodou stlaci nieco ine a objavi sa tabulka na obrazovke, krici o dusu 😀 😀 a ked nie som doma, rychlo vypina tv... ze aby ho nepokazila 😀 😀 😝 😝 a video? doteraz 0 bodov 😀 😀 a s mobilom je to taky tak... dovola sa, zodvihne. ale pozor, minule mi napisala sms!!! 😵 😵

certica
8. júl 2008

moja mama dlhu dobu pisala sms tak, ze aj opytovacie vety mali tvar oznamovacej 😀 . nevedela sa totiz dopracovat k ?

certica
8. júl 2008

dokelu, a po kom sme my potom take sikovne? 😀

penguin1
8. júl 2008

certi, to aj u nas bola ta sms ako tajnicka, pismenka ine, castokrat som hadala slova podla toho, ake pismena sa nachadzaju na tej ktorej klaveske 😀 😀 ale snaha sa ceni 😉
no, vidis, my sme od prirody take inteligentne 😀

danielitka26
8. júl 2008

pengui nie od prírody ale od prirodzenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
8. júl 2008

aké ste pyšné hviezdy už sem ani nechodíte 😵

lekno
8. júl 2008

Ahoj Dani 😉 Nič si z toho nerob, ja som tu tiež väčšinou sama 😉
Moja mama je s tým mobilom tiež taká šikovnica šikovná 😅 Keď išla prvý krát dobíjať kredit, tak zavolala na to číslo z kupónu a keď jej automat oznámil "zadajte vaše tel. číslo, tak moja mama priložila mobil k ústam a pomaly-zreteľne začala hovoriť: "0904 ... ...atď". Tam sa znova ozvalo: "zadajte vaše tel. číslo a moja mama znova a ešte pomalšie (Aby tá ženská v tom mobile poriadne rozumela, nie 😀 ) spustila: "0904 ... ..." a zasa nič. Kým ona pochopila, že to má vyťukať, ojojój 😀

certica
8. júl 2008

lekno 😀
inac myslim, ze keby sa tu objavila moja mama (teda niekto by ju prinutil), tak ma tiez pekne poohovara