• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Čerti pssst :zipper_mouth: Ani nevrav :grinning:
8. júl 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze za nou nestal dlhy rad :grinning:
8. júl 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, som teraz ja zatraposila :grinning: . som myslela, ze dobijala cez bankomat a ona mala kupon :grinning:
8. júl 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo jo, kupón.
8. júl 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som najprv myslela, ze bankomat jej napisal, aby zadala cislo mobilu, ktory chce nabit a ze ona ho diktovala do svojho aparatu :grinning:
8. júl 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby bola pri bankomate, hádam by do nej ktosi drgol, že-hej cetka, čo tu nacvičujete :grinning:
Ale raz dobíjala aj cez bankomat a jedno číslo zadala zle a dobila ho niekomu inému. Akémusi podnikateľovi :grinning: No má to tá holka štěstí :sweat_smile:
8. júl 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute!
baby, uz psst o tych nasich maminach... :grinning: apropo... moja dodnes nevie vybrat z bankomatu peniaze :grinning: :grinning: :grinning: to chodim len ja alebo ocino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ked uz sa rehocete, mozte sa aj mne... aj ja som raz dobila cez bankomat niekomu mobil... :grinning: ale ten svinuch sa neracil ani podakovat :angry: :grinning: :grinning:
a ako ste na tom s papanim? ja oukej, keby som nedojedla kusok coko... :grinning: ale inak, asi 3l vody som vydrulila :grinning: :grinning: a stale chodim na wecko :grinning: uz ani cvicit nebudem, toto chodenie mam namiesto toho :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknoooo, si viem Tvoju mamu predstaviť... si ma teda pobavila..
A nebojte sa, že len starké sú také brzdy..
ja osm raz išla do bankomatu, zvyčajne prázdno a teraz pri bankomate mladá, asi 20 ročná baba a za ňou 2 ľudia, reku, postojím...
A tá baba nevedela pin-kód karty..Volaal frajerovi, ahoj zlatko, nevieš môj pin? nevedel...Zavoalal mame, mama, nájdi mi prosím môj diár, nie, tam ho už nemám, ani tam..nervozita v rade rástla... ahaaa, nemám tam pin, no tak ho musím mať pri neviem čom v nejakom šanóne... jeden pán predom nou to vzdal
Pin nebol ani tam... tak asi v druhom šuflíku zhora.... ani tam, bože, bože, kde je? Baba plač na krajíčku, my nervy v kýbli, tak som jej zakričala, že nech stlačí stop, že je jto vráti kartu...
Ahaaa, stratial sa ako gáfor...
8. júl 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak dnes som si nedala ocot a včera som ani necvičila. Nevládala som - robila som tú tortu a cítim, že sa blíži návšteva - ráno mi "rachotalo" v bruchu. A dnes určite nebudem ukážková. Z tej pudingovej torty si určite bachnem, veľmi ju ľúbim.
A inak je tu zima, bŕŕŕ. Tak pekný deň vám prajem :wink:
9. júl 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sticki, ja som nakoniec tiez vcera necvicila, lebo som musela do deviatej vecer zavarat a to ma zlozilo. snad sa mi aspon dnes podari spravit par brusakov a preskokov cez svihadlo.
9. júl 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aj to sa cení, že sme nesedeli, ale niečo sme robili :grinning: No nie? :wink:
9. júl 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, tiez si to myslim. :slight_smile:
9. júl 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa celý deň stresovala, aj t osa ráta? :grinning:
9. júl 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ráno prajem :wink:
9. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Danielitka, ako sa máš? :slight_smile:
9. júl 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale pomaličky a ty ako moja ?? čo ideš dnes papať ??
9. júl 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule, ako sa máte? :grinning:
9. júl 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau vesi :grinning:
9. júl 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kúpila kuracie prsia, tak sebe na prírodno, deťom a manželovi v trojobale, s kašičkou, ja si nechám pár zemiakov, len tak...
A na raňajky som mala kukuričné lupienky s jablkom a banánom, zaliate mliečkom, mňam :grinning:
9. júl 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som mala dnes kôprovú omáčku mňam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka, to nie je veľmi diétne..
Ale poviem vám ,nakoniec som sa na t ovykašľala ,pre seba vyvárať a dala som si zem. kašu a vyprážané kur. prsia... a teraz som dotrieskala pol žltého melóna, bol výbornýýýý
9. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ty si presne ako ja :grinning: :grinning: a nedávno som čítala, že žltý melon je pri diete ešte lepší ako červený, tak teraz neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. júl 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, vieš ty čo? Mám pocit, že ná mknaši rodičia dlžia vysvetlenie... :grinning: :grinning: :grinning:
Ja mám pocit, že v žltom je asi viac cukru, veď sa aj volá cukrový, nie? :confused:
9. júl 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, asi nám dlžia vysvetlenie :grinning:
mňa tá informácia o žltom melone zmiatla, lebo doteraz som vedela, že je v ňom veľa cukru a na dietu je nevhodný, tak si môžeš vybrať variantu, ktorá ti vyhovuje :grinning:
9. júl 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznačne žltý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Saška je bohovská, tak sa na Teba zaškaredila? Zlatáááááá :grinning:
9. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dakujem, fakt ešte na pôrodnej sále, aj anesteziologička sa rehotala a ked ju vyťahovali von, ako som bola zarúškovaná tými zelenými handrami, tak jednu schmatla, len som počula dr. ako hovorí druhej dr., že počkaj má handru. a ako som tam tak ležala, tak rozmýšľam, že akú handru? odkiaľ? :confused: :grinning:
9. júl 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej, v zltom je viac cukru a menej vody :grinning:
cafte :sunglasses:
vesi, idem kuknut album...
monki, ty si tehu? :grinning: :grinning:
9. júl 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja ze nejakych x fotiek a tam jedna :grinning: , ale bohovska - podoba sa saska na mojho martina :sunglasses:
9. júl 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čertica, preboha, ako ťa to napadlo? :astonished: :astonished: :astonished:
9. júl 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mna nie, ale v starych vrazdach si bola menovana ako jeden z tipov :grinning: , tak ta len informujem
9. júl 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok