Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
8. júl 2008

Čerti pssst 🤐 Ani nevrav 😀

certica
8. júl 2008

este ze za nou nestal dlhy rad 😀

certica
8. júl 2008

sorry, som teraz ja zatraposila 😀 . som myslela, ze dobijala cez bankomat a ona mala kupon 😀

lekno
8. júl 2008

Jo jo, kupón.

certica
8. júl 2008

ja som najprv myslela, ze bankomat jej napisal, aby zadala cislo mobilu, ktory chce nabit a ze ona ho diktovala do svojho aparatu 😀

lekno
8. júl 2008

Keby bola pri bankomate, hádam by do nej ktosi drgol, že-hej cetka, čo tu nacvičujete 😀
Ale raz dobíjala aj cez bankomat a jedno číslo zadala zle a dobila ho niekomu inému. Akémusi podnikateľovi 😀 No má to tá holka štěstí 😅

penguin1
8. júl 2008

caute!
baby, uz psst o tych nasich maminach... 😀 apropo... moja dodnes nevie vybrat z bankomatu peniaze 😀 😀 😀 to chodim len ja alebo ocino 😀 😀 😀 😀
a ked uz sa rehocete, mozte sa aj mne... aj ja som raz dobila cez bankomat niekomu mobil... 😀 ale ten svinuch sa neracil ani podakovat 😠 😀 😀
a ako ste na tom s papanim? ja oukej, keby som nedojedla kusok coko... 😀 ale inak, asi 3l vody som vydrulila 😀 😀 a stale chodim na wecko 😀 uz ani cvicit nebudem, toto chodenie mam namiesto toho 😀 😀 😝

monkula
8. júl 2008

leknoooo, si viem Tvoju mamu predstaviť... si ma teda pobavila..
A nebojte sa, že len starké sú také brzdy..
ja osm raz išla do bankomatu, zvyčajne prázdno a teraz pri bankomate mladá, asi 20 ročná baba a za ňou 2 ľudia, reku, postojím...
A tá baba nevedela pin-kód karty..Volaal frajerovi, ahoj zlatko, nevieš môj pin? nevedel...Zavoalal mame, mama, nájdi mi prosím môj diár, nie, tam ho už nemám, ani tam..nervozita v rade rástla... ahaaa, nemám tam pin, no tak ho musím mať pri neviem čom v nejakom šanóne... jeden pán predom nou to vzdal
Pin nebol ani tam... tak asi v druhom šuflíku zhora.... ani tam, bože, bože, kde je? Baba plač na krajíčku, my nervy v kýbli, tak som jej zakričala, že nech stlačí stop, že je jto vráti kartu...
Ahaaa, stratial sa ako gáfor...

sticker
9. júl 2008

Ahojte. Tak dnes som si nedala ocot a včera som ani necvičila. Nevládala som - robila som tú tortu a cítim, že sa blíži návšteva - ráno mi "rachotalo" v bruchu. A dnes určite nebudem ukážková. Z tej pudingovej torty si určite bachnem, veľmi ju ľúbim.
A inak je tu zima, bŕŕŕ. Tak pekný deň vám prajem 😉

zuzana1979
9. júl 2008

ahoj sticki, ja som nakoniec tiez vcera necvicila, lebo som musela do deviatej vecer zavarat a to ma zlozilo. snad sa mi aspon dnes podari spravit par brusakov a preskokov cez svihadlo.

sticker
9. júl 2008

Ale aj to sa cení, že sme nesedeli, ale niečo sme robili 😀 No nie? 😉

zuzana1979
9. júl 2008

no jasne, tiez si to myslim. 🙂

monkula
9. júl 2008

ja som sa celý deň stresovala, aj t osa ráta? 😀

danielitka26
9. júl 2008

krásne ráno prajem 😉

monkula
9. júl 2008

Ahoj Danielitka, ako sa máš? 🙂

danielitka26
9. júl 2008

aaale pomaličky a ty ako moja ?? čo ideš dnes papať ??

vesi
9. júl 2008

čaute babule, ako sa máte? 😀

danielitka26
9. júl 2008

čau vesi 😀

monkula
9. júl 2008

ja som si kúpila kuracie prsia, tak sebe na prírodno, deťom a manželovi v trojobale, s kašičkou, ja si nechám pár zemiakov, len tak...
A na raňajky som mala kukuričné lupienky s jablkom a banánom, zaliate mliečkom, mňam 😀

danielitka26
9. júl 2008

a ja som mala dnes kôprovú omáčku mňam 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
9. júl 2008

danielitka, to nie je veľmi diétne..
Ale poviem vám ,nakoniec som sa na t ovykašľala ,pre seba vyvárať a dala som si zem. kašu a vyprážané kur. prsia... a teraz som dotrieskala pol žltého melóna, bol výbornýýýý

vesi
9. júl 2008

moni, ty si presne ako ja 😀 😀 a nedávno som čítala, že žltý melon je pri diete ešte lepší ako červený, tak teraz neviem 😝 😀

monkula
9. júl 2008

vesi, vieš ty čo? Mám pocit, že ná mknaši rodičia dlžia vysvetlenie... 😀 😀 😀
Ja mám pocit, že v žltom je asi viac cukru, veď sa aj volá cukrový, nie? 😕

vesi
9. júl 2008

moni, asi nám dlžia vysvetlenie 😀
mňa tá informácia o žltom melone zmiatla, lebo doteraz som vedela, že je v ňom veľa cukru a na dietu je nevhodný, tak si môžeš vybrať variantu, ktorá ti vyhovuje 😀

monkula
9. júl 2008

jednoznačne žltý 😵 😵 😵
A Saška je bohovská, tak sa na Teba zaškaredila? Zlatáááááá 😀

vesi
9. júl 2008

moni, dakujem, fakt ešte na pôrodnej sále, aj anesteziologička sa rehotala a ked ju vyťahovali von, ako som bola zarúškovaná tými zelenými handrami, tak jednu schmatla, len som počula dr. ako hovorí druhej dr., že počkaj má handru. a ako som tam tak ležala, tak rozmýšľam, že akú handru? odkiaľ? 😕 😀

certica
9. júl 2008

heej, v zltom je viac cukru a menej vody 😀
cafte 😎
vesi, idem kuknut album...
monki, ty si tehu? 😀 😀

certica
9. júl 2008

😀 ja ze nejakych x fotiek a tam jedna 😀 , ale bohovska - podoba sa saska na mojho martina 😎

monkula
9. júl 2008

čertica, preboha, ako ťa to napadlo? 😲 😲 😲

certica
9. júl 2008

moni, mna nie, ale v starych vrazdach si bola menovana ako jeden z tipov 😀 , tak ta len informujem